Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

naprawa paneli podłogowych


jurekpr

Recommended Posts

Witam.

W naszym domku na parterze mamy położone panele podłogowe. I, przed świętami, narobiłem sobie smrodu. Z lenistwa niosłem przez pokój narzędzia do garażu i naturalnie wypadły mi na środku pokoju. No i zostały 3 dziury w panelach. I czwartą wierci mi żona w głowie. Chciałbym w jakiś sposób trochę te dziury zakleić, wyrównać. Czy ktoś z Was próbował coś takiego zrobić? Nie mam czasu na eksperymenty, bo późno wracam z pracy, a chciałbym to trochę zamaskować przed świętami. Proszę o jakieś rady, bo będę świętował z dziurą w głowie.':('

 

Pozdrawiam.

 

Jurek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W naszym domku na parterze mamy położone panele podłogowe. I, przed świętami, narobiłem sobie smrodu. Z lenistwa niosłem przez pokój narzędzia do garażu i naturalnie wypadły mi na środku pokoju. No i zostały 3 dziury w panelach. I czwartą wierci mi żona w głowie. Chciałbym w jakiś sposób trochę te dziury zakleić, wyrównać. Czy ktoś z Was próbował coś takiego zrobić? Nie mam czasu na eksperymenty, bo późno wracam z pracy, a chciałbym to trochę zamaskować przed świętami. Proszę o jakieś rady, bo będę świętował z dziurą w głowie.':('

 

Pozdrawiam.

 

Jurek K.

 

 

Bez wymiany ciężko o dobry efekt. Kup szpachlówkę do drewna o odcieniu jak najbardziej zbliżonym do paneli, zaszpachluj i przyzwyczaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

zadna szpachlowka do drewna! wiekszej glupoty nie slyszalem.

poszukaj w marketach budowlanych wosku ( kitu ) w sztyfcie do uzupelniania ubytkow w panelach, maja podstawowe kolory.

jesli chcesz miec idealnie dobrany kolor zapros kogos z firmy ukladajacej panele powinni miec zestaw do reperacji uszkodzen w panelach .

jeszcze inaczej, jesli mozesz skontaktowac sie z przedstawicielem wurhr-a

u nich dostaniesz w sztyftach wost twardy- topi sie to ustrostwo i zakleja dziury w panelach nastepnie po wystygnieciu sciac ostrym dlutem pod odpowiednim katem nadmiar wostu i wypolerowac i po krzyku slubnej.

no ale do tego to juz nalezy miec praktyke i duzo cierpliwosci ( chodzi mi o naprawe paneli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...