Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niedługo to się tutaj zagubie jak w lesie -kolejna strona, jak tak będzie, to natrzaskane będzie z 500 str. :lol: :wink: :lol:

 

Gosia a autko ma z prawej czy lewej kierownicę?

Ja niezapomnę jak przyleciałam, a ten mój wariat wziął auto z firmy i po mnie wyjechał -wcześniej raz tylko gdzieś pojechał ot tak... Ale przyznac musze jedno - oznaczenia takie jakie były -to marzenie wielkie tutaj... Trafilł bez problemu... :lol:

 

Właśnie a propos pracy na Zielonych Wyspach - Misiek mi mówił, że kryzys i zwalniają Cudzoziemców... :-? :roll: :cry: Tak usłyszał a TV :o

 

To Gosia pewnie juz po zakupach -bo jak sklepy to na pusto sie niewraca :lol:

 

Uciekam do spanka...

A Goska pewnie z faworkiem szaleje :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia a autko ma z prawej czy lewej kierownicę?

 

Miśka,no tutaj kierownica jest z prawej,chyba że Gosia ma samochód z Polski zarejestrowany w Irlandii :wink::D

 

Właśnie a propos pracy na Zielonych Wyspach - Misiek mi mówił, że kryzys i zwalniają Cudzoziemców... :-? :roll: :cry: Tak usłyszał a TV :o

 

No to zazwyczaj tak jest,że obcokrajowcy idą na pierwszy rzut,chociaż jeśli Polak jest dłużej niż jakiś tam Irlandczyk,to niejeden pracodawca woli się pozbyć Irola - nieroba,niż Polaka dobrego pracownika :wink: w większości jest tak,że jak jest redukcja etatów,to nie ma znaczenia,czy to cudzoziemiec,bo muszą zwolnić wtedy tych,których ostatnich zatrudnili (wyjątkiem jest,jak ktoś źle pracuje,czy jakieś problemy stwarza,które mogą być powodem do zwolnienia) :roll:

 

A Goska pewnie z faworkiem szaleje :lol: :lol: :lol:

 

Pewnie tak :lol::lol::lol: dzisiaj to już chyba się nie wymigał :lol::lol::lol::p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Właśnie a propos pracy na Zielonych Wyspach - Misiek mi mówił, że kryzys i zwalniają Cudzoziemców... Tak usłyszał a TV

 

 

No to zazwyczaj tak jest,że obcokrajowcy idą na pierwszy rzut,chociaż jeśli Polak jest dłużej niż jakiś tam Irlandczyk,to niejeden pracodawca woli się pozbyć Irola - nieroba,niż Polaka dobrego pracownika w większości jest tak,że jak jest redukcja etatów,to nie ma znaczenia,czy to cudzoziemiec,bo muszą zwolnić wtedy tych,których ostatnich zatrudnili (wyjątkiem jest,jak ktoś źle pracuje,czy jakieś problemy stwarza,które mogą być powodem do zwolnienia)

 

to jednak mam szanse, aby wystartować w Irlandii ...

Zacznę od ........ :roll:

hmmmmmmmm...

Miska trza spakować tyż... i będziemy remonty robić -o!

:lol: :lol: :lol:

:wink:

Rurka -tańce odpadają. bo kolano pryka... to jak Robocop bym tańczyła ahahaaaaaaaaaa...

Ewentualnie szprotki jeszcze mogę łowić :o

 

a na serio kilka lat temu mielismy juz wyjechać, ale niestety nie moglismy... Zawsze coś... :evil: :wink: Teraz chyba bym się jakoś bała... no nie wiem... a może to strach przed nowym, nieznanym ( chociaż niby to znam)... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia a autko ma z prawej czy lewej kierownicę?

 

autko jest irlandzkie czyli z prawej strony kierownica :wink:

nieumiałabym jezdzic polskim autem , jakos tak niewygodnie i wogóle :roll:

z jazdą niema problemu jak jezdze tu jest spoko i wszędzie pojade a gdy jade do polski to myk w polskie auto i jade dalej :wink:

 

A Goska pewnie z faworkiem szaleje :lol: :lol: :lol:

 

kurcze faworek cos szwankuje i trzeba zażalenie złożyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie zjawiła się do teraz, to ci ten faworek :lol:

 

siły kobietka ni ma , pewnie ledwo wstała do pracy :lol: :lol: :lol:

 

wiesz jakos siły niet dzis u mnie choc mam wolne i cały dzionek leze plackiem to jakos na fm nie wchodziłam :oops: chyba pogoda :(

od jutra mykam do pracy to dzis nawet sie nie ruszam 8) choc obiad musiałam zrobic głodomorką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaa to faworek waforek :lol:

A może nebeską kapsułkę mu trza... ahahaaaaaaa :wink:

 

Faworek zapewne zmęczony... pewnie ganiał za 3 babkami po tych sklepach :lol: :lol: :lol:

 

Hahahaha no bo Misia nie wiesz,jakie są ulubione zwierzęta kobiety? :lol: Jaguar w garażu, norki w szafie (ja akurat jestem przeciw,ale tak się mówi) nio i OSIOŁEK który na to wszystko i inne zapracuje.....:lol:....jeszcze bym dodała - który to wszystko będzie tachał :lol::lol: No to nie dziwmy się,że faworek trochę zmęczony :o:o:lol::lol: pewnie się onosił tych promocji wczoraj :o:o:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hahahaha no bo Misia nie wiesz,jakie są ulubione zwierzęta kobiety? :lol: Jaguar w garażu, norki w szafie (ja akurat jestem przeciw,ale tak się mówi) nio i OSIOŁEK który na to wszystko i inne zapracuje.....:lol:

 

:lol: :lol: :lol: dobreeee.....

norek nie chcę ale ten jaguar by się przydał 8) osiołek tyżżżżż :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...