Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z Jucią ok.W czwartek zdejmują gips i przez miesiąc musi bardzo uważać,ponieważ upadek może spowodować złąmanie reki dokładnie w tym samym miejscu.A wtedy to druty nieuniknione. :roll:

 

P.S. Dzieki za pamięć :D

 

 

 

oj to żeczywiście trzeba będzie uważać na rączkę. trudno u dzieci dopilnować takich rzeczy. znam to z doświadczeń z moją córką :roll:

a może po zdjęciu gipsu jej troszkę usztywnią? zawsze to jakieś bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po zdjęciu gipsu jej troszkę usztywnią? zawsze to jakieś bezpieczeństwo.

chciałabym ale pewnie będą krecić nosem :roll:

 

 

no tak... ale zapytać można :roll:

i tak zrobię :wink:

a jak ręka Twojej córci?

 

 

u nas minął już okres w którym musieliśmy bardzo uważać na rękę. jakoś daliśmy radę bez niespodzianek :D ale powiem że jest trudno bo nawet nam dorosłym wypada z głowy czujność nad ręką i nie kiedy to niebezpieczne :roll: a co dopiero dziecko w czasie zabawy :roll:

ale jestem dobrej myśli że wszystko będzie ok. :p :wink:MUSI BYĆ BO NIE MA INNEJ OPCJI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!wpadłam z wizytą i musze powiedzieć,że domek pieknieje z dnia na dzień :D z niecierpliwoscią czekam na dach i efekt końcowy :D

 

Witam cię aniu :wink:

dziękuje :oops: muszę powiedzieć że też nie mogę się doczekać widoku końcowego :lol:

oh.. kiedy mój dom będzie wyglądał tak jak twoj :o pięknie z zewnątz i wewnątrz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas minął już okres w którym musieliśmy bardzo uważać na rękę.

fajnie macie.Cieszę sie ze ręka wróciłą do formy :)

jakoś daliśmy radę bez niespodzianek

to super,ale pewnie lekko nie było :roll: My to chyba musimy ja przywiązać do kaloryfera :roll: :wink:

MUSI BYĆ BO NIE MA INNEJ OPCJI

i teraz z tego założenia wychodzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...