Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też dziś na krótko,bo mąż w domu,to znowu będzie marudził,że siedze i plotkuje.O co mu chodzi? :-? bo ja nie wiem...

a kolor dachu ładny,ale ja jak bym teraz robiła to bym sobie czarny wzięła... :roll:

A co do red bulla,to nie chcę nic mówić,ale ja mądra jestem i wypiłam sobie tez wczoraj,ale o 22:00....i spac nie mogłam chyba do 1:00.Ach ja mądra jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J,ale ja jak bym teraz robiła to bym sobie czarny wzięła... :roll:

 

ja tez uwielbiam czarny ale za duzo czarnego w miom zyciu bo jak ciuchy kupuje to wychodze przewaznie z wiekszoscią czarnych i wogóle ale obiecałam sobie ze dom bedzie miał jasniejsze kolory 8) wiem ze czarny byłby bezpieczniejszym kolorem ale co tam.. trochę trzeba pozmieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się pogubiłam...

Ale moja wina, moja bardzo wielka wina, bo jak wzięłam się za poprawę dziennika, to czasu mi brakowało, a niektóre posty to po nocy pisałam :o

Mój tylko mówi:

- Miśka co ty tam za głupoty wypisujesz, to że rozgadana jesteś to wiem, ale co Ty tam zycie opisujesz swoje, czy jak.... :lol:

Mówię mu:

- wejdź i zobacz, nawet nie czytałeś dziennika a to grzech :wink:

Stąd pogubiłam się... wchodzę do Ciebie Gosiu a tutajjjjjjjjjj... tyle stron i fajowo :D

Ale poczytałam dzisiaj lekturkę :wink:

A Misiek zerka na mnie jak na stukniętą, bo chichram czytając WAS.

Kurcze jak znajdę czas, to poszperam na tej stronie fm -w n-k :wink:

Dzisiaj pojechał zamówić kominy w Tarnowie i wentylacje, a jak wróci podjedziemy zamówić cement, kamyk -bo sami będziemy robić beton B20 :wink:

Więc mam luźniejszy dzień :D

Kurcze ja uwielbiam kawkę rozpuszczalną z mlekiem, albo ze śmietanką, wypije nieraz 3, niestety ileż ja razy piłam specjalnie aby nie zasnąc na filmie - ale mam zaczarowane łóżko :wink: Kawa nie działa.

Redbulka pijam rzadko, bo dentystka mnie nastraszyła o takich napojach typu coca-cola i iine drinki energ. Niszczą ząbki, zwłaszcza przy dziąsłach :o .

Fakt kiedyś oglądałam program na discovery, gdzie cola zżerała rdzę :-?

Ale kurcze jakoś nie mogę zrezygnować całkowicie z takich napojów... piję rzadko, ale piję... :wink:

A może jakbym wypiła taką mocniutką kawusię w malutkiej filiżaneczce - co to pół na pół się pije -to wtedy pewnie -oczy w słup :wink: :lol:

Gosiu to lada dzień i Redbull nie będzie potrzebny jak odlecisz :wink:

Uciekam i... życze dobrego dzionka kobietki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie! Mój sąsiad (wiecie który :wink: ) mówił,że od niedzieli ma byc z 30 stopni!! jupi!!

Więc golf zostaw,same stringi wystarczą! Mąż się ucieszy z takiego widoku :wink:

Aaa!zdjęcia pokoju zaraz wklejam więc wpadajcie 8) alez jestem szybka co?

mąż zapewne sie ucieszy

a moze tak małe co nieco w zadaszonym domku :oops: ale mam kosmate myśli :roll: :oops:

Asiu zaimponowałaś mi szybkoscia wykonania zdieć.Czekam z niecierpliwością :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...