Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że rzeczywiście dużo się działo podczas Twojego urlopu :o nie ma się co dziwić, że nie poleżałaś na tarasie :roll:

Super wyszło z tą drogą, widać, że gmina się stara, droga do domku bardzo ważna, nie będziecie musieli jeździć po wertepach tylko po nowiuśkiej drodze :D nam też się udało bo zrobili drogę 2 miesiące po tym jak kupiliśmy działkę 8) :p

A najbardziej to Ci zazdroszczę (oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu) kanalizacji, u nas ani widu ani słychu o kanalizie :(

No i płyteczki w kuchni ładne, raz dwa i kuchnia będzie gotowa :D Bardzo mi się spodobały płytki w łazience i szafka....gustuję w takich ciemniejszych meblach do łazienki.....

echhhhhh...Iza miała rację pędzicie jak strusie :lol: :lol:

Pozdrawiam i czekam na kolejną fotorelację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,jak dobrze,że już wróciłaś :D Mam nadzieję,że wypoczęłaś,a przy okazji wiele rzeczy do Waszego domku wypatrzyłaś sobie,bo przecież już tyle macie zrobione,że hoho :D:D

Ale się działo działo podczas urlopu :o:o na budowie pewnie wrzało :D:o Tutaj kuchnia,tu łazienka - super, tam drogę robią, a tam znowuż kanalzację O RANY!! :lol: No ładnie Wam to idzie :D

U nas też mogłoby to w miarę szybko iść,a tu ktoś cały czas przesuwa termin wykonania elewacji :cry::evil:

 

Nio ale bardzo się cieszę,że już tyle zrobione macie :D A jak długo macie zamiar jeszcze posiedzieć w Irlandii? Tak z ciekawości pytam :):wink: Bo tak szybko Wam tu idzie,że ani się obejrzymy,a już się będziecie wprowadzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu!!!

Ale u Ciebie praca wrze na budowie!!!! Wszystko idzie pełną parą.a z tego co piszesz to i Ty nie leniuchujesz :wink: Pewnie tez chciałabyś odpocząć ,poopalać się,ale cięzki wybór zawsze jest:pogrzebać coś przy domku,czy poleniuchować.Pewnie zawsze to pierwsze wygrywa :lol:

Fajnie zobaczyć c sie dzieje u Ciebie.Łazienka zapowada się super! A kuchnia też pewnie będzie ładniutka.Jak tylko meble wstawią to nabierze domowego wyglądu :D

Oby tak dalej wszystko szło ,bez problemów i komplikacji!!!

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Was kobitki :p

 

Do mojej przeprowadzki to jeszcze hooo hooo :o

Wykończylismy część mieszkalną rodziców.

powiem po cichutku że mam 2 noce przespane w domku :p

było cudownie :wink: rano o 7 kawka i rostrzepana w piżamce piłam kawkę na tarasie 8) hmmmm miodzio :D

mam pełno odcisków od grabi i haczki :o

A co do kolorów i całej reszty to bardzo mi się podoba . wyszło super :wink:

pomalutku wam wszystko pokarze . teraz wpadłam na chwilkę bo mam dom pełen gości :roll:

kiedy ja to wszystko nadrobie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,

Widzę, że parapety masz dobrze wypoziomowane :lol: no i do tego na jednym zdjęciu wyczaiłam grilla 8) Fajnie już tak przy domku grilla sobie zrobić....

jak już na zewnątrz kinkiety wiszą to ja przewidują rychłą przeprowadzkę

:D dodam, że zwróciłam na nie uwagę, bo są bardzo w moim guście :p

A taras to u Ciebie też jest konkretny :o

A co tam Gosiu u Ciebie? Gości pewnie jeszcze masz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...