Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie Lisów - Asi i Rafała - KOMENTARZE


Recommended Posts

Witam, przyszłam z rewizytą.....będę zaglądać i poczytywać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za wizualkę......

 

Absolutnie nie!!!!! Nie chcę zrobić karykatury z naszego Zeta, jesteśmy tylko 3 osobową rodzinką, na dole są 2 pokoje, na górze zaplanowane kolejne 2 + salonik i łązienka wydaje nam się że to zdecydowanie wystarczająca ilość pomieszczeń do sprzątania i grzania :)

Więc dach stawiamy tak jak jest na odwróconym wieńcu, widzieliśmy poddasze Zeta bez zmian i jest na prawdę dużo miejsca.

:)

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry wszystkim:) Bardzo podoba mi Wasza euforia i radość po otrzymaniu Pozwolenia. Pamiętam jak ja otrzymałem ten święty dokument to aż łzy mi stanęły w oczach. Nowe miejsce na ziemi,ukochana osoba z boku, pierwszy pies. Każdy ma jakieś emocje, które mu wtedy towarzyszą. Wytrwałości życzę i dobrych ekip. To się przyda na pewno :) Pozdrawiam

 

Dzięki za wsparcie... Dla nas otrzymanie PnB było kluczem do startu, do którego przygotowywaliśmy się niestety aż 5 lat...... dlatego też były łezki szczęścia i wielki oddech, że w końcu sie zaczyna :)

Plany mamy ambitne i mam nadzieję że nikt i nic nam w tym nie przeszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...