Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

Witam kolezanki z Kólka ... :roll: :lol: .......................... - tutaj możecie wpisać nazwę, arkusze zbiorę w sobotę :lol:

Aj bym zapomniała.... Dwie nazwy już są zaklepane:

- Koło Różańcowe i Koło Gospodyń Wiejskich :wink:

 

Hmmmmm.....dobre tylko muszę jeszcze pomyśleć nad tą nazwą :roll:

moze Wy dziewczyny juz cos macie...... :o

 

Hmmmm myslałam myślałam i też nic mi nie przychodzi do głowy :roll: :o Rusz tą głową Izka no ruuuusz :lol::o:roll:

 

 

 

....no i nie ruszam :roll::lol: ....pustka...:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja to chyba slepnę na starość, albo słońce na budowie wypaliło mi białka w oczach... bo jakoś ledwo czytam te wasze zakamuflowane literki :wink:

jestem niesmiałasi, jestem sexy itp.

Ja tam raczej... wszędzie mnie pełno... chociaż widzę po sobie jak ostatnio ciut przygasłam... ale to chyba przez zmęczenie... Z drugiej strony ileż można gadac tylko z Miśkiem... budowa, on, dom on, zakupy on... w łózku on... jeszcze niedługo otworzę lodówkę i będzie On :o ahahahaa...

no i co mu tak opowiadać? ilez to tak można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/64.gif http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/64.gif http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/64.gif http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/64.gif

 

Dziewczyny nawet na pół dnia nie można was spuścić z oka, bo od razu półtorej strony zaległości... :lol: :lol:

 

pewnie wyglądamy tak: http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/maniaki.gif

 

A tak na poważnie to przyszłam wychwalać pod niebiosa Perłóweczki podłogówkę!! U was to idzie jak burza!! :o Jestem pewna że super będzie się sprawować i będziecie mieli cieplutkie i przytulne gniazdko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba slepnę na starość, albo słońce na budowie wypaliło mi białka w oczach... bo jakoś ledwo czytam te wasze zakamuflowane literki :wink:

jestem niesmiałasi, jestem sexy itp.

 

bo my się to tak czaimy :lol::lol::lol::lol: :p:lol:

Ja tam raczej... wszędzie mnie pełno... chociaż widzę po sobie jak ostatnio ciut przygasłam... ale to chyba przez zmęczenie...

No nie dziwię Ci się :roll: widzimy efekty Twojej ciężkiej pracy i widać,że się napracowałaś,że hoho :o :roll:

Z drugiej strony ileż można gadac tylko z Miśkiem... budowa, on, dom on, zakupy on... w łózku on... jeszcze niedługo otworzę lodówkę i będzie On :o ahahahaa...

 

Hahahaha dobre :lol::lol::lol:

 

no i co mu tak opowiadać? ilez to tak można...

 

Nio czasami to już nie ma się o czym gadać :roll: Pomyśl,że my jesteśmy w jednej pracy i często na jednej zmianie :o:lol: to dopiero jest :lol::o w domu razem i w pracy razem :lol: ale mi to odpowiada :D:wink:

 

A pomilczeć też czasami można razem, ponoć "milczenie jest złotem" :D Jeśli by rozumieć to dosłownie, Hmmmm to my kobitki nigdy nie będziemy bogate,bo za nic nie da się nas uciszyć i nici ze złota :lol::lol: Ale ponoć jeszcze "mowa jest srebrem" :roll: A my tyle gadamy i chyba to się nie sprawdza w naszym przypadku,bo i srebra nie widać :roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ileż można gadac tylko z Miśkiem... budowa, on, dom on, zakupy on... w łózku on... jeszcze niedługo otworzę lodówkę i będzie On :o ahahahaa...

no i co mu tak opowiadać? ilez to tak można...

 

ŁO mój bosheeee Miśka zas monitor oplułam :lol: :p :lol:

wszędzie Misiek a w łóżku...to byś krółewicza chciała spotkać co :o :roll: :o

cholercia to samo mam z moim :roll: MIŚKA chyba musimy gdzieś wypasc razem i sobie odbijemy :lol: czas na zmiany :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę zbieram arkusze... nu.. dalej... ruszcie głową...

Oj ja to jestem za Kółkiem kobiet z przeszłością :lol:

 

moze być :wink: dla mnie bomba 8)

 

hehehe nio może być :lol::D jestem za 8)

 

A jak będzie spotkanie Kółka Kobiet z przeszłością , to usiądziemy sobie tak w okręgu zwierzeń i zaczniemy opowiadać,co takiego to mamy na sumieniu :lol::o:lol: Będzie: nazywam się............. i jestem kobietą z przeszłością.........a było to tak........:o:lol::lol::lol::wink::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie spotkanie Kółka Kobiet z przeszłością , to usiądziemy sobie tak w okręgu zwierzeń i zaczniemy opowiadać,co takiego to mamy na sumieniu :lol::o:lol: Będzie: nazywam się............. i jestem kobietą z przeszłością.........a było to tak........:o:lol::lol::lol::wink::p

 

:lol: a potem bedziemy bogate jak cholercia bo opiszemy wszystko w książce i zgarniemy kasiute :wink:

 

:lol: :p :lol: :p :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie spotkanie Kółka Kobiet z przeszłością , to usiądziemy sobie tak w okręgu zwierzeń i zaczniemy opowiadać,co takiego to mamy na sumieniu :lol::o:lol: Będzie: nazywam się............. i jestem kobietą z przeszłością.........a było to tak........:o:lol::lol::lol::wink::p

 

:lol: a potem bedziemy bogate jak cholercia bo opiszemy wszystko w książce i zgarniemy kasiute :wink:

 

:lol: :p :lol: :p :lol: :p

 

:lol:mądra kobitka :lol::lol::lol: Ty to masz pomysły :lol::lol: i wtedy nasza mowa chociaż się w srebro zamieni...a raczej w papierki :lol::lol::p

 

 

A może i jaki film by o nas nakręcili :o:o:o:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nawet na pół dnia nie można was spuścić z oka, bo od razu półtorej strony zaległości...
no dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A swoja droga jakie tu wielkie zapedy w strone filmu i książek poszly :o :o

Jakie mamy tu ambitne kobity :lol: ja tez chcę,ja też!! :lol:

Ale wiecie,śmiejcie sie,ale może akurat i to by wypaliło? Taka książka? :lol:

 

Z drugiej strony ileż można gadac tylko z Miśkiem... budowa, on, dom on, zakupy on... w łózku on... jeszcze niedługo otworzę lodówkę i będzie On ahahahaa...

a to było zdanie dnia! :D tylko nie mów miskowi,że w łóżku Ci sie nudził :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,a dzis pierwsza jestem.Nie ma co sie dziwić jak po nocach nie spicie tylko do 24 w klawiature klikacie :o

co na,to mężowie ,to ja nie wiem....

 

ja juz jestem. niespie choć mam wolny dzień. 8) wiesz dzieci na wakacjach to mamusią jest smutno i szaleją na forum hi hi hi

a moj mąż sie nieraz zemnie śmieje bo jak widzi ze sie zacieszam do komputera to wie ze jestem w fm. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :lol:

 

Przyszłam wtrącic moje 3 grosze :lol: bo znowu zostanę z tyłu :lol: hihihih i jeszcze wylecę z koła... :o

 

Poza tym podajecie bardzo orzeźwiające napoje chłodzące a dziś naprawdę grzeje :o Więc żebyśmy nie były gorsze od koła gospodyń wiejskich to ja przynoszę do kompletu

 

http://www.cukiernia-wiedenska.pl/obr/desery-lodowe_d.jpg

:p :p :p

 

Miłego dnia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :lol:

 

Przyszłam wtrącic moje 3 grosze :lol: bo znowu zostanę z tyłu :lol: hihihih i jeszcze wylecę z koła... :o

 

hi hi hi :lol: :p :lol:

nie wylecisz z koła nie nie bo Ty fajna kobitka a u nas tylko fajne są :lol:

 

Poza tym podajecie bardzo orzeźwiające napoje chłodzące a dziś naprawdę grzeje :o Więc żebyśmy nie były gorsze od koła gospodyń wiejskich to ja przynoszę do kompletu

 

oj :cry: zazdroszcze Wam pogody bo u nas przez okno widze ze troche pochmurno i słoneczka nie widzę :o ale powietrze jest cieplutkie to chociaz tyle :wink:

ale z drugiej strony ciesze sie ze w Polsce grzeje bo moje dzieci mają piękną pogode no i od wczoraj jest u nas etap styropian i elewacja jupi jupi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...