Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was Moje Drogie Panie

Powiem Wam ze takich zalatanych dni to dawno nie przezyłam :o

Zacznijmy od podody... :evil: w sobote i niedziele troszke słonca było i niemozna narzekac 8) ale dalej pogoda to raczej butelkowa :roll: a nie do pracy na budowie :evil: cały czas nam to krzyzowało wszystkie prace . dach to robilismy na raty i wiecej tych przerw na kawke było :roll: poniewaz tak lało ze chłopaką nie pozwalało na skakanie po nim :evil: a we wtorek to tak wiało na przemian z deszczem ze koszmar :roll: i nawet nie mozna było w bikini wskoczyć :lol: ale został im juz tylko kawałeczek i dołożą w sobotę poniewaz poszli na inną budowe.

a ja kolorowych gumaczkach pomiatałam pomiedzy budową a miastem :o i tak jakos dziwnie na mnie patrzyli :roll: ale miałam to w nosie bo za mało czasu na przebieranki 8) no i w koncu buduje dom to nie wypada w szpilkach latac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kolorowych gumaczkach pomiatałam pomiedzy budową a miastem :o i tak jakos dziwnie na mnie patrzyli :roll: ale miałam to w nosie bo za mało czasu na przebieranki 8) no i w koncu buduje dom to nie wypada w szpilkach latac :lol:

 

Przecież gumiaczki,to teraz największy krzyk mody :D :D Za niektóre można zapłacić więcej,niż za dobre szpilki :o :o

 

Dopisuję się na listę oczekujących na zdjątka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opóznienie z fotkami jest spowodowane tym ze po zmianie klimatu zawsze czuje się kiepsko i musze dojść do siebie :(

ale juz pracuje nad zdjęciami i zaraz wskoczą :o

choć przyznam bez bicia ze nie zadużo ich jest :roll: wziełam za duzy aparat który nie zawsze sie mieścił do mojej maleńkiej torebki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracamy do galerii :lol: :lol: :lol:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6803_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6804_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6809_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jako pierwsza skomentuję :) Aż nie wiem,co napisać :wink: :lol: Dach piękny :o :o Kominy też :o Widać,że dobrze wszystko zrobione i zdjęcia wszystko ukazują tak dokładnie :D A jak się błyszczy :D:D Od razu wszystko calkiem inaczej wygląda :) Teraz to czekam na zdjątka elewacji,jak będzie zrobiona :) Wtedy to będzie efekt!! :D

A tak poza tym, to bardzo podoba mi się Wasze ogrodzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to czekam na zdjątka elewacji,jak będzie zrobiona :) Wtedy to będzie efekt!! :D

 

Izuniu dzięki :oops:

wstawie pare zdjec pózniej na ktorym juz troszke bedzie widac kolor elewacji. bo w trudno dostępnych miejscach juz nam położyli styropian i tynk . boje sie jak wyjdzie kolor na całości bo jak wybierałam to moze trwało to 3 minutki i to z koloru o wymiarach 5cm na 5cm :o i wez tu bądz mądry jak to wszystko zgra jedną całosc :roll: albo bedzie dobrze albo klapa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie :) i jak się ładnie świeci :)

 

świeci się i to jak :o ale ja tak chciałam :roll: lubie świecidełka

 

Szybko urlopik minął, co?

 

oj nawet niewiem kiedy :roll: wstawałam o 5 rano i wracalismy z działki 20-21.00 :roll: samochodem to chyba pare tys.km strzeliłam :o to jest potrzebne to , to zawieś itd :roll:

 

A jaki kolor elewacji wybrałaś?

 

zebym ja to wiedziała :roll: mam zapisany numer koloru i to wszystko. a w ciągu 3 minut musiałam wybrac z malutkiego obrazka :o

 

Ja mam upatrzony domek z elewacją, któa mi się podoba, chcę zapukać do gospodarza i zapytać.

 

dobry pomysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie jak wyjdzie kolor na całości bo jak wybierałam to moze trwało to 3 minutki i to z koloru o wymiarach 5cm na 5cm :o i wez tu bądz mądry jak to wszystko zgra jedną całosc :roll: albo bedzie dobrze albo klapa 8)

 

Na pewno będzie dobrze :D Pierwsze wrażenie w wyborze najbardziej się liczy,więc musi być ok i tyle!! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie dobrze :D Pierwsze wrażenie w wyborze najbardziej się liczy,więc musi być ok i tyle!! :lol: :lol:

 

no ja tak mysle i nawet nie dopuszczam innej opcjii :lol:

przez te pare dni to wszystko tak wybierałam . mąż mi mówi wchodz do sklepu i pierwszą opcjie ktora ci sie podoba to bierz i koniec - wychodz :o i tak zrobilismy z kafelkami, parapetami, tynkiem, :o a na efekty całosci musimy troszkę poczekać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak mysle i nawet nie dopuszczam innej opcjii :lol:

przez te pare dni to wszystko tak wybierałam . mąż mi mówi wchodz do sklepu i pierwszą opcjie ktora ci sie podoba to bierz i koniec - wychodz :o i tak zrobilismy z kafelkami, parapetami, tynkiem, :o a na efekty całosci musimy troszkę poczekać 8)

 

O rany :o :o To podziwiam Was za takie szybkie decyzje :o :o :D I tak powinno być,bo później to kręćka można dostać - może jednak to,a może jednak ten kolor,nie - a może jednak ten.... :-? :o A tak,to za jednym zamachem wszystko :D Bo jak coś się podoba,to po co zwlekać :D :roll:

A tak poza tym,to tacy klienci,to prawdziwe złoto :lol: :lol: Bo sprzedawca nie musi latać i doradzać,tylko SKASOWAĆ i tyle :lol: :lol: :D a może AŻ TYLE :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...