Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o PIĘKNE KINKIETY!!!! CUDNE...... Gosia, zapowiadają się u Ciebie piękne wnętrza 8) 8) :p :p :p :p :p

Szkoda, że nie możemy zobaczyć teraz tej tapety :-? ....... :-? ciekawość mnie zżera!!!!!! bo też jestem fanką tapet......Gosia, a tą tapetę to będziesz dawała na całej sypialni czy tylko na części (np. jedna ściana)??????????

 

Kobito tylko nam teraz nie znikaj z Forum bo padnę z ciekawości..........

 

całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:oops: :oops: :oops:

 

Wielkie dzięki dziewczyny :wink:

 

a co do kinkietow to rzeczywiscie mi wpadły odrazu w oko no i coż ...musiałam kupić 8)

co do reszty oświetlenia to ...wczoraj udalismy sie z mężem na zakupy i :o wydalismy sporooooo. ale prawie całe oswietlenie kupione :wink:

wiem wiem...fotki , ale powiem ze taka doopa ze mnie i zapomniałam wziasc aparatu :oops: nastepnym razem obiecuje zabrac :wink:

w tygodniu wybieram sie do tego sklepu to napewno porobie fotki mojego oswietlenia bo nasze jest wszystko poroskręcane i schowane w jedną wielką walize :roll: czeka na przewóz do domku :wink:

 

doznałam małego szoku bo jak zaczelismy liczyc i kupowac lamki to okazało sie ze na czesci otwartej kuchni i salonu to jest nam potrzebne 20 żarówek :o :o :o

ale co sie dziwic jak sie tyle kabelkow położyło to teraz trzeba płakać i płacić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Gosia, a tą tapetę to będziesz dawała na całej sypialni czy tylko na części (np. jedna ściana)??????????

 

 

tylko jedna ściana a reszta będzie w bieli bo my mamy małą sypialnie wiec trzeba pokombinowac i rozjasnić :wink:

 

tak myślałam.....widziałam takie rozwiązania i wyszło bosko.....tym bardziej nie mogę doczekać sie efektu końcowego.......

 

 

 

wiem wiem...fotki , ale powiem ze taka doopa ze mnie i zapomniałam wziasc aparatu
:evil: :-? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia i mi spodobały się te kinkiety -takie jak zaczarowane :o :lol: :wink:

 

Nu ja tez czekam jak ta tapetka będzie wyglądała :roll:

 

A zdradzisz mi ile te kinkiety i jakiej firmy? Może byc na priv. :wink:

 

Gosiu ja tez wydumałam sobie, że w kuchni zrobimy dookoła oświeltlenie - w kształcie podkowy. Hm ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie bo na serio... dośc, że ceny skaczą takich rzeczy jak papa itp. w piątek cena styropianu pod wylewki była 134 zł. dzisiaj -poniedziałek ta sam firma cena 140 zł. :o

 

Obłędu dostaniemy :lol:

 

Nu ale u WAS sama rozkosz - kupowanie gadżetów już :lol:

 

Ostatnio przyszedł sąsiad bo zobaczył, że z komina leci dym ( a tu w kózce sie paliło) i mówi - a ja patrzę dym leci, to co oni już mieszkaja czy jak... to przyszedłem zobaczyć :lol:

 

Kiedy zamierzacie znowu lecieć do domku?

 

Jak tam życie Gosiu?

 

Pozdrawiam buziakiiiiiiiiiii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D

Ale u ciebie dużo zdjęć się nowych pojawiło :lol:

Co do twoich zasłon... to chyba kupiłam takie same, ale ja mam brązowo-turkusowe oczywiście :D

 

Co do świetlenia.... hmm... ja kupuję jeden w NEXT :D tam w Athlone Town Centre :)

Ale jest sklep który się nazywa Ganlys to jest tam jak jedzie się na Rosscommon albo do hotelu Hudson Bay... to jest taki sklep z wszystkim, ale jak tam byłam po ekspres do kawy to było trochę oświetlenia :lol:

i jeszcze gdzieś jest, ale teraz za chiny sobie nie przypomnę :evil: ale jakby mi coś się rzuciło w oczy jak będę jutro jechać przez miasto,to dam znać :wink:

 

a co do mojego wątku... to wciąż rozmyślam nan jego założeniem, ale nie dziennik budowy tylko wnętrza czy coś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy zamierzacie znowu lecieć do domku?

 

 

ja lece 21 czerwca na pare dni, zawoże dzieci na wakacje 8)

ale mój mąż leci 28 kwietnia , wiec oswietlenie będzie założone, tapeta położona, drzwi wewn. założone i ma jeszcze troche pomysłow wiec ...jest duza szansa na foteczki 8) juz mu najlepiej spakuje aparat co by niezapomniał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w piątek cena styropianu pod wylewki była 134 zł. dzisiaj -poniedziałek ta sam firma cena 140 zł. :o

 

 

wiem wiem coś o tym :roll: meksyk z tymi cenami

 

my teraz robimy podbitke i troche zabrakło i czekamy juz drugi tydzien na dostawe naszego zamowienia :evil: a bez zmian cen sie nieobyło. a kto wiedział ze zabraknie...takie rzeczy to zawsze w praniu wychodzą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... jechałam dzisiaj do koleżanki i zauważyłam jeszcze jeden sklep z oświetleniem.

Skoro ty jedziesz z Moate... to musisz przejechać całe miast, ale nie obwodnicą :)

Jak wiesz gdzie jest kręgielnia w Athlone to musisz dojechać aż tam...a nawet dalej. Za kręgielnią jedziesz dalej za główną, aż do świateł i dokładnie na tym skrzyżowaniu (pierwsze światła za kręgielnią) jest ten sklep... nie wiem dokładnie co w nim jest ciekawego, ale jak przejeżdżam to widzę,że za szybą sklepową jest dość dużo widzących żyrandoli :D

Sama muszę się tam wybrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć perłóweczko!!!! i wogóle dziewczyny,bo widzę,że wy czasami zaglądacie tutaj (nie to co ja.....) :lol: :lol:

 

Gosiu musze Ci powiedzieć,że domek naprawdę nabiera duszy 8)

Tempo macie dobre,oby je utrzymać tak dalej,to niedługo święta spędzicie u siebie :D

A pościel do sypialni świetna! Mi też marzy się zmiana kolorków w domu... :roll: dopiero rok a już bym zmieniała :roll: A jak dziciaki gorzej ściany wybrudzą,to się przemaluje :wink:

 

A jak tam wogóle u was przygotowania do świąt??? Ja powiem szczerze,że już mam dość tego sprzątania a zwłaszcza mycia okien.... :-?

Usprzatamy się,wyukładamy,wymyjemy a święta i tak przelecą,że nawet sie nie zorientujemy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...