Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

to temat rzeka :-?

na początku posmarowaliśmy mur fundamentowy Izohanem Br i dalismy drenaż opaskowy wokół domu. Na początku sierpnia odkopaliśmy wszystko wokół domu, wyczyścilismy fundament,przesechł,posmarowaliśmy jeszcze 2 razy i daliśmy na to pape wierzchniego krycia 100,na to folia kubełkowa i oczywiscie drenaż opaskowy przy ławach z odprowadzeniem wody. Na razie jest sucho,nie ma zadnej wody przy murach,ale i deszczy póki co brak.Zobaczymy jesienią :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chwilę mnie tu tylko nie było .......tylko chwilę......ale nie narzekam oczywiście :D zawsze miło się czyta......

Nooooooooo zryli Ci troszkę tą działeczkę :o ale jak firma taka solidna i jesteście zadowoleni to najważniejsze :wink:

 

a teraz pytanie blondynki.... :D czy te kolektory gruntowe to mają coś wspólnego z tą pompą ciepła i ogrzewaniem domku czy to inny patent.....bo w naszym terenie nie spotkałam się z takim rozwiązaniem i takimi wykopami....a przyznam się zaciekawiło mnie to strasznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to temat rzeka :-?

na początku posmarowaliśmy mur fundamentowy Izohanem Br i dalismy drenaż opaskowy wokół domu. Na początku sierpnia odkopaliśmy wszystko wokół domu, wyczyścilismy fundament,przesechł,posmarowaliśmy jeszcze 2 razy i daliśmy na to pape wierzchniego krycia 100,na to folia kubełkowa i oczywiscie drenaż opaskowy przy ławach z odprowadzeniem wody. Na razie jest sucho,nie ma zadnej wody przy murach,ale i deszczy póki co brak.Zobaczymy jesienią :-?

 

:( to przewalone macie.....najgorsze, że to dodatkowe koszty :(

trzymam kciuki żeby wasze zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty, żeby domek był suchutki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę "izolbet" to mam ciary.......kilka nocy miałam z głowy przez to g....o :evil:

no ale ty na pewno masz na myśli inny izolbet.....

chodzi mi o to, że my smarowaliśmy "izolbetem K" ławy (izolacja pozioma) na to szła papa termozgrzewalna - dobrze że mąż nie kazał smarować tym całego chudziaka (bo tak miała ekipa w planie :roll: ) bo 2 dni po tym w telewizji mówili że to straszne świństwo jest i trujące :(....dobrze, że mamy to tylko pod ścianami.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie blondynki.... :D czy te kolektory gruntowe to mają coś wspólnego z tą pompą ciepła i ogrzewaniem domku czy to inny patent.....bo w naszym terenie nie spotkałam się z takim rozwiązaniem i takimi wykopami....a przyznam się zaciekawiło mnie to strasznie.....

 

Tak kochaniutka - kolektory wychodzą z pompy ciepła i wędrują w ziemie. idzie w nich gaz. zobaczymy niedługo jak to grzeje :roll: próbowalismy juz włączać ogrzewanie ale temp. powietrza była za wysoka i duzo nie nagrzało bo było ustawione na 22 st. wiec w nocy trochę podłogówka się nagrzała do 22 st i się wyłączyła. poczekamy na zimne dni i wtedy pogrzejemy dupska na podłogach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to temat rzeka :-?

na początku posmarowaliśmy mur fundamentowy Izohanem Br i dalismy drenaż opaskowy wokół domu.

 

my tez mamy wysmarowane różnymi cudami i folie kubełkową i takie tam ale nie mamy jeszcze drenazu ale to zrobimy potem . narazie robilismy teraz odprowadzenia wód z rynnien , ale z drenazem sie nie wyrobilismy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest najgorsze,ze po szkodzie.

a mogę się zapytać co będziecie dawać na chudziaka?

 

:oops: nie wiem :oops: bo my w tym roku tylko SSO........bo jesteśmy spłukani :cry: :cry: :cry: a tak szczerze się przyznam, że myślałam że na chudziaka przychodzi tylko wylewka... :oops: ja się znam tylko na tym co za nami :lol: a to co przed nami to ciemna masa ze mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...