Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrodzenie panelowe/systemowe.


Recommended Posts

Osobiście zakupiłam ogrodzenie panelowe [lokowanie produktu] i jestem bardzo zadowolona. Doradzili, wymierzyli, zamontowali. Mają szeroki asortyment. Wybieram z ich katalogu. Cenowo nie wychodzą najtaniej, ale warto było. W Warszawie mają produkcje, ale z tego co mówili dowożą na teren całej Polski. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze też zastanawiam się nad panelami. Obecnie jestem na etapie poszukiwań producenta

 

Jak będziesz szukać warto orientacyjnie znać koszt materiału. Czasami producenci mają nawet wyższe ceny niż hurtownicy czy detaliści, a np. panelu Wiśniowskiego od producenta nie kupisz, tylko i wyłącznie przez dystrybutora. Orientacyjne ceny za materiał do montażu oferowany przez różne firmy znajdziesz tutaj: http://www.betafach.pl/blog/ogrodzenie-panelowe-cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda wersja pierwsza jest bardziej użyteczna, aczkolwiek nieco droższa. Przynosi więcej osobistego komfortu :-).

Napiszcie proszę jeszcze, czy wybralibyście ogrodzenie ocynkowane i malowane, czy tylko malowane?

 

Zdecydowanie ocynkowane i powleczone odpowiednimi powłokami. Pierwiastek cynku chroni stal przed korozją. Metoda cynkowania jest powszechnie używana w przemyśle motoryzacyjnym czy budowlanym, natomiast w branży ogrodzeniowej najczęściej stosuje się dwa typy: cynkowanie galwaniczne i ogniowe. Wybór jednej z nich zależy od Twoich potrzeb. Ten artykuł http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/cynkowanie-galwaniczne-czy-ogniowe-ktore-wybrac,332/ w merytoryczny sposób przedstawia różnice między tymi dwiema metodami. Mam nadzieję, że będzie pomocny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...