Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

A tak poza tym dziewczyny,to myślałam,że może za jakiś czas wymieniłybyśmy się na pw linkami do NK :oops: :oops: Bo widzę,że trochę się poznajdywały niektóre z Was,to może wszystkie byśmy dołączyły do tego grona 'znalezionych'? :oops: :oops: :wink: To tylko taka koncepcja :) :oops:

 

 

proszę bardzo. :wink: linka posyłam na priva :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...............................................................ale masz balustrady............!!!!!!!! :o :o :o w życiu bym nie pomyslała,że jeden mąż może zrobic coś takiego!!!! :o :o

Naprawde jestem pełna podziwu.I powiedz mu,że my go tu tak wychwalamy!Niech obrosnie w te piórka :wink: Może będzie miał wiecej zapału do kolejnych prac :roll:

Co do płytek,to ja jestem zdecydowanie za zrobieniem jakiejś wstawki z jasnych.A dlaczego im sie jasne płytki nie odobaja,ja nie wiem... :-?

Ale różne gust są,więc jesli dostałaś pozwolenie na wstewienie choć kilku jasnych,to ja bym cos pokombinowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płytek,to ja jestem zdecydowanie za zrobieniem jakiejś wstawki z jasnych.A dlaczego im sie jasne płytki nie odobaja,ja nie wiem... :-?

Ale różne gust są,więc jesli dostałaś pozwolenie na wstewienie choć kilku jasnych,to ja bym cos pokombinowała.

 

wiem wiem...dlatego kazałam im poczekac z położeniem płytek w salonie na moj przyjazd 8 sierpnia. no i wtedy bede układac na sucho i kombinowac zeby było ok. moze cos z tego wyjdzie :o najlepszym rozwiązaniem by było zaproszenie ciebie do pomocy :lol: :lol: :lol: bo twoje wnętrza to cudaaaaaaaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu płytki wybierane na szybkiego i ładne...

Wiesz ja to Tobie współczuję... dość, że musisz nauczyć sie szybko uciekać przed Maxem, to jeszcze po podwórku przyjdzie Ci uciekać :lol:

W sprawie płytek, to mi podobają się takie, ale z tym jasnym środkiem, mogą wyglądać też dobrze. Właśnie nie ma jak to poukładać przed sobą i zobaczyć... Tak w rzeczywistości... A Ty zapewne nie będziesz uciekała, jak rodzicom tam dzieła poukładasz z płytek w sierpniu ( tylko patrzeć jak zaraz będzie kolejny miesiąc) :wink:

Pozdrawiam kobietki...

Uciekam legnąć... bo coś mnie pobolewa kręgosłupek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdolnego męza :D

 

przekazałam mężowi a on....... "mów mi jeszcze" :o :o :o

.......no to dopiesciłam jego EGO :roll:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Perłóweczko Twój mąż naprawdę ma talent :) pięknie!!

a pewnie taki sam łasy na komplementy jak każdy facet ;) ale naprawdę mu się należy :) chwal go pod niebiosa a jeszcze niejedno cudo Ci poczyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor zbliżony do kominów :D Teraz tylko zrobić elewację,zamontować parapeciki i u'lala :D:D

 

Izuniu te parapeciki są wewnętrzne :o

 

:lol: :lol: :lol:

 

parapety zewnętrzne będą w kolorze kominów :wink:

 

O rany!! :o a mnie się wydawało,że podobne trochę do kominów tylko jaśniejsze :o :lol: i myślałam,że zewnętrzne :lol::lol::lol: Bo ja patrzyłam na to brązowe co jest :lol::lol::lol: A to przecież są tekturowe opakowania :lol::lol: dopiero teraz się przyglądnęłam dobrze :o :lol::lol::lol: Nio to ładnie znowu wpadłam hehehe :lol: :wink: Muszę chyba się bardziej zastanawiać,nim coś napiszę :lol::lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dziewczyny pokazują nam swoje piękne ogrody no to i ja pokaże jakie cudne kwiatki zobaczyłam na mojej działce :o :o :o

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6937_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6936_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF6935_%5BRozdzielczo%B6%E6_Pulpitu%5D.JPG

 

No co ??? :o

trzeba sie cieszyć z tego co się ma :(

niewiem kiedy przyjdzie czas na piękny ogrod wiec muszę sie pocieszyc takimi oto :roll:

 

:lol: :p :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...