Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie Lisów - Asi i Rafała


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DSC_0064.JPG

 

Witaj, dziękuję za namiary na płytki. Kupiłem lekko inne. Trochę podglądam Twoje wykończenia i raczej zdecyduję się na ciemną płytkę w salonie. Cegłę zaimpregnuje choćby unigruntem. Na rozgrzewkę wykładam komin, cegła jest super! Dwa dni mojej pracy i efekt jest taki:

7DsVpWbNDB7gCuHn3fVxRMCsXoqFD82PnLFRIThjnnM=s207-p-no aZIcpWRfS1tOciX4uJCDGTn0TpMSuZx7RCoVxMYURdM=s207-p-no

 

ciężko się układa te moje cegły, każda inna ... inna grubość, inna szerokość, inna długość, ale fajne wyglądają na ścianie :) mimo że trudno zachować jakieś "linie"

 

Cegła wybacza nierówności i przez to wygląda jeszcze lepiej. "Jadę" na poziomnicę laserową i staram się okiełznać górną krawędź linii :yes:

 

Przepraszam za zaśmiecenie bloga...

Edytowane przez inwestorbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziękuję za namiary na płytki. Kupiłem lekko inne. Trochę podglądam Twoje wykończenia i raczej zdecyduję się na ciemną płytkę w salonie. Cegłę zaimpregnuje choćby unigruntem. Na rozgrzewkę wykładam komin, cegła jest super! Dwa dni mojej pracy i efekt jest taki:

7DsVpWbNDB7gCuHn3fVxRMCsXoqFD82PnLFRIThjnnM=s207-p-no aZIcpWRfS1tOciX4uJCDGTn0TpMSuZx7RCoVxMYURdM=s207-p-no

 

Cegła wybacza nierówności i przez to wygląda jeszcze lepiej. "Jadę" na poziomnicę laserową i staram się okiełznać górną krawędź linii :yes:

 

Przepraszam za zaśmiecenie bloga...

 

 

Nie zaśmiecasz ... no układanie cegły widzę że idzie Ci znacznie lepiej niż mi.... aż zazdroszczę takich równiutko ułożonych cegiełek ... czy to są lica cegły czy środek?? bo wyglądają bardzo .... czyściutko ;)

 

Ja dokupiłam kolejną partię cegieł , mają lekko inny odcień ale będą też ułożone w inne części domu więc to nie będzie przeszkadzać.... może nawet urozmaici wygląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba o dziwo bardziej podoba wersja z drewnopodobną płytką na obudowie stelaży. Tylko nie zostawiałabym tego odstępu od obudowy wanny. Złączyłabym z wanną. Może wrzuć te wizki na wątek łazienkowy. O ile jesteś gotowa na dalej idące zmiany niż tylko kolor ;)

 

Asia dziękuję za opinię :)

łazienka juz jest zrobiona więc zmian juz nie będzie .... ale odstęp od wanny powstał dlatego że chciałam żeby bidet z wc wisiały symetrycznie względem siebie ..

a gdybym połączyła ją z wanna była by z tej strony szersza bo z drugiej poszerzyć sie nie dało :) a poza tym miały sie zmieścić idealnie dwie płytki białe nad ścianą żeby było estetycznie , więc poszerzenie od strony wanny komplikowało kolejne prace :) we wnęce znajdzie się miejsce na ręczniczek do bidetu ;)

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Może wrzuć te wizki na wątek łazienkowy. O ile jesteś gotowa na dalej idące zmiany niż tylko kolor ;)

Myślałam o tym ...ale mam dość specyficzny gust ... nie wszystkim musi sie on podobać .... nie chciałam wystawiać mojego pomysłu na łazienkę na falę krytyki :), może jak będzie gotowa to wtedy się odważę i wstawię do wątku z łazienkami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie połączyłaś tych górnych czarnych pasków?

 

i powiedz na jakiej wysokości masz zamontowaną baterię??? bo widzę że podtynkowa

 

Bo to takie miało by być .... urozmaicenie ;) myślę że dopiero po malowaniu łazienki i fugowaniu będzie widać cały mój osobisty pomysł na tą łazienkę ;)

 

baterię nad wanna?? czy wylewkę nad wanną?

płytka ma 30 cm więc wysokość nad wanną to jakieś 17-20 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, byłam u Ciebie i widziałam u Ciebie jakie wszystko wypacykowane :) u mnie dopiero początek drogi , ale mamy już termin do przeprowadzki, musimy się przeprowadzić do końca października :) już się nie mogę doczekać!

 

To cudownie:wiggle: Wyznaczony termin przeprowadzki bardzo mobilizuje inwestora do działania,coś o tym wiem;) Jeszcze 2 miesiące,więc spokojnie dacie radę.:rolleyes:A do świąt będzie wypacykowane jak to ujęłaś;) U mnie tak jeszcze nie jest niestety,duuużo braków jeszcze,ale jest dobrze,że tak powiem:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cudownie:wiggle: Wyznaczony termin przeprowadzki bardzo mobilizuje inwestora do działania,coś o tym wiem;) Jeszcze 2 miesiące,więc spokojnie dacie radę.:rolleyes:A do świąt będzie wypacykowane jak to ujęłaś;) U mnie tak jeszcze nie jest niestety,duuużo braków jeszcze,ale jest dobrze,że tak powiem:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Aniu wypacykowane to na pewno nie bedzie ale będziemy już u SIEBIE!!!!! i to jest najważniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...