Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

Chciałam się spytać o telefon do Twojego murarza od tynków, bo ty miałaś tynki tradycyjne czy z agregatu? :roll: A jeśli z agregatu to z gotowych mieszanek czy sami mieszali piasek,cement i wapno? Czekam na info pa

 

co do tynków to mamy tradycyjne i chłopaki mieszają sami, a numer to moge podac jak mąż wróci bo ja nieznam :wink:

dodam ze ściany gdzieniegdzie tak krzywe ze szok :o muszą trochę nadrabiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I tak na dobry początek życzę Ci, żeby Ci elewację mniej muchy obsiadały niż mi... ja mam frontowa elewacje na wschód i co rano jak wychodze z domu widzę stado wygrzewające się na słoneczku :evil: masakra jakaś :evil:

 

:o Ty mnie nie strasz :roll: kurcze masz racje ze one do takiego kolorku to ciągną jak pszczoły do mioduuuuu bbuuuuuu...buuuuuu :evil: a sioooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się spytać o telefon do Twojego murarza od tynków, bo ty miałaś tynki tradycyjne czy z agregatu? :roll: A jeśli z agregatu to z gotowych mieszanek czy sami mieszali piasek,cement i wapno? Czekam na info pa

 

co do tynków to mamy tradycyjne i chłopaki mieszają sami, a numer to moge podac jak mąż wróci bo ja nieznam :wink:

dodam ze ściany gdzieniegdzie tak krzywe ze szok :o muszą trochę nadrabiać :roll:

 

Czyli co nie polecasz ich :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takkk...

Zdecydowanie i ja do Kółka Różańcowego nie nadaję się... strasznie kolanko mnie by bolało od klękania i krzyż... to ja może lepiej kawki Wam zaparzę... i podziwiajmy te WASZE domki :wink: albo poplotkujmy o tych babskich tematach :D

 

Gosiu elewacja wyszła super... :wink: Ale co ja widzę na zdjęciu... Pan bez głowy..ale murek obok schodów... :wink:

Te mureczki fajne są :wink:

Fakt, jeszcze fajniej będzie wyglądało z białymi framugami okno i drzwi... Będzie super efekt :wink:

 

Zgadzam się...ściana była wymurowana krzywo i teraz inna ekipa się musi pomęczyć... Dlatego MY biegaliśmy wiecznie z poziomicami i laserem.

Faktycznie...ja słyszałam tez o tych muszkach... sioooo. Kurcze ja teraz mam się z takimi - co kąszą..u nas nazywaja je "slepaki" są w trawie... ale nie dają spokoju dopóki nie zabijesz... a przez koszulkę w plecy nie jedna mnie dziabnęła... Szlag mnie z nimi trafia... :evil:

Wiecie co, wyobraźcie sobie... jest komarzyca w pokoju... słyszę w nocy bzzzz i bzzz- nieche mi się wstać... Zakrywam się cała kocykiem... patrzę jednym okiem - Misiek odkryty cały... myślę, dziabnie jego i poleci... :wink:

Ledwo przysnęłam... bzzzzzzzz... no jak sie nie wkurzę i polowanie na komarzycę, tak zawsze jest... do mnie ciągną jak muchy do lepu, a ten hmmm.. może za grubą skórę ma ahahaha :lol:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/36_2_35.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie pili :wink: więc jak wróci mąż spytaj się o nr telefonu i szybko mi go napisz ok :roll: :lol:

 

ok. zaraz Ci napiszę . a co z twoją ekipą . mieli wchodzic w sierpniu :o

 

Mieli wejść w połowie sierpnia,ale termin przesunęli pod końiec lub na początek września :evil: Chyba,że padałoby z kilka dni,to wtedy by weszli.

A my mamy zamiar położyć instalację i założyć okna i boimy się,że ktoś nam te okna wyjmie,bo ile to roboty z oknami tylko zakotwiczonymi :-? ?

 

Teraz ,gdy niebawem podłączą nam prąd,mogłaby wejść ekipa od tynków z agregatu,ale problem w tym,że już kupiliśmy piach drobny do tynków tradycyjnych,a nie znalazłam ekipy w okolicy która robi sama tynki z piachu,cementu i wapna za pomocą agregatu. I tak jak nie kijem to pałą inwestora w łeb :cry:

 

A co do kanarka Izy to wyborny :wink: ten kolor,te ruchy :lol:

 

Postanowiłam się poprawić i poproszę o linka Gosiu :oops:

 

Nie było mnie półtora tygodnia,a tu tyle jak zawsze do nadrobienia :o

Gosia kolor tynku idealnie pasuje do koloru dachu,jeszcze jak dojdą do kompletu obramowania okien(tochyba są bonie :roll: ) będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe skąd to znamy z komarzycami :wink:......tutaj jest spokój,ale w Polsce latem to zawsze nocą było bzzzzzzzz koło ucha......aż ciarki czlowieka przechodziły.....brrrrrr.....

 

Wczoraj rano to miałam walkę z muchą - 6:30 Mąż wyszedł do pracy,a ja próbuję spać....a tu mucha,która wieczorem do nas wleciała,obudziła się i zaczęła latać po pokoju bzycząc na cały głos.....więc ja próbuję zasnąć,ale ona lata jak popier.....niczona w kółko i bzzzz bzzzz bzzzzz stuk w lustro.....bzzzzz bzzzz bzzzzzz stuk w lustro :evil: a że ja nie mogę spać przy nawet delikatnym regularnym odgłosie czegoś,więc zaczęło się polowanie na muchę :lol: .....niestety - opcja zamknięcia w łazience nie zadziałała jak i wypuszczenie przez okno też,więc została tylko walka na śmierć i życie....a jako,że piszę teraz komentarzyki,to wiadomo kto przeżył.....:o:oops:....

Kurczę....a myslałam,że te wszystkie pająki,którym pozwalam zostać w pokoju,będą mi pomagać i zjadać muchy....ale je też chyba muszę wygonić,bo bezuzyteczne sie robią....:roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslałam,że te wszystkie pająki,którym pozwalam zostać w pokoju

 

:o :o :o na samą myśl o pająku robi mi się słabo i czuję jak się mi wszystkie bebechy skręcają :o :( Nie wiem czy ma ktoś taką fobię na pająki jak ja :roll: Nawet jak to pisałam to miałam ciarki.....

 

to podchodzi pod arachnofobię :roll: ,cierpią na nią zwykle kobiety,czyli normalne masz :wink: odruchy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaaaaaaaaaaaa ADHD ...

No i jak mam niechichrać....

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii bo Misiek śpi.... :wink:

Z tą muchą to może czego łyknęła ze zostawionego szkła po winku itp. Takie pijane muchy są najgorsze, bo latają obijając się o wszystko... A ta Twoja w lustrze miała widocznie koleżankę -pijana to wiesz...

O rany z tymi stworzeniami...

Ja musiałam ostatnio pająkom powiedzieć -STOP... Jak się rozjuczyły...to koniec... pajak tu pająk tam... w łazience w wannie pająk...

Dlatego koniec... wynoszę je na zewnątrz... i mówię - paaaaa... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam spać Kobietki i życzę dobrej nocki...

Jutro wstaję rano... jeszcze o północy muszę włamac się do jakiegoś zakładu i ukraść dźwig... :lol: To na rano będzie jak ulał na budowę... :wink:

A wieczorem odstawię :lol:

Teraz dumam jak my teraz te wiązary tam na górę...

hmmmmmmm

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/36_20_5.gif

Cyrkkkkkkkk.... :lol:

Uciekam lulku... bo jutro nie wstanę... :wink:

 

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/7_11_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia dobrze gada!! :D sio sio do łóżka,bo kto jutro wstanie z samego rana moja kochana?? !!

A jak nie będziesz mogła zasnąć,to zacznij liczyć wiązary....jeden wiązar,drugi wiązar.....hrrrrrrr hrrrrrr mrrrrr mrrrrr i już będziesz spać jak szuszeł :D Dobrej nocki :)

Ja jeszcze trochę posiedzę,bo Mąż z pracy niedługo wraca....dziś miał popołudniową zmianę,więc sama gniłam w domu,bo mi się nie chciało do nikogo iść :roll: dobrze,że FM jest i Wy dziewczyny,bo chyba bym uwiędła tutaj :D a tak,to jedyne czego mogę się nabawić,to spłaszczonych pośladków od wiecznego siedzenia na łóżku :o:o:lol: chyba muszę zmienić pozycję,bo już nie mogę.....:lol::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana demolują moją piękną działkę wjechały kopary. kopią wielkie doły pod kolektory gruntowe a potem będzie powiększany staw jupiiiiiiiiiihttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/0GHXXA95jp_jpg.gif jest szansa ze wykopią a ja będę mogła posadzic trochę drzewek :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...