Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile płaciliście za wybudowanie domu w stanie surowym???


W-waBiker

Recommended Posts

Patrząc na Wasze wyceny,stwierdzam,że Szczecin to najdroższe miasto w Polsce-dom 120m+garaż ,dach dwuspadowy-wycena stanu surowego na 70tys,kierownicy budow-od3tys.ad aptacje od 3,5 tys.To chyba nawet w stolicy taniej... Koszmar

 

Dobrze rozumiem, że 70 to cena za stan surowy samej robocizny ? To rzeczywiście ciutek drogo :wink:

 

Ja za dom 125+25 garaż płacę 33 z więźbą + 10 za robociznę dachu. Całośc więc 44 000.

 

Obie ekipy to górale działający na drogim warszawskim rynku od 7 lat. Ceny mają raczej z górnej półki ale są z polecenia i kilka osób było z nich bardzo zadowolonych.

 

Co do kierownika budowy to ceny były od 1000 do 3000. Wybrałem wersję droższą, także z polecenia. Facet jest minimum raz dziennie na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patrząc na Wasze wyceny,stwierdzam,że Szczecin to najdroższe miasto w Polsce-dom 120m+garaż ,dach dwuspadowy-wycena stanu surowego na 70tys,kierownicy budow-od3tys.adaptacje od 3,5 tys.To chyba nawet w stolicy taniej... Koszmar

 

szczecin faktycznie drogi ja miałem oferty za 140 m nawet 90 tyś, ale jakimś cudem mam ekipę za 40 tyś, ale za to kierownika za 4 tyś, który ma wszystko w d... i jak na razie był 1 raz na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość Konto_usunięte*
hej my tez budujemy kolo wrocławia polecam poszukać ekipy z okolicy 100 km od wrocławia będą dojeżdżać ale i tak wezma dużo taniej u nas za stan surowy otwarty - z dachem za dom 130 m2 25000 - 30000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że korzystasz z jakiejś renomowanej firmy z odjazdowymi marżami. Ja buduję dom 320 m całkowitej mam tania i sprawdzoną firmę i chcę w stanie surowym otwartym zmieścić się w 200 tyś zł. Ale realnie myslę że możesz dom ten wybudować do 270 za stan sur. otwarty.

Co do cen w kosztorysie wydaje się że niektóre pozycję sa zawyżone o kilkadziesiąt %

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...