Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

DZIEŃDOBEREK małgosiu

 

Witam serdecznie 8)

 

...ale zawsze można zapytac tak na wszelki wypadek ...

jak będziesz zmuszona poskromić męża to daj znać jak to zrobiłaś :wink:

 

niemoże znieść tego wybierania , przebierania itd. jedna ma taki gust a druga inny ale niestety taka kolej życia jest

a dziewczynki zaczynają sie interesować kosmetykami :-?

bo moja ma jużlóżowy błyszczyk do ust :roll:

 

a co do obiadków - to mój mężulek też lubi dobrze podjeść

 

jacy oni są podobni... :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Małgosiu ja mam córke tez w wieku 11 lat- skończy we wrześniu :wink:

 

o jak fajnie a jak ma na imię ? moje panny to Pamela i Nikola w grudniu skończą 12 lat :wink: u mnie co dwie to nie jedna :lol: teraz przechodzą taki okres strojenia się :o żeby przez te ich zakupy nie zbrakło na wykończeniówkę :lol: :lol: :lol:

 

Moja najpierw myslałam, że będzie Kubusiem :wink: Dla dziewczynki miałam dwa imieniona: Julia i Daria... No i zostało Daria... oczywiście wtedy było to dość rzadkie imię i w rodzinie dziwniło co niektóre osoby :lol:

A najlepsza była moja babcia: która zamiast Daria do mojej córki mówiła Adria -tak jak nazywała się restauracja ahahaha.

Moja jest w okresie, gdzie powstają pytania:

- mamo, a ty w jakim wieku miałaś miesiączkę... aaaaaa to ja po tobie będę miała tez dopiero w tym wieku...

Albo:

- mamo, pani powywieszała plansze w szkole i uczyliśmy się narządów rodnych u kobiety itp. Dziewczyny były zawstydzone, a chłopaki się smieli :lol: :lol: :lol:

Jakoś moje dziecko od początku samego szarpało spódniczki, jak jeszcze było małe... Jakieś święto, gdzie ma nałożyć spódnicę -to tragedia :o Ale ostatnio mnie zskoczyła, bo jak nigdy ubrała spódnicę i poszła do szkoły :roll:

Jest samodzielną dziewczynką, smazy sama nalesniki, gotuje budynie, kisielki, obiera ziemniaki, powoli zaczyna gotować zupy :wink: Zaskakuje mnie nieraz rano- sniadankiem :wink: Ale nie wiem jak Twoje Perłóweczko córki... bo moja to taki bardziej domator. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że chyba tylko ja jestem posiadaczką dwóch chłopców...ale szcześliwą :D

A tak liczyłam na dziewczynke...a najbardziej moja teściowa,bo ma dwóch synów,ja mam dwóch chłopców i moja szwagierka ma chłopca.Jak same widziecie seksmisji z tego nie będzie :lol: :lol: :lol:

Mnie rozmowy o miesiączce chyba nie będą dotyczyć,i strojenie i walka o sukienki.

Ale zeby nie było mój starszy tez juz sam się ubiera w to co mu pasuje... :-?

Tylko tych lalek,wspólnych zakupów,rozmów babskich będzie brakowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemoże znieść tego wybierania , przebierania itd. jedna ma taki gust a druga inny ale niestety taka kolej życia jest

 

a dziewczynki zaczynają sie interesować kosmetykami :-?

bo moja ma jużlóżowy błyszczyk do ust :roll:

 

:o Moja Droga kosmetyków to one mają wiecej niz JA :o bardziej tu chodzi o jedną córke ktora lubi sie kremowac, uzyc błyszczyku , ma całą kosmetyczke roznych pierdołek :lol: a zaś druga to odwrotnosc . nieda sie wogole wykremować a co dopiero malowidła. ale nieraz na zakupach ta druga ją namawia na jakis kosmetyk ze niby to dla niej :roll: i robią taki mały przekręt zeby siostra miała wiecej kosmetykow. :roll: oj mówie co dwie to nie jedna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki :D Widze,że rozmawiacie o dzieciach.Ja tez mam dwie córeczki.Jedna juz skończyła 13 wiosen i po wakacjach idzie do gimnazjum :roll: a młodsza za pare dni kończy 4 latka. :D Mimo,ze róznica wiekowa znaczna to dogaduja sie wspaniale.Choć bywają kłótnie i bitwy :evil:

 

 

moje słodziutkie dziewczynki to tez nieraz potrafią taką bitwe rozegrać że głowa boli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że chyba tylko ja jestem posiadaczką dwóch chłopców...ale szcześliwą :D

A tak liczyłam na dziewczynke...a najbardziej moja teściowa,bo ma dwóch synów,ja mam dwóch chłopców i moja szwagierka ma chłopca.Jak same widziecie seksmisji z tego nie będzie :lol: :lol: :lol:

Mnie rozmowy o miesiączce chyba nie będą dotyczyć,i strojenie i walka o sukienki.

Ale zeby nie było mój starszy tez juz sam się ubiera w to co mu pasuje... :-?

Tylko tych lalek,wspólnych zakupów,rozmów babskich będzie brakowało...

 

 

 

ASIU a ja bardzo chciałam koniecznie choć jednego chłopca no ale niestety produkuje same dziewczyny i to jeszcze podwójnie :o :o :o

u nas to mój tata tak bardzo chciał wnuka, bo sam miał dwie córki. od małego z siostrą byłyśmy nazywane przez tate chłopięcymi imionami :o :roll: i tak powiem że ja to BOLEK a moja siostra to EDEK :lol: a wnuczki to PAWEŁ i HENIEK. :o I tak to własnie u nas jest :lol: mój tata jest bardzo wesołą osobą tak więc mamy dość śmiechu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najpierw myslałam, że będzie Kubusiem :wink: Dla dziewczynki miałam dwa imieniona: Julia i Daria... No i zostało Daria... oczywiście wtedy było to dość rzadkie imię i w rodzinie dziwniło co niektóre osoby :lol:

 

u mnie tez lekarz wykrył w usg ze jeden to chłopiec a druga to dziewczynka ale są dwie dziewczyny :wink: ale imiona to różne miałam przygotowane i dla chłopców i dziewczynek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest samodzielną dziewczynką, smazy sama nalesniki, gotuje budynie, kisielki, obiera ziemniaki, powoli zaczyna gotować zupy :wink: Zaskakuje mnie nieraz rano- sniadankiem :wink: Ale nie wiem jak Twoje Perłóweczko córki... bo moja to taki bardziej domator. :wink:

 

 

gratuluje córci :wink: zdolna dziewczynka :p

moje tez domatorki ale wysyłam je do babci do Polski na wakacje to sie troche rozruszają na swiezym powietrzu :lol: z dziadkiem będą na ryby jezdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest samodzielną dziewczynką, smazy sama nalesniki, gotuje budynie, kisielki, obiera ziemniaki, powoli zaczyna gotować zupy :wink: Zaskakuje mnie nieraz rano- sniadankiem :wink: Ale nie wiem jak Twoje Perłóweczko córki... bo moja to taki bardziej domator. :wink:

 

 

gratuluje córci :wink: zdolna dziewczynka :p

moje tez domatorki ale wysyłam je do babci do Polski na wakacje to sie troche rozruszają na swiezym powietrzu :lol: z dziadkiem będą na ryby jezdzić :wink:

 

Nie brzydzą się robaków,które trzeba założyć na haczyk? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brzydzą się robaków,które trzeba założyć na haczyk? :-?

 

NIE :o one od małego nauczone były przez dziadka jak trzeba robaki zakładać na haczyk :roll: to są dziadka chłopaki w spódnicach :lol:

a ja bidna nie zakładałam nigdy robaków :o bo się bojeeeee :roll:

 

Też mam opory,które nigdy nie pokonałam i za nic na świecie nie założyłabym robala :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znowu zapomnę :oops:

I co z dachem ? Kolor i firma wybrana?

Czy czekasz na przyjazd do Polski i sama dokonasz wyboru?

 

 

niestety już po ptokach :roll:

wszystko wybrane i zamówione :cry: wybierałam przez internet :o :o :o

kolorniki ze strony internetowej musiały wystarczyć :evil:

tak więc będzie firma budmat-blachodachówka szwedzka ZEFIR-kolor -jasna wiśnia :p powiem ci ze mam takiego stracha że szok :o jak wyjdzie całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni przytną Ci od razu blachę pasującą do domu?

Powiedz Gosiu ,wybrałaś poliester połysk czy mat? Oba kolory są bardzo ładne.

 

 

wiesz że chyba będzie docięta :roll: bo musieli dokładnie dwa razy mierzyć i wszystko szło pod specjalne programy komputerowe ...wiec chyba tak. ale zapytam :wink:

a będzie połysk :wink: lubie jak sie swieci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...