Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Gosia gdzie Ty znowu przepadłaś:( . Daj jakiś znak,że ok. Zbliża się 28.04 więc niedługo Twój mąż będzie w Polsce,rozumiem,że możemy liczyć na świeże zdjęcia:lol2:. Czekamy na Ciebie wracaj:yes:

 

ho ho ....miło ze pamietałaś .

 

tak własnie dzis odwiozłam męża na lotnisko i juz moge potwierdzic ze dotarł szczesliwie do naszego domku.

ma bardzo napiety grafik. duzo pracy do zrobienia.zobaczymy jak to wszystko w praniu wyjdzie.

jutro jedzie odebrac drzewka zamówione. około 160 szt thuji i kilka świerków srebnych. potem sadzenie. przygotowane juz jest pod sadzenie wiec troche lżej.

zawiozł całą walizkę oświetlenia: lampeczki i takie tam. tapeta juz położona w sypialni, salding skonczony. aparat mu przygotowałam wiec mam nadzieje ze foteczki będą. będę naciskała w tej sprawie wiec nieupiecze im sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosiu!

 

Super, że ujawniłaś się... mam nadzieje, że w miarę czasu będziesz widoczna, bo cicho jakoś... Cieszę sie, że jakoś te nowe fm zwiedzasz.

Co do wklejania zdjęć, pamiętasz jak między [/img] wkejałaś adres zdjątka? z właściwości gdy skopiujesz adresik nawet w szybkiej odpowiedzi na górze masz ikonki - glob, obok -dodaj grafikę -taka ikonka z drzewem pośrodku w kwadraciku. Naciskasz, ciut czekasz aż wyskoczy okienko -naciskasz from URL -jak z netu masz fotki i w ten pasek pod spodem, URL wklejasz adresik zdjątka.

 

Po wybraniu from URL masz tak:

 

Add an Image from Url

 

Allowed Filetypes: jpg, jpeg, png, gif

URL:

Tutaj adres;)

Retrieve remote file and reference locally

 

Ja wybieram ostatnio zdjątka z piccasa i gdy z właściwości kopiuję adres mam / s128/ - w tym adresiku powiękaszam go do /s400/.

 

Potem dodaj grafikę -wbrew pozorom, to trwa dość szybko.

 

Gdy mamy zdjątko w naszym poście -gdy najedziesz na jego lewy róg -pokazuje się taka żółta kredka -może ołówek?:rolleyes:, Nacisnij - tam możesz teraz wybrać wielkość zdjątka, - zaznaczasz sobie kropką, oprócz tego zdjęcie może być w prawym rogu , wyśrodkowane, bądź po prawej stronie.

 

Niestety zdjątek w jednym poście można wkleić 5. Jak wybierzesz te wielkie to nie wiem, czy nie 4, ja wybieram wsio w tym ołówku pośrodku. A jak ktoś będzie chciał jeszcze powiekszyć sobie owe zdjątko, które nie są małe i tak co do wielkości, to wystarczy, że sobie kliknie - bo poprawiam w adresie zdjątka te /s 128/ .

 

Kolejną inną metodą są zaraz pod spodem w pisanej wiadomości -swoim poście - dodatkowe opcje.

 

Tam wybierasz zarządzaj załącznikami.... wybieramy w prawym górnym rogu - dodaj pliki

 

Mamy znowu 2 opcje do wyboru:

 

Prześlij Plik ze Swojego Komputera | Website

 

mam z internetu fotki więc wybieram Website.

 

I znowu wklejam aders zdjątka, potem wgraj - w tej opcji mamy jakby taki schowek swoich zdjątek.

 

Zaraz w formie miniaturki wyskoczy Tobie zdjątko w owym oknie -zarządzaj załącznikami. Aby dodać je do postu musisz przeciągnąć pod spodem w puste pole ja zaznaczałam i wysyłałam, to miałam niezły magiel w poście... Wolałam najpierw wybrać zdjątka -powrzucać w załączniki, a potem pokolei je umieszczać, bo hurtowo rozwalą całego nawet posta...

 

Mamy znowu 2 opcje do wyboru:

 

Zaznacz wszystko

Wstaw załączniki Insert Inline

 

 

Jak wybiorę Insert Inline

Warto zaznaczyć ptaszek zielony na zdjątku, które chcę zdjątko -gdy mam ich kilka. Bo tak polecą wszystki i rozwala posta... potem trzeba przeciągac sobie je pokolei.

 

 

SugarwareZ-236.gi&#1.jpg automatycznie obrazek -zdjątko wyskoczy w poście pisanym, tylko tam, gdzie sobie samo chce, mimo zjazdu kursora na spód, ale mozna przeciągnąć gotowe zdjątko gdzie się chce.

 

 

Dla mnie 2 wersja to ciut zachodu... Fakt zdjątka są zapisane... wolę ikonkę z drzewkiem -obok koperty -przy zaawansowanej opcji pisania.

 

nie wiem tylko jak jeszcze z tymi gifami -bo te, które kiedyś ruszały się w {img} teraz zamarły...

Nie miałam czasu szperać o tych gifach, nic tylko są jak jpeg.

 

Mam nadzieję, że pomogłam Gosiu. ;)

Buziaki i Czekam na zdjątka...

Tapeta napewno wygląda super.

Edytowane przez taka_ja & taki_on:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość wklejania zdjęcia,prosto z kompa,bez fotoszoków itp. Klikasz na dole w odpowiedź zaawansowaną,niżej w załącznikach masz "zarządzaj załącznikami" klikasz , a następnie pojawia się okno i przeglądaj klikasz. Dodajesz zdjęcia i każde pojedynczo wgrywasz. Jest jeden mały mankament ,zdjęcia są małe,aby były większe ,trzeba na nie kliknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...