Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu to super!!!

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/99.gif

 

Gosiu a czy mogłabyś napisać coś więcej o tych kolektorach... zwłaszcza powietrze -woda :wink:

Hmm mój misiek już powiedział, że szkoda, że tak daleko mieszkacie, bo chętnie by obejrzał te wszystkie kolektory :wink:

Myślisz, że to zwróci się?

Bo my analizowaliśmy tez staw...

Ale jest u nas ale...

Otóż, znajomy- sąsiad miał staw przez rok i go zlikwidował...

ziemia u nas to glina, okazuje się, że trzeba by nawieźć takiej torfowej ziemi... potem siatka na to... dobrze gdy jest woda przepływowa... np. gdzies płynie stumyk, rzeczka...

Ok u nas jest rzeczka Niedźwiedź, ale w takie upały w ogóle lato ma niski poziom... zaś potem mogło by zalać -wylać ów stawek. Do tego musiałoby byc takie koło - ala młynowe... nu nieduze, ale kołowrotek jest i woda wpada...

No ciut koszty by były aby to zadziałało, bo inaczej w takiej glebie jak nasza- typowa glina... gdybym postawiła na typowy naturalny staw... to zacząłby on śmierdzieć... woda by parowała itp.

Nie wspomnę o pozwoleniu i sąsiadach... jednego nie ma z boku, ale drugi jest i myślę, że nie byłoby z nim łatwo.

Brak mi dziewczynie z warm. - mazurskiego takiego widoku wody... zadowolona bym była z takiego stawu... ale ... jest właśnie te ale...

Zbyt wiele tych ale... teraz dumam nad oczkiem wodnym, a przyszłośc pokaże jak to będzie.

Kurcze mam kumpelkę mieszka pod Olsztynem mają naprawdę ogromny staw kilka-może kilkanaście lat... łódką na nim pływałyśmy... kiedyś był wykopany, a taki ładny naturalny się zrobił. Zero filtrów... ale myslę, że to kwestia wody, poziomu itp.

Szczerze to mam mętlik teraz w głowie...

Ale super, że będzieci WY miec ten staw... :wink: :D

Napisz coś więcej koleżance o nim... co planujecie jaki duży itp. Nu i o tych kolektorach... Ja wiem, że u nas odpada... niestety... stawwww :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem w skrócie doopa blada. Z kopania dzisiejszego niciiii Ku...a blaćććć :cry: czy zawsze nam inwestorą muszą sie dziac takie niemiłe niespodzianki :( zepsuła się koparka umówilismy sie na poniedziałek jeszcze raz :evil: pożyjemy zobaczymy :roll:

Ale jutro za to zaczynją się kłasc kafelki w łazience u rodziców :wink: mam nadzieje ze pójdzie planowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem w skrócie doopa blada. Z kopania dzisiejszego niciiii Ku...a blaćććć :cry: czy zawsze nam inwestorą muszą sie dziac takie niemiłe niespodzianki :( zepsuła się koparka umówilismy sie na poniedziałek jeszcze raz :evil: pożyjemy zobaczymy :roll:

Ale jutro za to zaczynją się kłasc kafelki w łazience u rodziców :wink: mam nadzieje ze pójdzie planowo :wink:

 

Gosiu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, będzie dobrze, głowa do góry :wink:

Tak to jest, gdy cos się sypie to wszystko na raz( tak u nas bynajmniej jest), a jak ok to ok. Poczekamy do poniedziałku :wink: Nooooooooo ciekawe jak tam rodzice z Tym Twoim wyborem płytek -bo nic nie pisałaś... :lol: Otworzą pudełko i będa w szoku... Zaraz za telefon i do córki.... :lol:

Myslę, że im sie spodobały :wink:

Gosiu głowa do góry i biust :lol: w poniedziałek wykopią staw... i wszystklo będzie ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...nie ma nic bardziej wkurzającego jak się człowiek na coś nastawi, wyczekuje - a tu nici :-? Ale nie przejmuj się, my Ci tu na FM weekend tak umilimy, że nawet nie będziesz wiedziała, kiedy ten czas do poniedziałku tak szybko zleciał :lol: :p

A w poniedziałek jak pan koparkowowy wpadnie na działkę, to wykopie taki staw że hohoho,

Mnie też zżera ciekawość.... :roll: ten staw mnie intryguje 8)

Zdjęcie na poprawienie humoru

 

http://www.ewa.bicom.pl/humor/images/kot-xa-xa.jpeg

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,nie nerwuj się,bo złość piękności szkodzi:wink::p

Pomyśl sobie,że i tak dobrze,że w Polsce w poniedziałek nie ma Bank Holiday,tak jak u nas,bo wtedy dopiero we wtorek by weszli - jak dobrze by poszło :o A tak,to zobaczysz jak szybko wykopią :D

 

No a z łazienki rodziców to fotorelację nam musisz zdać :o bo ciekawa jestem,jak wyjdzie :o:) I rodzice będą zadowoleni na 100% :D

 

Gosiu (margay) kociaczki są prześliczne :D najlepsze jest jeszcze z głosem i ruchem,jak się śmieje :lol:

 

A w dublińskim zoo już można zobaczyć też śliczne kociaki :D niedawno urodziły się 2 tygryski (sumatran) - rzadki okaz :) Chyba czas najwyższy pojechać do Zoo :D może w przyszłym tygodniu się uda :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezoo jakie słodkie kotki.takie do tulenia :wink:

Iza..to faktycznie nic tylko pozwiedzać Zoo...

Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A gzie to ona się podziewa... :roll:

Zaraz zaraz...bo znowu tracę rachubę czasu... ona ma polecieć do Polski ...8 sierpnia?

Eeeeeeeeeeeeeeee no to nic tylko się już pakuje rozpakowuje, pakuje :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A gzie to ona się podziewa... :roll:

 

jak to gdzie :o czasem trzeba popracowac zeby było troche kaski na zakupy w Polsce :wink:

 

Zaraz zaraz...bo znowu tracę rachubę czasu... ona ma polecieć do Polski ...8 sierpnia?

 

Jak Ty dobrze wiesz kiedy ja leceeee :p chyba bedziesz mi machać 8) ja juz odliczam dniiiii hi hi hi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a z łazienki rodziców to fotorelację nam musisz zdać :o bo ciekawa jestem,jak wyjdzie :o:) I rodzice będą zadowoleni na 100% :D

 

napewno relacja fotograficzna bedzie na 100%

 

A w dublińskim zoo już można zobaczyć też śliczne kociaki :D niedawno urodziły się 2 tygryski (sumatran) - rzadki okaz :) Chyba czas najwyższy pojechać do Zoo :D może w przyszłym tygodniu się uda :D:D:D

 

ja juz tyle razy sie wybieram i jeszcze nie dojechałam :( ale kiedys trzeba sie wybraćććć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A gzie to ona się podziewa... :roll:

 

jak to gdzie :o czasem trzeba popracowac zeby było troche kaski na zakupy w Polsce :wink:

 

Zaraz zaraz...bo znowu tracę rachubę czasu... ona ma polecieć do Polski ...8 sierpnia?

 

Jak Ty dobrze wiesz kiedy ja leceeee :p chyba bedziesz mi machać 8) ja juz odliczam dniiiii hi hi hi.....

 

Może się spotkamy gdzieś w Kwidzynkowie lub u mnie na działce :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...