Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile płaciliście za wybudowanie domu w stanie surowym???


W-waBiker

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Buduje dom ok. 120 metrów zabudowy z poddaszem plus ok 50 metrów podpiwniczenia. Całość to ok 300m2. Dach kopertowy, z 2 dużymi lukarnami ok 280 m2.

 

Ekipa dba o wszystko. Rozpoczynając od koparek i wykop przez ławy, ściany (nośne i działowe), izolacje piwnicy, stropy, schody, mury i dach, okna dachowe, orynnowanie. Do tego wliczone są już prace związane z tarasem, usypaniem ziemi na działce. Całość zostało wycenione na 80000.

 

Dodam, że ekipa z polecenia. Prace wykonują bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo alo;) dzis była wycena! Dom letni wieczór MURATOR M44 od fundamentów , piwnic bo mała zmiana w projekcie,aż po dach , okna dachowe, rynny, kominy, cena 58tysi. Panowie z Mszany Górnej ! Chyba nie za drogo:)

 

165m2 pow uzytkowej + piwnica (czy pow piwnicy ma ok 120m2???) +garaż 35m2 , stan surowy z dachem (kompleksowo) cena 58tys jest dobrą ceną

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchnia zabudowy 151m

powierzcnia użytkowa parter 123m + 88 poddasza

 

 

bez dachu same fundamenty, ściany

(wylewany strop i schody)

 

I ekipa 36 tys (górale)

II ekipa 24 tys (Kielce)

III ekipa 50 tys (podlasko warszawska)

 

 

witam, czy ktoś ma namiary na tanie i dobre ekipy, budowa na śląsku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do contapunctus: U mnie pracuje właśnie bardzo fajna ekipa. Dom z opisu bardzo podobny do Twojego - płacimy 28 tys. za stan surowy otwarty, dachu niestety nie robią. Stan surowy ze ściankami działowymi plus kominy. Mogę przesłać namiary na maila. Buduję w Kosztowach (okolice Mysłowic). Pozdrawiam!

 

 

witam, proszę o namiary tej ekipy budowlanej??? byłabym wdzięczna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dom- ok.150m- za stan surowy bez dachu, dom prosty z dwoma wykuszami i poddaszem użytkowym- 16tys.

ekipa trzyosobowa, pracuje popołudniami, zaczęli 23 maja, teraz zalewamy strop, byłoby szybciej ale ta nieszczęsna pogoda...ale w sumie zaczynaliśmy z założeniem że bardziej zależy nam na kasie niż na czasie

(wielkopolska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dom- ok.150m- za stan surowy bez dachu, dom prosty z dwoma wykuszami i poddaszem użytkowym- 16tys.

ekipa trzyosobowa, pracuje popołudniami, zaczęli 23 maja, teraz zalewamy strop, byłoby szybciej ale ta nieszczęsna pogoda...ale w sumie zaczynaliśmy z założeniem że bardziej zależy nam na kasie niż na czasie

(wielkopolska)

 

wyjątkowo tanio

jaki projekt budujesz?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis fachowiec mi wycenil za dom 96 m PU dach dwu spadowy 50 tys netto, chyba nikt nie powie ze to malo. Jak czytam co piszecie to jestem zalamany, bo chyba nikt nie powie ze to malo. Moze zle szukam ale w okolicy sa takie ceny. Jakies sugestie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jakiej wyceny mogę się spodziewać na realizację tago projektu:

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-dziewannie-g/m4992c1565e903,2

Budowa w woj. lubuskim ok. 40 km od Gorzowa Wlkp. małe miasteczko ok 4000 mieszkańców.

Interesuje mnie SSO + dach z pokryciem.

 

Witam

Powinieneś się spodziewać ceny jak u mnie, również woj lubuskie (Zielona Góra)

Dach masz nieco wiekszy ale pow uzytkowa podobna (u mnie 140m2 + garaż 19m2)

Niedlugo kończę SSO z dachem. Koszt robocizny:

SSO bez dachu (w tym również tarasy) - 25tys

Dach komleksowo (wiezba, dachówka ceramiczna, montaz okien, rynien, wykonanie nadbitki) - 13tys

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo26

Robocizna za SSO bez dachu 25 tys. + 13 tys. dach kompleksowo - to cena "firmowa" czy "gospodarcza"?

Jak zrobiłem małe rozeznanie w mojej miejscowości to usłyszałem oczywiście "gospodarczo" SSO metraż ok 110 pow. użyt. ok. 12 tys. za robotę, no ja zakładam u siebie ok. 18 tys. + dach robota ok. 6 - 7 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jakiej wyceny mogę się spodziewać na realizację tago projektu:

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-dziewannie-g/m4992c1565e903,2

Budowa w woj. lubuskim ok. 40 km od Gorzowa Wlkp. małe miasteczko ok 4000 mieszkańców.

Interesuje mnie SSO + dach z pokryciem.

 

Hugo napisał:Witam

Powinieneś się spodziewać ceny jak u mnie, również woj lubuskie (Zielona Góra)

Dach masz nieco wiekszy ale pow uzytkowa podobna (u mnie 140m2 + garaż 19m2)

Niedlugo kończę SSO z dachem. Koszt robocizny:

SSO bez dachu (w tym również tarasy) - 25tys

Dach komleksowo (wiezba, dachówka ceramiczna, montaz okien, rynien, wykonanie nadbitki) - 13tys.

Witam!

Jestem tu po raz pierwszy. Umówiłam się z firmą na 15000 ( wykopy, fundamenty, chudy beton, sciany zewnętrzne na parterze i poddaszu, kominy; humus ściągałam na koszt własny). zastanawialłam się czy firma nie robi mnie w balona, bo mam od nich też materialy.Patrząc na Wasze ceny myślę, że jest ok.

Szukam fachowców do dachu. Napisałam do Ciebie Hugo z prośbą o podanie namiarów na Twoich wykonawców.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Moja chata: http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tu nowy i chcialbym sie o cene robocizny domu jednorodzinnego w stanie surowym (piwnica,parter,pow.urzyt.222m2 kubatura800m3) na slasku niedaleko katowic,ewentualnie jesli ktos moglby mi polecic jakas sprawdzona ekipe

dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo26

Robocizna za SSO bez dachu 25 tys. + 13 tys. dach kompleksowo - to cena "firmowa" czy "gospodarcza"?

Jak zrobiłem małe rozeznanie w mojej miejscowości to usłyszałem oczywiście "gospodarczo" SSO metraż ok 110 pow. użyt. ok. 12 tys. za robotę, no ja zakładam u siebie ok. 18 tys. + dach robota ok. 6 - 7 tys.

 

oczywiscie ze systemem gospodarczym

Twoje ceny są zdecydowanie zaniżone

220m2 pow dachu nikt nie zrobi kompleksowo za 6tys!

 

wiem ile pracy trzeba włożyc w postawienie takiego domku (wkrótce zamykam SSO) i wątpię aby ktos to robil za tak niskie kwoty

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jakiej wyceny mogę się spodziewać na realizację tago projektu:

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-dziewannie-g/m4992c1565e903,2

Budowa w woj. lubuskim ok. 40 km od Gorzowa Wlkp. małe miasteczko ok 4000 mieszkańców.

Interesuje mnie SSO + dach z pokryciem.

 

Hugo napisał:Witam

Powinieneś się spodziewać ceny jak u mnie, również woj lubuskie (Zielona Góra)

Dach masz nieco wiekszy ale pow uzytkowa podobna (u mnie 140m2 + garaż 19m2)

Niedlugo kończę SSO z dachem. Koszt robocizny:

SSO bez dachu (w tym również tarasy) - 25tys

Dach komleksowo (wiezba, dachówka ceramiczna, montaz okien, rynien, wykonanie nadbitki) - 13tys.

Witam!

Jestem tu po raz pierwszy. Umówiłam się z firmą na 15000 ( wykopy, fundamenty, chudy beton, sciany zewnętrzne na parterze i poddaszu, kominy; humus ściągałam na koszt własny). zastanawialłam się czy firma nie robi mnie w balona, bo mam od nich też materialy.Patrząc na Wasze ceny myślę, że jest ok.

Szukam fachowców do dachu. Napisałam do Ciebie Hugo z prośbą o podanie namiarów na Twoich wykonawców.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Moja chata: http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=583

 

moze dali niską cene bo nadrobią to na materiałach

ile wyniesie Cie SSO robocizna+materiały?

pozdro

PS. W skrzynce masz namiary do super ekipy od dachów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...