Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie to słońce?? :roll: ja siedzę w pracy w grubym golfie i mi zimno :( ręce mam lodowate :(

 

hmmmm ... a gdzie ten szef który biega w stringach z golfem i rozgrzewa atmosfere 8)

 

:lol: :lol: :lol: szefa jeszcze nie ma ;)

 

chyba mnie coś dopadło - dreszcze mam.... :( korzonki w sobotę przewiałam :( (do dziś bolą).. ehh.. sypię się na starość... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba mnie coś dopadło - dreszcze mam.... :( korzonki w sobotę przewiałam :( (do dziś bolą).. ehh.. sypię się na starość... :(

 

starość nie radość - młodość nie wieczność :roll:

 

ale pewnie przy pracy w domku cie przewiało :( za mocno wietrzyłaś i przewiało :( mąż musi ogrzewać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie przy pracy w domku cie przewiało :( za mocno wietrzyłaś i przewiało :( mąż musi ogrzewać :wink:

w sobotę kupiliśmy 2 tony ekogroszku i ładowaliśmy go w worki, wtedy wiatr mi pohulał po nerach, bo wiało niemiłosiernie :(

a mąż przez jakiś czas nie będzie ogrzewał, bo wczoraj zgoliłam włosy na 2 cm a on nie chce się do chłopów przytulać ani całować ;) dobrze, że przynajmniej się odzywa :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessssu staw imponujący! :o :o :o jak sie zazieleni to napewno bedzie cudownie i miło bedzie usiaśc z kawka lub piwkiem na brzegu 8)

 

a mebelki kuchenne bardzo podobne kolorem do moich i chyba fronty mamy identyczne :wink:

 

u nas dzis po zimnym weekendzie wyszło słońce i zrobiło sie ciepło.więc będzie mozna skonczyć płytki na tarasie.Gościu robi juz trzy tygodnie i końca nie widać :roll: na dodatek robi nie najlepiej wiec schody wejściowe i na ogród będzie robił ktoś inny.Bo juz mamy dosc z meżem pokazywania palcem gdzie trzeba poprawić :evil:

 

Oz-kiedys też miałam krótkie włosy,ale dla mojego męza zapuściłam długie :wink: choc powiem wam ,że krótkie wygodniejsze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę kupiliśmy 2 tony ekogroszku i ładowaliśmy go w worki, wtedy wiatr mi pohulał po nerach, bo wiało niemiłosiernie :(

 

właśnie tak myślałam że coś podobnego było :o

 

wczoraj zgoliłam włosy na 2 cm a on nie chce się do chłopów przytulać ani całować ;) dobrze, że przynajmniej się odzywa :roll: ;)

 

:o czy to był jakiś protest ????? :lol:

wiesz mąż musi się przyzwyczaić i będzie ok. :wink: a jeżeli nie to jest jeszcze inny sposób :roll: - niech mąż zapusci włosy i ok.

 

:lol: :p :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu robi juz trzy tygodnie i końca nie widać :roll: na dodatek robi nie najlepiej wiec schody wejściowe i na ogród będzie robił ktoś inny.Bo juz mamy dosc z meżem pokazywania palcem gdzie trzeba poprawić :evil:

 

mi juz od tych ....fachowców.... robi się czasami niedobrze brrrrrrrrrr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zgoliłam włosy na 2 cm a on nie chce się do chłopów przytulać ani całować ;) dobrze, że przynajmniej się odzywa :roll: ;)

 

:o czy to był jakiś protest ????? :lol:

wiesz mąż musi się przyzwyczaić i będzie ok. :wink: a jeżeli nie to jest jeszcze inny sposób :roll: - niech mąż zapusci włosy i ok.

 

:lol: :p :lol: :p :lol:

Mi tak odwala co 3 lata ;) tylko 3 lata temu było 9 mm ;)

to nie był protest tylko zamiast włosów miałam wiecznie hełm gipsowy od szpachlowania na górze :( włosy były w opłakanym stanie.. poza tym ostatnio nie miałam czasu na farbowanie, więc odrosty... brrr... tak to miałam okazję wrócić do swojego koloru włosów (mąż powinien być z tego powodu szczęśliwy ;) )

Marcin się zbuntował i powiedział, że nie będzie się obcinał (chciałam i jego ciachnąć za jednym zamachem.. efekt jest taki, że ma teraz dłuższe włosy ode mnie :roll:

 

Perłóweczko oczywiście się przyłączam do wszelkich pochwał Twojego stawu!! jest suuuper!! Jak ja Ci zazdroszczę. U mnie ciągle chaszcze :(

mebelki też super :) czy ten kolor to calvados? czy tylko tak wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaaaaaaaaa..........totalny SZOK.........totalny ODLOT!!!!! :o:o:o:o

 

Już wiem,gdzie wszystkie będziemy się kiedyś spotykać jak by się udało :lol:.....toż możecie sobie jakąś mini plażę otworzyć :lol::o..........ale ogromniasty :o:o:o.........ależ bym wykorzystała ten kawał ziemi :o:lol:....No po prostu nie jestem w stanie się wypowiedzieć za bardzo bo tak mnie zatkało :o:o:D:D BOMBA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaaaaaaaaa..........totalny SZOK.........totalny ODLOT!!!!! :o:o:o:o

 

DZIĘKI :oops:

 

toż możecie sobie jakąś mini plażę otworzyć :lol::o..........

 

plaża jest :wink: wczesniej za bardzo nie moglismy jej zrobic bo były wielkie kopy piachu ale teraz juz zginęły i korarka wybrała troche ziemie i wygładziła troszkę plażę . także zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z tym stawem? Będzie taki sobie po prostu zarybiony stawek czy macie dla niego inne przeznaczenie? Skąd ten pomysł? ja nieśmiało zerkam na wielką kupę ziemi w rogu działki by zrobić tam kaskadę i poczuć się jak w ukochanych górach, ale czy to zrobię, to już inna bajka! Gratuluję spełnionego marzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z tym stawem? Będzie taki sobie po prostu zarybiony stawek czy macie dla niego inne przeznaczenie? Skąd ten pomysł?

 

Witam :wink:

Przyznam ze pomysłów jest dużooooo :o az czasami mnie to przeraza czy zdołamy to ogarnąć :roll: mysle ze i tak jak narazie duzo zrobilismy i wiem za duzo przed nami 8) pomalutku damy radę :wink: czekamy az trawka wzejdzie i pooglądamy ...i wtedy będą dalsze decyzje :wink: na początek wapno na zime, potem zarybianie. obok stawu bedzie altanka z grillem i wędzarnią - projekt juz kupiony i zgoda tez juz jest ze starostwa. moze wiosną postawimy ...niewiem .

 

ja nieśmiało zerkam na wielką kupę ziemi w rogu działki by zrobić tam kaskadę i poczuć się jak w ukochanych górach, ale czy to zrobię, to już inna bajka!

 

świetny pomysł :wink:

ja przyznam ze tez sie główkowałam co zrobic z tymi stertami ziemi , za stawem zrobilismy mały wał i na nim porzeczki, malinki itd... troszkę odcielismy sie tym od pól .

na szczescie ziemia juz wywieziona. znalazł sie chetny ktory ją zabrał :wink:

trzeba teraz zrównac ziemie i posiac trawkę :wink:

 

Gratuluję spełnionego marzenia

 

Wielkie dzięki :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...