Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

Oj wy moje staruszki!!! Chcecie wiedzieć kto tu jest najmłodszy? A powiem Wam-oczywiście,że ja!! Wiosen Ci u mnie 24 :D

Ja nie wiem,ale czy ważne sa lata? Ważne na ile się czujemy i co mamy w głowie 8) A dawniej też myślałam,że jak 40 lat się bedzie miało,to trzeba będzie się żegnać z tym światem :lol: Ale jak te latka tak sobie lecą,to nie jest to tak oczywist jak kiedyś :lol:

taka_ja & taki_on:) napisał:

Ja mieszkam bliżej Tarnowa, a do Brzeska mam z 5- 6 km. Tam gdzie budujemy domek...

 

 

Jakich to ja się tu informacji dowiaduję też będę miała nie tak daleko do Tarnowa (jakieś 20 minut jazdy) - tylko,że już od podkarpackiej strony

Ja do Brzeska mam ok 20 km,czyli jakies pół godzinki drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj wy moje staruszki!!!

 

wiem ...wiem w końcu my kobity z przeszłością jesteśmy :lol:

 

Chcecie wiedzieć kto tu jest najmłodszy? A powiem Wam-oczywiście,że ja!! Wiosen Ci u mnie 24 :D

 

:o no to rzeczywiście młodziutka jesteś :p ...ale zgadzam sie ze wiek nie ma wiekszego znaczenia . kilka kolezanek mam starszych i powiem ze zadnej różnicy nie zauważyłam . to przecież nie o to chodzi. niekiedy bywa tak ze z równolatką sie nie mozna dogadać a ze starszą czy młodszą bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wy moje staruszki!!!

 

wiem ...wiem w końcu my kobity z przeszłością jesteśmy :lol:

 

Chcecie wiedzieć kto tu jest najmłodszy? A powiem Wam-oczywiście,że ja!! Wiosen Ci u mnie 24 :D

 

:o no to rzeczywiście młodziutka jesteś :p ...ale zgadzam sie ze wiek nie ma wiekszego znaczenia . kilka kolezanek mam starszych i powiem ze zadnej różnicy nie zauważyłam . to przecież nie o to chodzi. niekiedy bywa tak ze z równolatką sie nie mozna dogadać a ze starszą czy młodszą bez problemu :wink:

 

Zgadzam się... od czasu studiów mam przyjaciółkę - mieszka na Warmii, ale rozmawiamy prawie codziennie, ma na dzień dzisiejszy 54 lata, a taka pogodna i w ogóle na piwko z sokiem pójdzie, a chichra...

:wink: Kobieta ciałem i tak wygląda na młodszą, a duchem... to ja juz sie pogubiłam... bo szalona kobieta :wink:

Ale najważniejsze jest to, że kiedy jej potrzebowałam, to była... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( no tak ja tu muszę do pracy chodzić i chyba uschnę do mojego urlopu :cry: a dziś dzwoni moja mama ze wzięła moje córki i wybrały sie kobitki nad morzeeee. pluskają sie,dziewczyny zadowolone . a ja pytam ich....a co ze mną a one mi na to : mamo niemartw się jak przyjedziesz to pojedziemy jeszcze raz - dla nas niema problemu :o no tak ... :roll:

ale juz sobie obiecałam ze jak tylko przylece to pakuje bikini do torebki i sio nad morze - mam zgode od męża ze mozemy sobie jechac same bo on sie niewyrobi :o to bedzie sie działo :roll: tylko duzo kasy trzeba będzie wziąść 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda bosssssssko!!! A ja nawet sie rozpoznaję!!! Ja ,to chyba ta żółta,w niebieskich butach z łysa głową :lol: :lol: hahaha,ale jesteśmy urokliwe 8)

mamo niemartw się jak przyjedziesz to pojedziemy jeszcze raz - dla nas niema problemu no tak ...

dla mnie też by nie było problemu jechać drugi raz :D :wink:

ale Ty masz dobrego męża!!!! :o mnie to by samej nie puścił...taki zazdrośnik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty masz dobrego męża!!!! :o mnie to by samej nie puścił...taki zazdrośnik :roll:

 

Asiu ale samą to też by mnie nie póścił :roll: daje mi dwójkę dzieci żeby mi było razniej :o a to wszystko dlatego bo obiecał nam w te lato wycieczkę na Majorkę i nici z tego wyszły więc pokutuje i w ramach tego nam dał 3 dni nad morzem :o ale zamianka COoooooo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ale samą to też by mnie nie póścił daje mi dwójkę dzieci żeby mi było razniej a to wszystko dlatego bo obiecał nam w te lato wycieczkę na Majorkę i nici z tego wyszły więc pokutuje i w ramach tego nam dał 3 dni nad morzem ale zamianka COoooooo

 

 

 

:lol: o dzieci się nie martw...jakby co to znowu je przekupisz... :lol: :lol: :lol: tym razem za milczenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :p :wink:

 

A mężowi powiedz, że będzie ci to musiał wynagrodzic, bo nijak ci się nie opłaca ta zamiana :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotkę naszego kółka , ściągnięte od Gosi :wink: wyglądamy boskoooo

 

 

to się nazywa wsparcie kobiet z:

 

http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/sm-b__34_.gif

 

Gosiu skąd masz nasze foteczki ? czyżbyś skopiowała z NK :lol:

 

A ja tylko na moment, zaraz jedziemy na budowę, tylko jeszcze Misiek po gwoździe pojechał...

 

Ale się nasmiałam z tego naszego kółka... ja siebie tez rozpoznaje... usmiechnięta tam jestem...ahahaaaaaaaa...

Z tym kojarzy mi się -kółko graniaste czterokanciaste... kółko nam się połamało a my wszyscy bęccccccccccccccccc... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://4shared.com/download/119108520/a0b9aa3d/23_9_10.gif

 

Tak kuknęłam i co widzę?:o:o .....PARAPETY ZEWNĘTRZNE JUŻ MASZ :o:o:o http://4shared.com/download/119108471/ab0b04d9/016.gif

Tylko zdjątek jeszcze nie widać,a my takie ciekawe jesteśmy :D

 

Ależ jesteśmy piękne w naszym kółku :o:o:lol::lol: ja też siebie rozpoznaję - to ta z dużymi oczkami i zielonymi łapkami po prawej stronie :lol::lol::p

 

Chyba muszę lecieć na profil Muratora i Was znaleźć dziewczyny :wink:

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Majorka kontra nasze morze....no,ale lepsze,to niż nic :roll:

Wymus na nim jakąś umowę,że ta majorka,to jeszcze kiedyś się spełni :D

A dzieciaki już większe, i starsze i same się soba potrafia zająć więc będziesz miała i tak trochę luzu :wink: zresztą popatrzec na fajnych,opalonych panów nawet z dziecmi zawsze można :lol:

 

Żła jestem bo na 17-sta mam do dentysty...

dentysta? kto to jest? odpukać,ale u dentysty,to ja nie byłam............................ile? a z jakieś 14 lat chyba :o

ale mam zębiska mocne co? nie podchodzic bo pogryzę :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty masz dobrego męża!!!! :o mnie to by samej nie puścił...taki zazdrośnik :roll:

 

Asiu ale samą to też by mnie nie póścił :roll: daje mi dwójkę dzieci żeby mi było razniej :o a to wszystko dlatego bo obiecał nam w te lato wycieczkę na Majorkę i nici z tego wyszły więc pokutuje i w ramach tego nam dał 3 dni nad morzem :o ale zamianka COoooooo 8)

 

Mój samej też by mnie nie puścił :o a nie ma mnie jeszcze z kim wysłać :roll::lol:

 

Hmmmm nio niezbyt korzystna ta zamiana :o ale w takiej sytuacji to może być :D lepszy rydz niż nic :o:lol:....ja to w tym roku nigdzie nie pojadę,oprócz Kraków (mój dom rodznny) i ....... - gdzie budujemy :o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...