Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moje kochane myślę że lekcje odrobiłam z nawiązką :wink:

trochę pracy było z tym stawem i drzewkami :o ale mysle ze jak wszystko wzejdzie i zaczną się pierwsze owoce to nam to wszystko wynagrodzi :wink:

jeszcze jest duzo pracy czeka z resztą działki ale pomalutku damy radę :wink:

ale dodam ze najwięcej pracy i nerwów kosztowało nas załatwienie formalności na staw :evil: ale juz po wszystkim na szczęście :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/brawo.GIF http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/super.gif http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/fala.gif

ZAJE.....FAJNY MASZ TEN STAW :o

To jak trawka wyrośnie zieloniutka i owocki na drzewkach pyszne to ja się wpraszam na piknik 8) :p :D :wink:

Ale superaśny ten staw....klimaty będziesz miała nieziemskie :o duża działeczka, piękny domek, zieleń, sad i.......staw - żyć nie umierać to ja bym się czuła na takiej działeczce jak na wczasach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :o

 

No no.............

 

Zaskoczyłaś mnie :wink:

 

Ale przyznam, że lekcje odrobione na 6! :wink:

Tylko tam lezały druty? Potem folią obkładaliscie staw? Przyznam, że myslałam, iz stawu nie trzeba...

Gosiu ale spory ten staw... taki ładny i te drzewka - super za rok będzie...

Oj napracowaliście się...

A w stawie zamierzacie rybki hodować?

Ziemię to chyba macie taką piaszczystą.

Gosiu dziekuję za zdjątka, fajnie było sobie pooglądać... a co mi tam popatrzę jeszcze raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam lezały druty? Potem folią obkładaliscie staw? Przyznam, że myslałam, iz stawu nie trzeba...

 

tam były najpierw takie paliki i takie tam... zeby sie staw nie obsuwał z czasem - fachowo to sie nazywa faszynowanie - chyba :roll:

 

A w stawie zamierzacie rybki hodować?

 

tak będą rybki ale to dopiero na wiosnę bo teraz jeszscze musimy oczyscic wodę - na zimę wysypać wapno na lód :wink:

 

Ziemię to chyba macie taką piaszczystą.

 

u nas to same piachy :roll:

a jak była działka skopana to mielismy nawet wydmy :lol:

 

Gosiu dziekuję za zdjątka, fajnie było sobie pooglądać... a co mi tam popatrzę jeszcze raz :wink:

 

miło mi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki leń mnie jakis ogarnął z tym internetem,że wpadam tylko na chwilkę...A tu proszę jaki staw!!! :o :o

Ale piekny!!! Noi zazdraszczam oczywiście :roll: :lol:

Tez mi sie taki marzy...narazie nie ma na to czasu,ale kiedys fajnie by było posiedziec nad taka wodą 8)

Super.Noi gratuluję,że wam tak szybko i sparwnie poszło!!! :D

Teraz tylko czekac na ta trawkę i leżaczki i drineczek,i błogie lenistwo :roll:

ale się rozamrzyłam,jak bym była u siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslę,ża jak ta pogoda sie niedługo "załamie" to bede wpadac częściej :wink:

ale póki co ten tydzien ma byc ładny to trzeba korzystac!!!! :D noi oby nie tylko ten tydzien był słoneczny...

ja to chyba na floryde musze sie przeprowadzić :roll: tam jest ciepło zawsze :lol: albo do australii :lol:

oooo...to nie pocieszyliscie sie zbytnio tymi cycuszkami :wink:

ale pewnie zostały zrównane w słusznej sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...