Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

to na dole rodzice mają... kuchnię, salon, łazienkę z WC, przedpokój i? Zaś na górze tylko sypialnię?

 

Właśnie tak :wink:

wchodzi sie to jest przedpokój z szafą potem jest kuchnia otwarta z salonem,łazienka i myk na góre do sypialni :wink:

w tym tygodniu powinnien być montaż kuchni :roll: zobaczymy .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam kobitki już jestem,wróciłam :lol:

Gosia bardzo ładne mieszkanie rodziców,można śmiało powiedzieć,że apartamentowiec :roll: . Nieźle zasuwałaś na urlopie,skoro masz już założony sad,a w nim niemało odmian drzew owocowych. Kiedy ja tak będę miała,cały czas siedzi mi to w głowie,już bym weszła i zasadzała,ale powstrzymuje mnie ta nieogrodzona działka i obawa,że ktoś coś sobie upatrzy :cry: . Pozdrawiam i lece do innych dziewczyn,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki już jestem,wróciłam :lol:

 

witamy :wink:

 

Nieźle zasuwałaś na urlopie,skoro masz już założony sad,a w nim niemało odmian drzew owocowych.

 

kurcze niby bardzo duzo zrobilismy to teraz ciągle mam wyrzuty ze mogłam więcej zrobić :( jak siedze tu to az mnie nosi :evil: z chęcią jeszcze z haczką bym pobiegała :wink:

 

Kiedy ja tak będę miała,cały czas siedzi mi to w głowie,już bym weszła i zasadzała,ale powstrzymuje mnie ta nieogrodzona działka i obawa,że ktoś coś sobie upatrzy :cry:

 

wiem własnie ze jest problem ze mogą coś zwinąć albo poniszczyć :(

my tez dużo wczesniej bysmy sie zabrali za ogrod ale nikt nie mieszkał ale teraz mozemy juz działać :wink:

niemoge sie doczekac kiedy mama wysle mi zdjecia jak trawka urosła :o tyle przed wyjazdem walczyłam z chwastami i grabiami ze ho ho. zasialismy wokół stawu, wokół domu trochę i przed ogrodzeniem a reszta moze(musi) poczekać . szkoda ze nie widziałam jak wschodziła :(

rodzice troche sie namęczyli bo są takie upały i od posiania nic nie padało :evil:

biegali po dwa razy dziennie i podlewali wszystko :o

ukłony dla nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyszedł czas pokazać wielkie kopanie pod kolektory gruntowe :wink:

 

pierwsza łycha :o

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_wakacje_2009_164.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_wakacje_2009_167.JPG

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_wakacje_2009_172.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...