Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie Lisów - Asi i Rafała


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A na którą ścianę ma iść ten szary? Na kuchenną z oknem? A reszta biała? Czy jak Ty to widzisz? :-)

Jakie kafle masz na podłodze w kuchni i salonie?

 

A żebym to ja wiedziała gdzie ja chcę dać szary ..... wiem że ściany mogą być albo białe albo szarawe bo beżu jest aż zanadto .... :-P

w kuchni będzie pewnie na biało , AGD będzie czarne, blat czarny/grafitowy, dolne szafki kolor dąb górne i zabudowa we wnęce biały połysk,

płytki nad blatem,,,,, jeszcze nie zdecydowałam albo grafit albo białe (z serii Modul - mat)

...

edit.

Juz doczytalam :-D Milo Sandstone :-) ale krem czy beż?

Dzisiaj już chyba mało kto wybiera takie kolory. Wszędzie głownie szarości ...

No właśnie wszędzie szarości na podłogach (grafitowe mam do wiatrołapu ;)) więc ja wybrałam do salonu i kuchni neutralny krem i do niego chcę dodatki czarne, szare, ....

narożnik, fotele ,pufy - szare, stelaże do mebli szare,

i dlatego myślałam o szarym kolorze na ścianie tej co są trzy okna..... no i we wnęce gdzie będzie stał narożnik,

jako kolor kontrastowy -poduchy, zasłony coś z turkusem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda ściana teraz ... niestety M wysłał mi na kompa akurat to najgorzej zrobione;)

IMG_20140818_210800.jpg

 

ciężko się układa te moje cegły, każda inna ... inna grubość, inna szerokość, inna długość, ale fajne wyglądają na ścianie :) mimo że trudno zachować jakieś "linie"

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to wszystko twój Mąż tak sam ? niezle ma tempo prac :-)

 

cegiełka wyglada uroczo i chyba jest rowniejsza w swoich nierównościach miz moja :-)

 

Nie nie sam, ze swoim tatą, nastąpił podział, mój M drewnopodobne, a teściu gres ... muszę bardzo pochwalić teścia, pewnie nie jeden fachowiec nie położył by ich tak dokładnie i tak estetycznie, płytki są czyściuteńkie nawet ich myć nie muszę !!!!! no a moja druga połowa też się sprawiła bardzo dobrze, tez niewiele mycia jest po układaniu :) tak że chłopaki sprawili się super :)

 

 

a cegła jest niesamowicie nierówna, ale przyjęłam technikę równania do jednej linii górnej, zrobiłam sobie kreski na ścianie i górna część płytki była równa z linią, a dół jak wyszedł tak wyszedł ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kolejna ścianka ...

DSC_0081.JPG

DSC_0082.JPG

skończyłabym ją ale .... skończyły mi się cegły:( niestety jak liczyłam ilość to cegłynie miały być dociągnięte do końca ścian tylko takie 30 cm od ściany no i teraz ,...... zonk ...... muszę domówić cegłę ... chyba przy okazji zamówię więcej, żeby było na ścianę na klatce schodowej .... tylko czy nie za dużo tej cegły będzie w domu ... ...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, jest professka! Francja - elegancja :yes: Chociaż nie wiem co chciałaś od wersji loftowej? U nas były drzwi paździerzowe położone na bloczkach :lol2:

 

Nie no wersja loft wglądowo to mi się nawet podobała tylko lekko toto chwiejne było no i co jakiś czas ktoś musiał wyciągać nogę spomiędzy deseczek ...:lol2:

No a teraz to tak do przyszłego roku spokojnie pobędzie (oby tylko do przyszłego bo jak wiadomo prowizorki trzymają się najdłużej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...