Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Weda po raz pierwszy"


Recommended Posts

... I wielkie zasypywanie ...

http://foto1.m.onet.pl/_m/3ccdc4c3e052bb0d7b164de82922b6bd,6,19,0.jpghttp://foto3.m.onet.pl/_m/2eacac963dd199f0c135b521285337f3,6,19,0.jpg

faktycznie wielkie ...

zastanawiam sie jak zamierzasz /Twoja ekipa/ te wielkie hałdy piachu skutecznie zagęścić ...

p.s.

zapewne nie słyszałaś, ze piasek /aby dało sie skutecznie zagęscic/ wsypuje sie i zagęszcza warstwami po 20 - 30 cm ?

kierownik budowy odbierze i podpisze wszystko "w ciemno" - bez zagladania na budowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Skąd to przypuszczenie, że kierownik nie zagląda na budowę?

bo gdyby zagladał - nie dopusciłby /prawdopodobnie/ do jednorazowego wsypania takiej ilości piachu bez zagęszczania warstwami

ale mogę sie mylc /dlatego na końcu mojego zdania jest znak zapytania/ - zagląda ale sie na tym nie zna /tak jak Ty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popryskanie wodą z węża - to za mało

trzeba by tam lac hektolitry wody / a podejrzewam ze piasek nie jest całkiem czysty tylko z domieszka gliny - to wtedy w srodku zrobi sie bajorko/

tak wiec /o ile planujesz szybko zamieszkac a nie czekac latami az samo sie zagęsci/ - pozostaje zagęszczanie mechaniczne

 

jest masa tematów na forum gdzie forumowicze opisują, ze juz po zalaniu posadzki albo cos pęka albo osiada abo głuchy odgłos spod posadzki słychac

- warto poczytac

ekipy manewrują tak aby inwestor nie sprawdzał sam ani nie wynajął geotechnika - tylko sruuu i gotowe

a inwestor zaczyna sie za głowe łapac jak rurki od podłogóki gdzieś przeciekaja czy cokolik z płytek zostaje w górze a posadzka opada w dół ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj kochana Sąsiadeczko!

Oczywiście będę śledzić Wasze zmagania na bieżąco bo nie mam wyjścia. Co rano jak odsłaniam rolety w salonie Wasze mury coraz bardziej przysłaniają mi świat (he,he). Ale bardzo się cieszę, że mam za płotem ( tym który będziemy razem stawiać) fajnych sąsiadów i życzę sobie żeby nasze relacje zawsze były tak dobre jak dziś. Trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości w zmaganiach z budową. No i fajnie byłoby,żebyśmy nasze pierwsze Święta Bożego Narodzenia w tym roku obchodzili razem,jako pierwsi w naszym nowo powstającym osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...

Czytamy czytamy, podziwiamy i zazdrościmy :)

 

Również marzę o swojej Wedzie, ale projekt na razie niestety zalega w szufladzie :/ Dzięki dla Was za przetarcie szlaków oraz za cenne informacje i spostrzeżenia dotyczące budowy tego domku.

 

Niech moc wciąż będzie z Wami! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zygmuncie,

 

Cieszy mnie, że to już kolejna osoba zainteresowana budową Wedy. Ostatnio odwiedzili nas również Państwo z Kołobrzegu, którzy są zdecydowani na Wedę.

Ja czekam z niecierpliwością na kolejne dzienniki budowy Wedy. Mam nadzieję, że nie pozostanę tą jedyną.

Zygmuncie życzę, aby marzenie się spełniło i projekt przestał zalegać w szufladzie, no i dziękuję za MOC - na pewno się przyda, zarówno nam, jak i Wam w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Patrycji i jej mężowi, że mogliśmy zobaczyć ich piękną WEDĘ. :D A jest co podziwiać!!! Po obejrzeniu całego domku i rozmowie z włacicielami przekonaliśmy się, że projekt jest naprawdę super. Oczywiście w realu jest on jeszcze lepszy. Patrycja i Łukasz zrobili małe zmiany, ale bardzo na korzyść. My ruszmy z Wedą na wiosne i ta wizyta wiele nam dała:) DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY:)))))) Asia i Krzyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patrycja

 

 

Tak sobie oglądam zdjęcia które wkleiłaś i nie wiem co napisać............................................................................................................................................................................................................Wiemy już z Justysią na 100000000000000000000000000% że dobry projekt wybraliśmy. Braklo nam 1 tygodnia pogody w grudniu żeby dach nam skończyli (jest tylko wieźb i tyle:() I tak codziennie sprawdzamy pogodę kiedy temperatura będzie na + bo Majstry obiecali że jak tylko będa warunki to sie wezma do roboty!!! No ale serce by chciało aleeee....niestety czekanko. A z tym dziennikiem no takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk moze na weekendzie się za niego zabiorę:0

 

 

ps.

Jak znajdziesz chwilkę jeszcze to prosze podeślij mi pare fotek na maila.

 

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...