Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chyba jestes na wczasach bo cię tu mało słychać na fm

na wczasy jadę w sobotę,ale czasu brakuje.w weekend mieliśmy gości,dzis pakowałam dzieci bo pojechały do babci.

 

Aniu to teraz czeka Cię miesiąc miodowy :o tak jak mnie :lol: zobaczymy co z tego będzie :roll:

życzę Ci pięknej pogody i miłego wypoczynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znalazłam ciut czasu zanim wskoczę pod prysznic :D A wyglądam jak nie wiem co i kto...

Ale tak Gosiu - domek to domek... dach b. fajny, ładny itp. itd. :wink: O ile pamiętam to z firmy Budmad? Jakoś tak?

Gosiu .... tabliczka na furtce- super... A MAX ... superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrowyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :p

widać, że podporządkowany taki i sądzę, że będzie za Wami tęsknił ale napewno nie zapomni... :wink:

Gosiu córki wspaniale :wink: A Tyś ... hmmm nie uchyle rąbka nawet tajemnicy... ale cieszę się bardziej że odnalazłam Ciebie na NK i mogłam zobaczyć, bo ciekawość zawsze drzemie w nas babkach - kobietkach:)

Gosiu wypoczywasz ciut bez dzieci? Czy juz Ci ich brak? :wink:

Bo moja jak gdzieś ciut nawet dalej była ode mnie, to ja osobiście nie za dobrze znosiłam nasze rozstanie.... dziwne, ale prawdziwe a ona ma tak samo.

Pomimo, że wchodzi do pokoju ze 100 razy na dzień do naszego pokoju... to potem cos za cicho...

Ale zaczynam od Ale... uważam tez, że odpoczynek nawet wskazany i super,że dziweczyny mogą spędzić sobie wakacje na Warmii, nad jeziorami itp.

U nas dzisiaj upał.. a moja juz wymysla namiot :o W ogóle widze jak sie nudzi... ewentualnie siedzi na kompie, jak jadę na działkę- na budowę.... Czyta jeszcze książki... uwielbia je...

Czasami zastanawiam się ... gdzie te podchody? Gdzie te klasy, guma...itp. Ja bynajmniej w wakacje się nie nudziłam... a ona pojeździ na rowerze i koleżanki to domatorki i ona widze też...

Uciekam bo czas coś zjeść... pozdrawiam...padammmmmmmmmmmmm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cudo zamontowaliśmy na furteczce :o

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6899_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

O rany!! :o Pierwszy raz taką talicę widzę :o Czadzior!!! :D:D :lol: Jak kiedyś może będę w Waszej okolicy i zobaczę taką tabliczkę,to od razu będę wiedziała,do kogo należy :D:D:lol::o

 

 

 

zamieszkał u nas pewien PAN o imieniu MAX

 

O Boshe!! ale cudo!! :o:lol: uwielbiam duże psiaki :D Dobry wybór :D Czyżby to był owczarek niemiecki długowłosy? :D Śłodki szczeniaczek,przekochany:D :D I nie masz się czym martwić - na pewno Cię pozna,jak przyjedziesz :D a jak nie to będzie: "Ja dobiegnę do furtki w 3 sekundy....a Ty?" :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boshe!! ale cudo!! :o:lol: uwielbiam duże psiaki :D Dobry wybór :D

 

jest fajniuśki . juz tęsknie za nim.moje dziewczyny się nim zajmują :wink:

 

Czyżby to był owczarek niemiecki długowłosy?

 

pojechaliśmy po owczarka niemieckiego a przyjechalismy z owczarkiem kaukaskim.

miłosc od pierwszego wejrzenia :o moje córki niechciały od niego odejść. i na koniec był płacz i lament bo jego brata nikt nie kupił :cry: ze bedzie mu smutno i samotnie i mamuś koniecznie kup jego brata tez :o

 

"Ja dobiegnę do furtki w 3 sekundy....a Ty?" :lol: :lol:

 

muszę potrenować :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu wypoczywasz ciut bez dzieci? Czy juz Ci ich brak? :wink:

 

oj juz odczuwam brak i ta ciszaaaaaaaa :o

 

 

U nas dzisiaj upał.. a moja juz wymysla namiot :o W ogóle widze jak sie nudzi...

 

moje dziewczyny juz rozłożyły basen i woda sie grzeje :wink:

wczoraj moje córki kupiły sobie wędki bo czesto z dziadkami jadą na ryby. Adzisiaj mój tata zorganizował im zawody wędkarskie w ktorych one wzieły udział z rodzicami mojego meza i moimi. były prawdziwe puchary :o dziewczyny sa przeszczęśliwe . jutro tez na ryby :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu córki wspaniale :wink: A Tyś ... hmmm nie uchyle rąbka nawet tajemnicy... ale cieszę się bardziej że odnalazłam Ciebie na NK i mogłam zobaczyć, bo ciekawość zawsze drzemie w nas babkach - kobietkach:)

 

jest mi bardzo miło :wink:

wiem wiem ...ze my płeć ciekawska :oops:

a Ty laseczka - na początku myslalam na zdjeciu z daleka ze to Twoja córcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja dobiegnę do furtki w 3 sekundy....a Ty?" :lol: :lol:

 

muszę potrenować :lol: :lol: :lol:

 

Musisz,musisz :D :lol:

 

moje córki niechciały od niego odejść. i na koniec był płacz i lament bo jego brata nikt nie kupił :cry: ze bedzie mu smutno i samotnie i mamuś koniecznie kup jego brata tez :o

 

Nio jak by były dwa to wtedy już na pewno nie zdążyłabyś dobiec do bramki :o:lol: nawet po najlepszym treningu :lol::lol:

 

wczoraj został skonczony montaż rurek odkurzacza centralnego

mam nadzieje ze bedzie takze za mnie odkurzał :lol: :lol: :lol:

 

To by było genialne rozwiązanie :roll: :lol: jak znajdziesz sposób na to,to daj znać,a skorzystam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka z pieskiem super! :D

Ale wychodzi na to,że gospodarz groźniejszy od psa... :lol:

Noi oczywiście piesek też słodki.Oj mój Filipek pewnie by go tam wytarmosił nieźle :lol:

Ale pies potrzebny,trzeba się bronić,bo u nas ostatnio chodził taki typ.I

przyszedł do nas i gadał coś od rzeczy,a później do domu zaglądał...Dobrze,że akurat mąż był,bo co ja biedna bym zrobiła.... :o

moje dziewczyny juz rozłożyły basen i woda sie grzeje

wczoraj moje córki kupiły sobie wędki bo czesto z dziadkami jadą na ryby. Adzisiaj mój tata zorganizował im zawody wędkarskie w ktorych one wzieły udział z rodzicami mojego meza i moimi. były prawdziwe puchary dziewczyny sa przeszczęśliwe . jutro tez na ryby

wreszcie baseny zawitały na podwórkach.U nas też :D

A te ryby,to wciągaja jednak.Moj starszy tez był kiedys z dziadkiem na rybach i tak mu się spodobało,że teraz cały czas ciągnie.

No,a puchary,to juz powazna sprawa!!!!ho ho ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...