Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

teraz czas na wylewki :lol: :p :lol:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF5359.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF5375.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF5376.JPG

 

tylko proszę niezwracać uwagi na te buteleczki od napojów chłodzących :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No pięknie :o chwilę mnie nie było,a tu się dzieje,że hoho :roll::D

Asiu, baw się super :lol: wrażenia opiszesz później :lol::lol: a pewnie będzie co opisywać :o:o:lol: oj będzie się działo :lol::lol::o

 

Gosia,a u Ciebie widzę dobry transfer zdjęć z Polski był :D:lol: Wow :o ale pędzicie :o:o jak tak dalej pójdzie,to wkrótce przeprowadzka :lol::lol::wink::o Córeczki spisały się na 6 :D ciekawe,cóż takiego sobie zażyczą :D:lol::wink: Ja na moje zdjęcia dalej czekam i nic :cry: chyba transfer upadł :rotfl:

Pięknie Wam to wszystko idzie :D bardzo jestem ciekawa elewacji i parapetów :o nie mogę się doczekać zdjątek :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiuuuuuuuuu........

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/36_12_21.gif

Nuuuuuu super, zaskoczona jestem, zaglądam a tutaj i wylewki i domek ocieplany woooooooooooow

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/36_2_47.gif

No proszę PRACA CAŁĄ PARĄ

Jak zupełnie inaczej wygląda, gdy te wylewki juz są... i faktycznie wtedy człek myśli, że juz bliżej końca jak dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ale pędzicie :o:o jak tak dalej pójdzie,to wkrótce przeprowadzka :lol::lol::wink::o Córeczki spisały się na 6 :D ciekawe,cóż takiego sobie zażyczą :D:lol::wink: Ja na moje zdjęcia dalej czekam i nic :cry: chyba transfer upadł :rotfl:

Zgadzam się... :wink:

Ajjjjjjjj tylko patrzeć jak będzie kolejna przeprowadzka -czego życzę Każdej z Was... i żeby nie było, że zapomniałam o sobie -to i sobie... :lol:

Pięknie Wam to wszystko idzie :D bardzo jestem ciekawa elewacji i parapetów :o nie mogę się doczekać zdjątek :o:D

Ja tez jestem ciekawa elewacji...

Jak to Gosiu w ogóle jest w Waszym przypadku? Bo domek macie na współzespół ( :lol: ) z rodzicami.... więc elewację wybieracie razem, czy jak?

rozumiem, że i na dach wspólne koszty były?

U nas dzisiaj upał, od wczoraj z Miskiem jeździmy popołudniu do 21-tej...

Bo w takie upały to tylko:

A) kapiel i pluskanie się...

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/7_3_204.gif

 

B) schłodzony szmpanik do tego...lub winko wrrrrrrrrrrrr...

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/7_4_14.gif

 

C) ewentualnie piwko schłodzone...

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/7_4_16.gif

 

Tyle tylko, że znowu czuję ból gardełka od tych zimnych napoików i szejków robionych z lodów...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/36_12_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakie tempo!!!!!!Toż to jakiś maraton budowlany :o :o :D Super jak się tak na budowie szybko zmienia.... :p A wyleweczki gładziutkie, śliczniutkie, ohy i ahy same tylko mi na myśl przychodzą :D A do tego już lecicie z ociepleniem :o , to kiedy powrót do Polski na stałe???Bo domek będzie wnet gotowy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam tylko na chwile pochwalic wylewki.Super-równiutkie :D

Całkiem inaczej sie zrobiło co? :wink:

 

fajnie ....tylko jeszcze tynki. u nas maiały byc najpierw tynki ale trzeba wykorzystac pogode i zaczeli od elewacji a potem jak bedzie deszczyk to mozna w srodku robic :wink:

 

Ale moja droga,nie ma to tamto.Teraz wykończeniówka na całego!!!! 8)

 

wykończeniówka to mnie wykończy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakie tempo!!!!!!Toż to jakiś maraton budowlany :o :o :D Super jak się tak na budowie szybko zmienia.... :p

 

nam tak niespieszno ale rodzice chcą juz zamieszkać :wink:

 

A do tego już lecicie z ociepleniem :o , to kiedy powrót do Polski na stałe???Bo domek będzie wnet gotowy :D

 

oj chciałoby sie juz zamieszkac ale to nie takie proste :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Gosiu w ogóle jest w Waszym przypadku? Bo domek macie na współzespół ( :lol: ) z rodzicami.... więc elewację wybieracie razem, czy jak?

rozumiem, że i na dach wspólne koszty były?

 

powiem tak....

cały koszt domu my pokrywamy z mężem poniewaz wszystko jest nasze. tylko teraz rodzice robią sobie wykonczeniowkę w swojej czesci na wlasny koszt. a koszt dachu i elewacji to moja pula :wink: kolorki i decyzje nalezą do nas i ...zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

rodzice dołozą sie do ogrzewania i to 1/3 lub troszkę mniej. ale nam niechodziło zeby sie dokładali czy cos . my chcielismy zeby sobie zamieszkali na wsi(zawsze o tym marzyli) i zaopiekowali sie naszym domem bo niewiem kiedy wrocimy na stałe.a decyzja o dwóch wejsciach - to prywatnosc dla jednych i drugich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Gosiu w ogóle jest w Waszym przypadku? Bo domek macie na współzespół ( :lol: ) z rodzicami.... więc elewację wybieracie razem, czy jak?

rozumiem, że i na dach wspólne koszty były?

 

powiem tak....

cały koszt domu my pokrywamy z mężem poniewaz wszystko jest nasze. tylko teraz rodzice robią sobie wykonczeniowkę w swojej czesci na wlasny koszt. a koszt dachu i elewacji to moja pula :wink: kolorki i decyzje nalezą do nas i ...zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

rodzice dołozą sie do ogrzewania i to 1/3 lub troszkę mniej. ale nam niechodziło zeby sie dokładali czy cos . my chcielismy zeby sobie zamieszkali na wsi(zawsze o tym marzyli) i zaopiekowali sie naszym domem bo niewiem kiedy wrocimy na stałe.a decyzja o dwóch wejsciach - to prywatnosc dla jednych i drugich :wink:

Kochana... super....... dziękuję za odpowiedź :wink:

A faktem i rodzice i Wy będziecie mieli korzyść... :wink: :D w takiej sytuacji, kiedy WY za granicami kraju, to możecie liczyć własnie na rodziców... A te wejście do domku oddzielne - super rozwiązanie :wink:

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ocieplenia juz troszkę nieaktualne ponieważ dom jest cały obłożony styropianem , siatką i klejem. :wink: jutro bedzie szła juz warstwa podkładu a potem kolorek :o mam taką treme

 

Nie martw się - wszystko będzie dobrze :) Kolorek na pewno będzie świetnie pasował,aż będziesz się zachwycać :D:wink: Czyli po elewacji tynki? A dalej co będziecie robić?

 

fotki idą z małym opóznieniem ......... :(

 

Nio do Ciebie przynajmniej dochodzą,a ja dalej czekam :roll::( I też obiecalismy coś,ale i tak zawsze coś innego jest do roboty :( :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ocieplenia juz troszkę nieaktualne ponieważ dom jest cały obłożony styropianem , siatką i klejem. :wink: jutro bedzie szła juz warstwa podkładu a potem kolorek :o mam taką treme

fotki idą z małym opóznieniem ......... :(

Witam :wink:

Oj u nas od wczoraj 22-iej pada i pada... mam Gosiu, że u Was inna tam pogoda, aby dokończyli resztę :wink: Bo i ja jestem ciekawa elewacji...

Gosiu nic się nie martw, napewno będzie kolorek ok :wink: :D

Nu to czekam na fotki...

Wczoraj po 20-tej jak zerwał się wiatr na budowie, to piach, kurz, wszystko miałam na sobie... a nie wspomnę jak okryliśmy folią wyrównany ładnie zaprawą wieniec, którą wiatr majtał jak szalony, pomimo położonych łat i kontrłat... Cyrki... Myślę sobie, no tornado zaraz będzie :lol:

A dzisiaj i w nocy ciągle pada :cry:

Rany ale pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooooooooo dokładnie coś chyba niedaleko siebie mieszkamy :o 8) Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

A właśnie wczoraj był u nas festyn... :o jak to u nas mówią co niektórzy "zabawo", czyli disco czasami nawet polo :o :o i podpici czternastolatkowie, no tylko nie myślcie sobie, że ja jakaś stara zgryźliwa baba jestem... :o sama niedawno miałam 14 lat :lol: ...dobra kończę bo piszę nie na temat :roll: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

 

trochę Was pociesze i powiem ze u nas lejeeee cały dzień i nieraz fajny widoczek powstaje bo swieci słonce i pada taki drobniutki deszczyk :o

 

:o sama niedawno miałam 14 lat :lol:

 

noooo to młoda laska z Ciebie :wink: z nas oczywiście teżżżżż 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A dalej co będziecie robić?

 

u rodziców całosc wykonczeniówka a u nas tynki, parapety wewnętrzne i reszta to juz pomalutku , małymi kroczkami .

no i tak marzy nam sie lekkie ogarnięcie ogrodu w sierpniu czyli skosic chaszcze, posiać trawkę i posadzic swierki i thuje(ale bedą małe ze wzgledu na kase :( ) ZOBACZYMY,.... bo zawsze wychodzi inaczej znając życie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...