Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Altanka rośnie i jest fajniutka, już dawno tez znalazłam jej projekt, podoba mi się w niej ta wędzarnia...http://img94.imageshack.us/img94/6677/3demoticon200.gif

 

 

Oj napewno jeszcze usiądziecie sobie w niej;)

 

Nie zafajne te zalane tereny...

 

Ależ wyrósł ten MAX, fajny psina;):D

 

To niedługo do Polski, niby kilka dni, ale OGROMNA radość http://img261.imageshack.us/img261/6289/3demoticon196.gifCzas szybko leci, nie dziwię się, że juz pakowanie! Tym bardziej, że córcie na wakacje wylatują. ;)

 

Pozdrawiam Ciotka:D

Edytowane przez taka_ja & taki_on:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe,ale Ci zazdroszczę tej altany!!!!

Mój mąż teraz,to zupełnie nie ma czasu i chyba doczekam się za dwa lata najwczesniej...:(

Ale też mi się marzy murowana.Tylko chyba z jakiegos kamienia...albo cegły takiej starej.Zresztą nawet mam zdjęcie,gdzieś znalazłam i wiem jak ma wyglądać:)

Co u mnie baaaaardzo rzadko się zdarza,żebym wiedziała co tak na prawdę chcę...:p

Kurcze,a dziś pogoda znowu kijowa.Syn pojechał na wycieczkę do Krakowa,mam nadz.,że padac nie będzie.Bardzo....

Gosiu,ale w stawie,to chyba też wody mieliście sporo po tych ulewach?

Dobra,zmywam się bo mama na kawuśke zaraz ma wpaść.Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill,wędzarnia,fiu,fiu;) super :yes: coraz lepiej i fajniej :yes:. Jak przylatujesz 21,a wylatujesz 25 to się nie spotkamy,bo ja w tygodniu jestem w Chełmnie. Ale od początku lipca,będę już praktycznie cały czas w domu(w pobliżu Ciebie) więc zapraszam na kawę. Nr.tel wysyłam na prv, odpisz jeśli dojdzie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jak przylatujesz 21,a wylatujesz 25 to się nie spotkamy,bo ja w tygodniu jestem w Chełmnie. Ale od początku lipca,będę już praktycznie cały czas w domu(w pobliżu Ciebie) więc zapraszam na kawę. Nr.tel wysyłam na prv, odpisz jeśli dojdzie;)

 

szkoda ze Cie niebędzie , ale przyjezdzam potem 30 lipca do 16 sierpnia . wiec szansa na kawke jest wieksza :yes:

nr tel doszedł. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe,ale Ci zazdroszczę tej altany!!!!

Mój mąż teraz,to zupełnie nie ma czasu i chyba doczekam się za dwa lata najwczesniej...:(

Ale też mi się marzy murowana.Tylko chyba z jakiegos kamienia...albo cegły takiej starej.Zresztą nawet mam zdjęcie,gdzieś znalazłam i wiem jak ma wyglądać:)

 

Asiu napewno mąż zbuduje ci altankę :yes:

fajny plac zabaw dla dzieci zrobił wiec i altankę zrobi

my naszą tez planujemy czyms obłożyć . jak pojade to mam zamiar cos znalesc.

 

zapraszamy częściej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza perłóweczka wygląda super. My budujemy podobny domek z wyglądu tylko większy dom w rododendronach 6p. Jesteśmy na etapie krycia dachu.Dom w perłówce wydawał nam się mały ale teraz jak rodosek sobie stoi to wygląda jak loch. Mógłby być mniejszy. Będę sledziła wątek. Jakie zmiany zrobiliście w środku po stronie garażu tam jest pokój i nad garażem też? Fajnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zmiany zrobiliście w środku po stronie garażu tam jest pokój i nad garażem też? Fajnie to wygląda.

 

Witam :)

my tez myslelismy o rodo 6 ale troche wydawal mi sie za duzy metrażowo. ale tak to jest prawie identyczny z zewnetrznej strony :yes:

zalezy kto jakie przestrzenie lubi . napewno odnajdziesz sie szybko w swoim domku. i bedzie wiecej urządzania ;)

u nas sa okna w stronie garazu poniewaz tam jest malutkie oddzielne mieszkanko moich rodzicow. oni maja wejscie od tyłu i ich jest mniejsza czesc domu ale dolna bo w gornej maja tylko sypialnie w połowie a w drugiej polowie my mamy sypialnie nalezaca do duzej czesci.

 

zapraszam czesciej :yes:

ps. a gdzie znajde fotki twojego rodo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale nie wiem jak się wkleja zdjęcia i jak zrobić link. Jak dojdę do tego to zamieszczę. U mnie dziś się roboty na dachu znowu zaczeły. Ja mam już dość ekipa kryje mi 3 tydzień. To leje i się nie da, to idą na inną budowe bo z doskoku robią 2 naraz, to upały. Nie mam już sił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciotka;):D

 

Domek bardzo ładnie sie prezentuje, a te drzwi.... fajneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

 

I wiesz co, ja niechciałam czerwonej blachodachówki -bo naookoło wszyscy mają, a ta WASZA mi się bardzo podoba z tym kolorem elewacji plus te białe okna i drzwi - bardzo ładnie, takie ciepłe barwy ma.

 

Dzisiaj 20-sty, jutro LOT MACIE:lol2: Dobrego lotu i lądowania;):D.

 

Pozdrawiam ciotka i mam nadzieję, że z tą drugą ciotką -Kamlotkową w tym lipcu się spykniecie na kawusię, przy okazji zrobicie fotki i prześlecie trzeciej ciotce:wave: --------- > mi;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale nie wiem jak się wkleja zdjęcia i jak zrobić link. Jak dojdę do tego to zamieszczę. U mnie dziś się roboty na dachu znowu zaczeły. Ja mam już dość ekipa kryje mi 3 tydzień. To leje i się nie da, to idą na inną budowe bo z doskoku robią 2 naraz, to upały. Nie mam już sił.

 

Nie martw się aga - gaga, MY tez mieliśmy przeboje -najpierw z kolorem blachodachówki, potem dostawą z kolejnym kolorem i kładliśmy, kiedy było zimno, deszcze padały, więc też czułam, że brak mi sił, bo czas nagli.

Będzie dobrze, zobaczysz;)

 

Życze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Twoją galerię i zachwycam się Twoim domkiem. Slicznie to wszystko sie komponuje, domek prosty ale bardzo ładny, kolory dachu, elewacji, obejscie, staw :) Zazdroszczę, oczywiscie w pozytywnym sensie :) Pozdrawiam

 

Witaj :)

Bardzo mi miło że Ci sie podoba nasz dom. dodam ze mi takze sie bardzooooo podoba ;)

jak sobie przypomne jak działka wygladała rok albo dwa lata temu to :o jest wielkaaaa różnica. wiele pracy trzeba było włożyc ale sie opłacało :hug:

i jeszcze wiele przed nami .........

 

serdecznie pozdrawiam i zapraszam czesciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I wiesz co, ja niechciałam czerwonej blachodachówki -bo naookoło wszyscy mają, a ta WASZA mi się bardzo podoba z tym kolorem elewacji plus te białe okna i drzwi - bardzo ładnie, takie ciepłe barwy ma.

 

 

hej ciotka ;)

 

powiem ci ze wczesniej nieprzepadalam za tego typu barwami ale gdy zobaczyłam juz powsały nasz dom i szukalismy kolorow to wybory nasze wychodzily kolo tych barw i jakos niewyobrazalam sobie innych kolorow. jezeli chodzi o elewacje to spodziewalam sie innego odcienia ale to tak jest jak sie wybiera z malutkiego skrawka koloru. ale sie juz przyzwyczaiłam i jest super.

gdy byl dom budowany to mial byc kolor dachu czarny albo brazowy, ale w praniu to sie duzoooo zmienia.

u nas sasiedzi ktorzy teraz sie kolo nas wybudowali to 3 z nich ma dach koloru ceglastego a jeden jest braz wiec nasz tak troche krzykliwy kolor sie troszke wyroznia ;) a co do okien i drzwi białych to tez sie na nie uparłam , a wszyscy zaraz wokolo: ale czemu biale..... bo mogliscie kolor dac bo bedą sie brudzic :eek:

a ja powiem NIE !!!!! to co to ma to znaczyc ze wy to brązowych to nie myjecie :eek: bo mają kolor!!! brudza sie tak samo tylko ze nie jest tak widoczne. a mi sie podobają takie wiec sobie takie sprawilam. teraz patrząc na całosc utwierdza mnie przekonanie ze to był dobry wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj 20-sty, jutro LOT MACIE:lol2: Dobrego lotu i lądowania;):D.

 

 

 

DZIŚ JUŻ 21-szy. Pije własnie kawusie. jestem spakowana , zwarta i gotowa. lot mam o 17.10

lece z córkami : 3 duze walizki + 3 miejsze walizki podreczne:eek: :eek: :eek: juz mi sie chce smiać jak ja bede wygladac !!!!! jak ciotka klotka z Ameryki z tobołkami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...