Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

uuuufff. :D :p :D myslałam ze juz nikt mnie nie odwiedzi!!!

gosia wita małgosie0023

oj. marzy mi się kawka na tarasie :p

a co do przeprowadzki to napewno to nie będzie ta jesień :roll:

nie zdąrze wykończyć domku bo to wykańczanie wykończy mnie :o

my budujemy za to co uda nam sie uzbierać wiec to jeszcze troche potrwa :(

cieszę się że odwiedziłaś mój skromny wątek :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłóweczka czułam,że masz śliczny domek, co do płotu,szkoda słów,jest jak kropka nad i. Dla mnie raczej póki co marzenie. A ten staw, to nie staw tylko rozmiarem przypomina mini basen :p .

A mogę się spytać o koszt cegły danej na płot?

Pozdrawiam i cieszę się ,że mogłam Cię odwiedzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za miłe słowa :p

a co do płotu to jest kostka eurostyle. kupilismy ją od producenta przed gdanskiem.podam ci link do ich strony: zobacz prosze:

http://www.ogrodzenia-betonowe.com.pl/?p=kostka

jest to nie droga sprawa.

my ten plot robilismy sami i dzieci nam pomagały. świetna zabawa. jak ukladanie klockow. zostal wylany fudament a pozniej ukladalismy kostki a maz wkladal prety do srodka i zalewal betonem i na to daszek. :p

polecam super wychodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgosia0023

kawka bedzie napewno przy najlepszej okazji.zapraszamy.

co do porządku to teraz jest dbane o to zeby było na bieżąco sprzątane, ale wczesniej jak byla pierwsza ekipa budowlana i ja pojechalam po jakims czasie na budowe to sie przestraszyłam i zamiast cieszyc sie z postepów to zakasałam rekawy i do pracy. :o

ale wiekszośc ekip juz dba o porządek, to przeciez świadczy tylko o nich.

co do powierzchni to w projekcie dom ma 103mkw + garaz , ale u nas garaz jest przerobiony na mieszkanie i dom w calosci ma teraz 135mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamlotek witam.

co do kawki to owszem ale co do papieroska to nie bo 4 miesiąc juz nie palę.(ale przyznam ze tesknie-ale nie próbuje) :p

jak juz wybudujesz dom ,chociaz stan surowy to z pewnoscia odetchniesz i moze rzucisz palenie.w trakcie budowy przy tych stresach to dymek z pewnoscia sie przydaje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamlotek

faktycznie ze jest to smierdzący nałóg ale myśle że są gorsze nałogi. :roll:

 

znam jeden nałóg który dotyczy nas wszystkie :p jest miłym nałogiem ale tak mocno wkręcającym ze jagby internet nam odcieli to byłaby niezła tragedia myśle :o to jest forum muratora :p

ojoj jak on wciąga !!! nawet bym nie przypuszczała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...