Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

Witam,co prawda sie spóźniłam,ale proszę o usprawiedliwienie :wink:

Gosia podłogówka wygląda na profesjonalną, wyglądała na gęsto ulożoną,ale to nie przeszkadza,nie zmarźniesz,gorzej gdy jest polożona zbyt żadko.

Więc moja Droga

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/mambo.jpg

 

poproszę o informacje jaka firma,za ile m2, poza tym miałaś napisać coś o pompie ciepła ile kosztowała z szczegółami i jaka to pompa. Czekam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mniam mniam jakie pyszne napoje i lody na początek dnia :D:lol: Ja po jednej gałce każdego smaku poproszę :o:oops::D:lol:

 

ale z drugiej strony ciesze sie ze w Polsce grzeje bo moje dzieci mają piękną pogode no i od wczoraj jest u nas etap styropian i elewacja jupi jupi 8)

 

Nio ja też się cieszę,że ładna pogoda do Polski się przeniosła :D

 

A tu już elewacja się szykuje :o Nio to ładnie nas wyprzedziliście :wink::lol: My na razie nie robimy wylewek - dopiero po elewacji :roll: bo kaski nie styknie :( Musimy na razie dać na elewację,na keleje do styropianu,jakieś akcesoria nio i montaż rolet zewnętrznych :roll: to na pierwszym miejscu jak na razie,bo terminy już zaklepane :roll: Wiadomo jeszcze,że zawsze czegoś tam braknie i trzeba będzie dokupić :-? A lepiej nie ryzykować,że na coś braknie :lol::lol: Echhh fajnie było,jak więcej było i człowiek się nie martwił :roll::wink: a teraz etapami trzeba,bo co się uzbiera,to wysyła się na domek :roll: ważne,że ma się co wysyłać :o:o:o:o

 

 

Nio to czekamy na zdjęcia wylewek i elewacji :D:D:D:D:lol: Oby transfer z Polski dobry był,to szybko dojdą :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co się uzbiera,to wysyła się na domek :roll: ważne,że ma się co wysyłać :o:o:o:o

 

Oooo właśnie o to chodzi :wink: ważne zeby zdrowie i praca była a reszta to już z górki :wink:

 

Nio to czekamy na zdjęcia wylewek i elewacji :D:D:D:D:lol: Oby transfer z Polski dobry był,to szybko dojdą :wink::lol:

 

moje dzieci dostały zlecenie na robienie zdjęć :wink: no wiecie coś tam mamusia obiecała i układ stoi :oops:

Własnie dzis kupili dla nas parapety zewnętrzne. miały byc w kolorze komina. niewiem zobaczymy co im wyjdzie :roll: a mnie znowu zaczyna nosić bo oni cholercia wszyscy szarżują na naszej działce i podpatrują a mnie tam nie ma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o informacje jaka firma,za ile m2, poza tym miałaś napisać coś o pompie ciepła ile kosztowała z szczegółami i jaka to pompa. Czekam i pozdrawiam

 

No tak więc juz mówie :wink:

-system ogrzewania podłogowego Neuratherm

podłogówkę robiła firma Clima Komfortz Grudziądza. oj super chłopaki 8) ekipa którą mozna polecić na 100% , której mozesz dać klucze do domku i oni zrobią wszystko jak potrzeba :wink: i napewno bedziesz zadowolona. ukłony dla Panów od nas :wink:

koszt całej podłogówki płacilismy coś ok.15tys- ale w tym było wszystko robocizna , materiały, podłogówka wszystkie pomieszczenia 140m2.

- Neuratherm pompa ciepła to Pro D 4/8 Wi z kolektorem gruntowym

koszt pompy to ok.40tys

- jeszcze kupilismy drugą pompe ciepła do ciepłej wody. działającą powietrze/woda - 7 tys

- w nastepnym roku dokupimy jeszcze solary ktore bedą zsprężone z pompą ciepła do ogrzewania podłogowego .

 

Asiu to jest zdjecie pompy i podgrzewacza

 

pompa ciepła

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/Komfort.jpg

podgrzewacz wody z własną pompą ciepła

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/podgrzewacz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Ciebie sie dzieje :D Niestety ja nie dysponuje duzą ilością czasu by siedzieć przy kompie. Nie znam się na tym, ale podłogówka wygląda super 8)

Nam odradzali by kłaść we wszystkich pomieszczeniach, tz aby nie kłaść w pokojach dzieciecych i w sypialni(??) Ale i tak zdecydowalismy sie na całość, i widze że nie tylko my :)

A z tym kolorkiem to faktycznie nie jest łatwo wybrac z prostokącika 1cm na 2. :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzieci dostały zlecenie na robienie zdjęć :wink: no wiecie coś tam mamusia obiecała i układ stoi :oops:

No widzę,że pomysłowa kobitka z Ciebie :D:lol::lol: Teraz nie da się inaczej,jak iść na jakiś układ :roll: My młodszym braciakom mojego Męża też zaproponowaliśmy coś za posprzątanie,robienie zdjęć,wycinanie zbędnych drzewek itp. :roll: inaczej się nie da :roll::lol::lol:

 

Własnie dzis kupili dla nas parapety zewnętrzne. miały byc w kolorze komina. niewiem zobaczymy co im wyjdzie :roll: a mnie znowu zaczyna nosić bo oni cholercia wszyscy szarżują na naszej działce i podpatrują a mnie tam nie ma :cry:

 

Wow :o nio to widzę,że będzie ładna dostawa zdjątek :o:lol: wylewki,elewacja,parapety :o:lol: Nie martw się,wszystko będzie dobrze :D A na wakacje już niedługo jedziesz :D czas tak szybko leci :o Jak zamieszczałam suwaczka z odliczaniem do urlopu,to było jakieś 3 miesiące i około 2 tygodnie do urlopu :o a tu już minęły ponad 3 tygodnie od tego momentu :o zleci jak nic i będziesz latać po ciepłej podłodze :lol::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Wpadłam na króciutko, aby odhaczyć się na liście obecności, bo wylece z kółka :wink: :lol:

Pozdrawiam WAs i idę lulkać... jeszcze raz tylko zerkne na te desery -lody mrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Czuję jak ślina mi się zbiera w buzi, no dostałam na sam widok slinotoku ahahaha...

Pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Wy to wiecie, co dobre... nie wspomnę o napoikach :wink:

Gosiu to córcie maja zadanie :wink:

Nic tylko zażyczą sobie kota i tego Yorka za to... ahahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek,doberek :lol: wpadłam na chwilę przywitać się i pożegnać przed tygodniowym niebytem na fm :lol:

 

Doberek :wink:

a gdzie znowu wyruszasz ???

tylko niemów ze ty zamierzasz tydzien balować po weselu :o ojojoj główka będzie bolała :lol:

 

Zrobiłam sobie kawę w międzyczasie pakowania, chwila oddechu po zakupach,kawka,papieros na balkonie ,dziecko w wannie moczy się,a ja szybko kompa włączam,żeby zobaczyć,kto i co ciekawego napisał :lol: .

 

Wyjeżdżam dziś na wieczór panieński siostry i zostaję z ałym tydzień u rodziców do wesela. Wracam najpóźniej w poniedziałek. Oby suknia zadek dogoniła :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmmmmmmm.... :wink:

 

Nic tylko zażyczą sobie kota i tego Yorka za to... ahahaha...

 

:o bosheee chyba nieeeee :roll:

 

No nie ma zmiłuj się nad nami :lol: :lol: :lol:

 

Potem pozostanie tylko piosenka z dzieciństwa:

- Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...a ja w domu mam :

chomika, kota, rybki oraz psa..la la la...

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie kawę w międzyczasie pakowania, chwila oddechu po zakupach,kawka,papieros na balkonie ,dziecko w wannie moczy się,a ja szybko kompa włączam,żeby zobaczyć,kto i co ciekawego napisał :lol: .

 

Wyjeżdżam dziś na wieczór panieński siostry i zostaję z ałym tydzień u rodziców do wesela. Wracam najpóźniej w poniedziałek. Oby suknia zadek dogoniła :wink: :lol:

 

No takkkkkkkkkkkkkkkk suknia zakupiona zapewne, o ile nie jakiś komplecik :wink: Dzisaj będzie wieczór Panieński -to wesolutko i superrrrrrrr.

Striptizer też będzie? :wink: :lol:

Nic tylko Asiu życzyć Tobie super zabawy na wieczorze... i b. dobrej zabawy na weselu... Bo tydzień ten będzie przechlapany, załatwianie wszystkiego, a wtedy to i atmosfera napięta, aby wsio było dograne itp.

Więc szalej kochana szalej...

Wróć tylko cała i zdrowa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem pozostanie tylko piosenka z dzieciństwa:

- Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...a ja w domu mam :

chomika, kota, rybki oraz psa..la la la...

:lol: :lol: :lol:

 

 

:roll: :o :roll:

OJ Bzika to ja mam i to dość sporego ..... :lol: :p :lol: i nietrzeba do tego tylu zwierzaków :roll: własnie musze isc posprzątać chomikowi bo troszkę nabrudził niedobry.... :o

niedługo zobacze naszego MAXA. pobawie sie z nim póki mały :lol: bo potem to niewiadoma :roll: albo przegoni albo pobawi się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/h025.gif

 

kochana baw sie i to dobrze :wink:

ja byłam w grudniu na panienskim i to dwa dni przed slubem :o powiem jednoooo......DZIAŁO SIĘ DZIAŁO :lol: :p :lol: tylko dodam ze kupa bab w jednym miejscu i to jeszcze pijanych to...... :o :roll: :o skalanie boskie :roll:

poszłam w butkach przeznaczonych na poprawiny i tak je zdarłam ze ho ho ho :roll: .....a potemmmmm jużżżżż tylko główka bolałaaaaa hi hi hi. :lol: :p :lol:

a szczegółów niestety nie zdradzęęęęęę http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/emot66.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/emot66.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/emot66.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...