Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

Perłóweczko widzę, że zmieniłaś tytuł wątku ;) w sumie tyle niebudowlanych tematów się przewinęło, że słuszny krok ;)

 

Tak bo jest albo perłówka albo pogaduchy 8) i nikt juz nam nie zarzuci ze my jakis jarmark tu mamy :lol: teraz jezeli ktos zobaczy tytuł albo bedzie chciał poczytac lub nie :( to wybór czytających :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzwonie dzis do meza a on do mnie mówi :

- kochaniutka namyśl sie dzisiaj jaki kolor elewacjii chcesz

- :o oszalałes tak szybko :o

- tak bo jutro z lotniska pojedziesz po wiadro tynku i musisz znac kolor bo chłopacy muszą połozyc styropian i tynk w tych miejscach gdzie potem jest trudno z dojsciem . zeby potem juz nie biegali po skonczonym dachu

- :evil: :evil: :evil:

on chyba z konia spadł sobie mysle , bo jak tu w godzine kolor tynku wybrac :roll: niektorym to trzeba wiecej czasu :roll: bo my kobitki to musimy to miedzy sobą obgadac :lol:

no i chyba spedze tą noc przy laptopie :( choc o 2 w nocy wyjezdzam na lotnisko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis były otatnie przepakowania i cos czuje ze mogą szwy pójść w torbach :o

 

Moje Drogie kochane kobitki

na pare dni was opuszczam , no chyba ze dorwe u kogoś kompa i rzuce jakiegoś poscika :wink:

wyciągajcie bikini , lezaki na tarasy i leżcie do góry brzuszkami bo ja przyjezdzam a to znak ze bedzie piękna pogoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Matko Boska, co to ze mną się dzieje :o ja myślałam, że dzisiaj jest czwartek... :-? zgubiłam gdzieś jeden dzień :o

Tak czytam, że Gosiu masz jutro lecieć zerkam w poście na datę... i patrzę piątek...

A Misiek zanim usnął, to pytał -jaki to dzień, a ja mu mówię - 19-sty czwartek :lol: A on zdziwiony mnie pytał: czwartek - zniedowierzaniem :-? A ja jeścio mu mówię tak: - no tak w środę byłeś u lekarza, a dzisiaj jest czwartek :o

To czyli jutro jedziesz Gosiu... noc będzie czujna, no ewentualnie 3 zegarki nastawione :wink:

Ale wyobrażam sobie Gosiu jak nie możesz już sie doczekać, a to jutro w sobotę...

Nie wierzyłam i poszłam zobaczyć w kalendarzu...

 

Jutro Gosiu będzie tak...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_PS_-samolot_2.jpg

 

A potem...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_PS_-samolot_lec%B1cy.jpg

 

A po wylądowaniu w Gdańsku powita Ciebie Konsul :lol: Potem mąż stęskniony da buziaka albo dwa...

A w tym wszystkim najlepsze jest zobaczyć bliskich, których dawno się niewidziało :wink: No i przyszłe gniazdko 8)

 

To czego Tobie więcej pozyczyć?

Pogody słonecznej i pogody ducha :wink:

Pozdrawiam i dołączam się na listę oczekujących na zdjęcia... A właśnie która jestem w kolejce- albo nie pytam bo mnie wysiuśkają na koniec ahaha :lol:

Buziaki i nie zapomnij odebrać walizek z lotniska...bo sobie wyobrażam jak popędzi trzymając córki za ręce do markietu budowlanego. W końcu wspominała, że prosto z lostniska :wink:

To do sklikania Gosiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłóweczko lećcie jutro spokojnie i szczęśliwie i wracaj do nas szczęśliwie. Oczywiście życzę Ci wspaniałych doznań budowlanych i spotkań rodzinnych :)

A co do wyboru tynku... wiesz, ja całe życie jestem niezdecydowana, chodzę po sklepach np. szukając czegoś dla siebie, coś tam mi się podoba, ale efekt najczęściej jest taki, że nic nie kupuję.. ale jeśli chodzi o zakupy budowlane... wybieram i kupuję ;) bezproblemowo ;) kupuję i później nawet nie robię sobie wyrzutów... i o dziwo podejmuję bardzo szybko decyzję ;) nawet przy materiałach wykończeniowych.. tylko zobaczymy co z tych szybkich wyborów wyjdzie za misz-masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę a wrócę na Warmię :evil: :evil: :evil: Tutaj pada i pada..a niebo to jak z horroru.

A w pogodę już nie wierzę... musze kupić sobie taki termometr jaki miała moja babcia... jak wychodziła góralka -to na deszcz, a jak góral -to na pogodę :wink:

Tylko potem... coś wiecznie stała ta góralka z przodu a była pogoda hmmm :o :lol:

Ale po deszczu zawsze wychodzi słońce- będzie i tutaj u nas pogoda :wink: A ja osobiście słońca mam dość jak narazie- bo nie mamy jeszcze gdzie się schować, a gdy grzeje, to chowam się -gdy mogę - w cień, bo parzy jednak..mimo wysokich filtrów... jednak dzien w dzień w szczerym polu człek jest.

Ale Wam życzę duzo słonka i sobie i Wam -pogody. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany,ale super patrzeć,jak ktoś buduje taki sam domek jak my :) Ale u Was szybko wszystko idzie!! Dzięki za odwiedzinki w naszej galerii :) Postaram się być częstym gościem u Was - widzę,że mam dużo do nadrobienia,bo już tyle postów Wam się uzbierało :wink:

Mam nadzieję,że wakacje w Polsce się udadzą,chociaż wiem,że pogoda nie bardzo dopisuje - ponoć straszne deszcze są :-? A u nas super pogoda - słoneczko świeci i nawet opalać się można :) Aż za dobrze,jak na Irlandię :lol: Prawie jak w Polsce w dobre letnie dzionki :lol:

Mam nadzieję,że pogoda w końcu Ci dopisze i wakacje się udadzą jednak - chociaż parę dni. Pozdrowionka :)

Dla Was dzieczyny też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak przyglądałam się domkowi i okazało się,że nie całkiem jest taki jak nasz,ale bardzo podobny i na pierwszy rzut oka można się pomylić :) Archon i Archeton mają podobne projekty :)

A działka to po prostu cudo!! :o I ten staw.....nie ma to jak relaks przy łowieniu rybek 8) I jeszcze ta wędzarnia :o To już full wypas :D:D Żeby tylko wszystko poszło jak po maśle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...