Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Karol N
Jestem z gorzowa i wiem że firma Hajduk ma uznaną renomę na tym rynku paru znajomych ma wkłady od nich i są zadowoleni

 

Byc moze maja renome ale jak beda tak robic jak robia tzn. "olewac" klienta to ja szybko straca. Zamowilem bezposrednio w firmie i przy rozmowach przed zamowieniem na ogol mili. Prosilem nastepnie o oferte na obudowe i bez odpowiedzi mimo parokrotnych ponaglen. Wyglada na to ze komunikacja wewnatrz firmiy nie dziala albo maja tyle zamowien, ze im na kliencie nie zalezy. Mam nadzieje, ze produkcja wyglada nieco inaczej i nie zapomna mi przyspawac ktoregos boku albo krocca do dymu :-) .

Obiecali zrealizowac zamowienie 2 do 3 tygodni. Dwa juz powoli mijaja i czekam z napieciem co dalej.

Pozdr

Karol N.

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kominki stalowo-szamotowe robione sa na zamowienie , jest ich tyle typów ze "na składzie" maja po kilka najpopularniejszch modeli. Ta ogromana ilość typów [profile szyb ,sposób otwierania, wysokosc szkła] daje nieporównywalnie wiekszy wybór jak żeliwniaków. Jak Ford robił dowolny kolor byle czarny...to miał autka szybko , jak masz 1000 opcji do wybrania to poczekaj te 2-3 tygodnie ... Szyja " DLA CIEBIE" ubranko na miare.. W Sparthermie czekam na wkłady po 4-5 tygodni a czasami 6 i jest OK ... Szadam zgłoś sie do dilerów Hajduka po obudowe ...Hajduk to PRODUCENT WKŁADÓW a obudowy to przy okazji i raczej blisko Gorzowa .... Czy jak kupujesz cegłe to cegielnia stawia ci dom? Teska .... osłabiasz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek Biela
Podstawowa zaleta modelu S jest możliwość posadowienia szyby bardzo blisko podłogi, no i ta wielka szyba . Jest to wkład wyjatkowo płytki o bardzo rozbudowanej ceści czopuchowej . Pare sztuk poszło od nas w świat i bez reklamacji .. Znaczy sie OK ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "przykadzę" jak z kominka, bo zrobiło mi siejakoś nijakowo po postach w tym wątku.

Szczerze podziwiam "działania budowlane" Kodiego i może by to lepiej zbrzmiało w komentarzach do jego dziennika budowy ale pisze tu bo akurat czytałem interesujcy mnie wątek i odniosłem, może się mylę, wrażenie jakby Forumowicze nieco obniżyli poziom "lotów" w wypowiedziach. Mr. Kodi pozdrawiam Pana i całą Pana rodzinę, podziwiam raz jeszcze życzę dużo miłych i spokojnych dni w domu, na tarasie, przy komiku i ogrodzie.

PS.Podobnie jak moja tak i Pana żona ma rację "rzeczy" brudne najpierw.Gall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam Hajduka Volcano 1V w jednej z firm pod W-wą. Mam czekać 4 tygodnie na dostarczenie wkładu. Trudno.Będę miała czas na mentalne przygotowania do samodzielnego montażu - obiecuję zrobić zdjęcia "w trakcie", chociaż nie będę robić na razie obudowy- chcę zobaczyć, czy połaczenie będzie szczelne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Ja się zdecydowałam na wkład Prisma E. Nie znalazłam na forum zbyt wielu opinii, mam nadzieję, że moja będzie pozytywna (kominek jeszcze nie zamontowany...) Tez chętnie poczytam o doświadczeniach mam nadzieję szczęśliwych nabywców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie pod wpływem opinii forum nie kupiłem jaduka

chaciałem kupic goliata (100x50 z szyba unoszona do góry)

kupiłem Linea KFD za podobne pieniądze

A możesz przytoczyć te opinie? Jakoś nie mogłam nic znaleźć :roll: . Co prawda już "po ptakach" w moim przypadku, ale poczytać warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...