Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

noooooooooooooo dokładnie coś chyba niedaleko siebie mieszkamy :o 8) Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

A właśnie wczoraj był u nas festyn... :o jak to u nas mówią co niektórzy "zabawo", czyli disco czasami nawet polo :o :o i podpici czternastolatkowie, no tylko nie myślcie sobie, że ja jakaś stara zgryźliwa baba jestem... :o sama niedawno miałam 14 lat :lol: ...dobra kończę bo piszę nie na temat :roll: :roll: :lol:

W Nowym Sączu, który nie jest blisko mnie, miałam rezonans magnetyczny kolana... Ja mieszkam bliżej Tarnowa, a do Brzeska mam z 5- 6 km. Tam gdzie budujemy domek...

Znam ja te festyny... najgorzej jak wraca młodzież nad ranem po nich i spiewa... :o O ile mozna to nazwać śpiewem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[A dalej co będziecie robić?

 

u rodziców całosc wykonczeniówka a u nas tynki, parapety wewnętrzne i reszta to juz pomalutku , małymi kroczkami .

no i tak marzy nam sie lekkie ogarnięcie ogrodu w sierpniu czyli skosic chaszcze, posiać trawkę i posadzic swierki i thuje(ale bedą małe ze wzgledu na kase :( ) ZOBACZYMY,.... bo zawsze wychodzi inaczej znając życie :roll:

 

Oj tak Gosiu.... te drzewka nie takie tanie... wiem, bo sama kiedyś zerkałam, ot tak z ciekawości na ceny... im wieksze, tym droższe...

Gosiu My też teraz dach i... na to wygląda, że koniec narazie naszej pracy...

Mieisk pojedzie do pracy zagranicę, a ja.... właśnie coś gadał mi, że zajmę się np. oknami :roll:

Ale Gosiu tak jak piszesz... ZOBACZYMY.... bo znając życie... Płata nam często figle i nie jest często tak jakbysmy tego chcieli... :wink:

Ja będe zadowolona, gdy zrobimy ten dach... resza aby była zabezpieczona...

Uciekam do pracy............ dobrego dzionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

 

trochę Was pociesze i powiem ze u nas lejeeee cały dzień i nieraz fajny widoczek powstaje bo swieci słonce i pada taki drobniutki deszczyk :o

 

:o sama niedawno miałam 14 lat :lol:

 

noooo to młoda laska z Ciebie :wink: z nas oczywiście teżżżżż 8)

 

Taaaaaaaaaaaaa :-? 14 razy 2 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Gosiu.... te drzewka nie takie tanie... wiem, bo sama kiedyś zerkałam, ot tak z ciekawości na ceny... im wieksze, tym droższe...

Gosiu My też teraz dach i... na to wygląda, że koniec narazie naszej pracy...

Mieisk pojedzie do pracy zagranicę, a ja.... właśnie coś gadał mi, że zajmę się np. oknami

Ale Gosiu tak jak piszesz... ZOBACZYMY.... bo znając życie... Płata nam często figle i nie jest często tak jakbysmy tego chcieli...

Ja będe zadowolona, gdy zrobimy ten dach... resza aby była zabezpieczona...

Uciekam do pracy............ dobrego dzionka

_________________

 

.....a co na budowie jest tanie????no chyba że gwoździe.. :lol: ehhhhh nawet nie to bo przy takiej ilości też się robi cena.. :roll:

Ale wychodzę z założenia, że cieszmy się tym co mamy, a reszta powolutku też będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że gwoździe.. ehhhhh nawet nie to bo przy takiej ilości też się robi cena..

dokładnie.Ja też myslałam ze gwożdzie o taniocha,ale jak spojrzałam na fakturę usmiech z twarzy zniknał :roll:

Ale wychodzę z założenia, że cieszmy się tym co mamy, a reszta powolutku też będzie

to założenia mamy podobne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

 

trochę Was pociesze i powiem ze u nas lejeeee cały dzień i nieraz fajny widoczek powstaje bo swieci słonce i pada taki drobniutki deszczyk :o

 

:o sama niedawno miałam 14 lat :lol:

 

noooo to młoda laska z Ciebie :wink: z nas oczywiście teżżżżż 8)

 

Taaaaaaaaaaaaa :-? 14 razy 2 :roll:

 

Nio to jesteśmy zbliżone wiosenkami :D:lol: Ja dalej się czuję jak może nie 14-stka ale 18-stka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że gwoździe.. ehhhhh nawet nie to bo przy takiej ilości też się robi cena..

dokładnie.Ja też myslałam ze gwożdzie o taniocha,ale jak spojrzałam na fakturę usmiech z twarzy zniknał :roll:

Ale wychodzę z założenia, że cieszmy się tym co mamy, a reszta powolutku też będzie

to założenia mamy podobne 8)

 

Oj macie rację dziewczyny :roll: Jak się zaczyna budowę,to nawet się nie wie.....że czasami te najmniejsze rzeczy dosyć spro kosztują....:o i na tym można się przejechać.....bo myśli się,że na inny etap już zaraz wystarczy,a tutaj surprise...:o:o:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o 20-stej tak zaczęło wiać, że jak usypiałam synka to musiałam okno uchylne zamknąć bo myślałam że mi w środku roletę urwie :o :o

A potem to już błysk za błyskiem i grzmoty...

 

trochę Was pociesze i powiem ze u nas lejeeee cały dzień i nieraz fajny widoczek powstaje bo swieci słonce i pada taki drobniutki deszczyk :o

 

U nas Gosia to samo się dzieje już od kilku dni.....wychodzisz i myślisz,że już się rozpogodziło,bo słońce świeci....myślisz,że uda się przejść kawałek bez parasola.....a tu doooopa....:lol: zaczyna deszczyk albo czasami deszczor lać :o Tu bez parasola ani rusz.....i nie mam na myśli jakiegoś małego rozkładanego - ale taki duży nieskładany,a nawet taki nie daje pewności,że wiatr go po drodze nie połamie.....:o

 

Oj tak Gosiu.... te drzewka nie takie tanie... wiem, bo sama kiedyś zerkałam, ot tak z ciekawości na ceny... im wieksze, tym droższe...

 

Nio ja też z tym samym się spotkałam.....bo wiesz,jak większe kupujesz,to nie musisz tak długo czekać,żeby urosły...:lol: co nie znaczy,że się dobrze przyjmą te większe....:roll:

 

Gosiu My też teraz dach i... na to wygląda, że koniec narazie naszej pracy...

Mieisk pojedzie do pracy zagranicę, a ja.... właśnie coś gadał mi, że zajmę się np. oknami :roll:

 

Fajnie by było tak wszystko po kolei robić i mieć wystarczająco na to.....ale się nie da.....:roll: będzie dobrze,zobaczycie :) ani się obejrzycie,a tu będzie tyle zrobione - jak dach będzie i okna,to już całkiem innego wyglądu wszystko nabierze :)

 

Ja muszę lecieć na śniadanko,bo Mąż mi żyć nie daje ....:roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to jesteśmy zbliżone wiosenkami :D:lol: Ja dalej się czuję jak może nie 14-stka ale 18-stka :lol:

 

:o To młode laseczki z Was bo ja w grudniu 30-skończyłam :cry: ale czuje sie na 20 8)

kiedys za młodu :roll: jak moje ciotki były po 30 to ja sobie myslałam kurcze ale one juz stare :o

a teraz gdy ja mam 30 to czuje sie na 20 :lol: :p :lol:teraz te szesnastki mówią na mnie jaka ja juz stara :o :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To młode laseczki z Was bo ja w grudniu 30-skończyłam ale czuje sie na 20

kiedys za młodu jak moje ciotki były po 30 to ja sobie myslałam kurcze ale one juz stare

a teraz gdy ja mam 30 to czuje sie na 20 teraz te szesnastki mówią na mnie jaka ja juz stara

_________________

 

Też mi różnica 2 latka :wink: Prawie równolatki jesteśmy :D

 

A domek... :o super efekt...cieszy jak widać taką różnice...gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnieeeee....drogie te gwozdzie jak cholera , ja chodziłam po działce i zbierałam bo panowie kuzwaaaa mi porozrzucali w zeszłe lato

 

Tak....chyba wszystkim budowlańcom się wydaje, że nam pieniądze z nieba lecą!! :evil: :evil: :o Mnie najbardziej wkurzało jak cieli wszystkie dechy na szalunki bez opamiętania :roll: :-? Po co się przejść 5 metrów dalej i poszukać odpowiedniej jak można z długiej przeciąć :evil: A przy płycie przyszedł i mówi :" może by zamówił 4 kubiki desek, bo by się długie przydały i szybciej by się zrobiło niż sztukować z krótszych" :o :evil: A co go to obchodzi, że 4 Kb desek to nie paczka gwoździ tylko ok. 1700 zł :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą :wink:

No kochaniutka... domek z zewnątrz taki juz ładny........ :D

Oj co do wiosenek -to ja widzę, że najstarsza :wink: Ja z kwietnia... a skończyłam 34 latka... :D

a nie powiem ile mi daja... a na ile się czuję... :wink:

Kiedys misleli, że ja Miska córka... ło matko...

Przyszłam na moment uciekam, bo padam, jeszcze obiado-kolację gotuję, no bije mi, bije... na noc kapustke młode będę jadła... :roll:

Pozdrawiam kobietki... :wink:

Ledwooooooo zyję... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia Ty to już coraz bliżej końca :wink::D Ten transfer to super musi być :wink: ja moje nidługo zamieszczę :lol:

 

 

Oj co do wiosenek -to ja widzę, że najstarsza :wink: Ja z kwietnia... a skończyłam 34 latka... :D

a nie powiem ile mi daja... a na ile się czuję... :wink:

Kiedys misleli, że ja Miska córka... ło matko...

 

Hehehe jak ja miesiąc temu byłam w Tesco kupić wódkę na urodziny do kolegi,to mi nie sprzedali,bo paszportu nie miałam :o:o:o:o:lol: to już jest lekka przesada :o:o

Poszłam do działu obsługi klienta i mówię,że nie mam paszportu tutaj,a dowodu nie mogę ze sobą nosić cały czas,bo jak zgubię,to nie wrócę do domu i doooopa :roll: a oni do mnie,żebym szła na komendę i złożyła aplikację o tzw. age card :o:o:lol: hehehe rozbroili mnie :o:lol:..... no bo to jest oczywiście komplement,ale jak człowiek się gdzieś spieszy,to jest to denerwujące :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...