Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O zaczęłam kolejną stronkę :wink:

 

 

Tra la la.... :wink:

 

a tak w ogóle to Niedziela, miałam dzisiaj wstać minimum o 9-tej, ale kto to mnie obudził??? :roll:

Tylko fakt kawusię przyniósł..hmmmmmmmm... mam wrażenie, że on chory jest jak wstanie a ja spię, to żeby zjeby nie dostać to kawusię przyniesie i cmoka głosno, abym się obudziła :roll: :o :lol:

Ale to takie moje wrażenie teraz, bo tak na serio to lubię, ba uwielbiam bym obudziona kawusią do łóżeczka...

A że jemu sie nudzi... :wink:

Tylko dzisiaj cóś mam katar i kicham... :evil: Któa mi to cholerstowo sprzedała?

Zaraz zaraz, która to była podziębiona :roll:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam niedzielnie :D:D

 

Tylko dzisiaj cóś mam katar i kicham... :evil: Któa mi to cholerstowo sprzedała?

Zaraz zaraz, która to była podziębiona :roll:

:lol: :lol: :lol:

 

Hmmmm tak sobie właśnie myslałam,że skoro ode mnie tak szybko poszło choróbsko,to znaczy,że na kogoś innego musiało przejść :o:o.....kurczę,nie wiedziałam,że wirtualnie też można zarażać :o:oops::lol::wink::p

 

Ale tak serio,to mam nadzieję,że to tylko słabe przeziębienie i szybko minie.....:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zaczęłam kolejną stronkę :wink:

 

 

Tra la la.... :wink:

 

a tak w ogóle to Niedziela, miałam dzisiaj wstać minimum o 9-tej, ale kto to mnie obudził??? :roll:

Tylko fakt kawusię przyniósł..hmmmmmmmm... mam wrażenie, że on chory jest jak wstanie a ja spię, to żeby zjeby nie dostać to kawusię przyniesie i cmoka głosno, abym się obudziła :roll: :o :lol:

Ale to takie moje wrażenie teraz, bo tak na serio to lubię, ba uwielbiam bym obudziona kawusią do łóżeczka...

A że jemu sie nudzi... :wink:

ciesz się, że sam wstaje... ja swojego z dziećmi musimy wołami ścigać z łóżka :-?

Tylko dzisiaj cóś mam katar i kicham... :evil: Któa mi to cholerstowo sprzedała?

Zaraz zaraz, która to była podziębiona :roll:

:lol: :lol: :lol:

zdrówka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,czy to prawda,że może przyjść jakaś kontrola do domu

 

tak to prawda :wink:

kiedy składasz wszystkie potrzebne papiery do urzędu to oni mają czas 21 dni na sprwdzenie domu - ewentualnie musisz cosik jescze doniesc :roll:

jezeli w czasie 21 dni nie zjawią się u ciebie to ty myk ... ubierasz tramki i lecisz rano o 7 pod urząd . czekasz grzecznie az otworzą i wtedy mogą cie juz cmoknąć hm... gdzieś :roll: mówisz do Pani :

- no paniusiu proszę mnie tu świsteczek wypisać ze domek odebrany i gotowy do zamieszkania 8)

- potem to juz ino parapetówa i zapraszasz wszystkie laseczki z kółka na potańcówkę i wywarzanie parapetów :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogą sprawdzić,czy nie mieszkamy bez odbioru i że to grozi wysoką grzywną. Słyszałam niedawno o takim przypadku i pytam się czy to możliwe :roll:

 

mogą :o a w szczególności jak cie jakiś życzliwy podpier..do..li ze sobie juz pomieszkujesz :roll:

ale zawsze mozesz im powiedziec ze budowy pilnujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,czy to prawda,że może przyjść jakaś kontrola do domu

 

tak to prawda :wink:

kiedy składasz wszystkie potrzebne papiery do urzędu to oni mają czas 21 dni na sprwdzenie domu - ewentualnie musisz cosik jescze doniesc :roll:

jezeli w czasie 21 dni nie zjawią się u ciebie to ty myk ... ubierasz tramki i lecisz rano o 7 pod urząd . czekasz grzecznie az otworzą i wtedy mogą cie juz cmoknąć hm... gdzieś :roll: mówisz do Pani :

- no paniusiu proszę mnie tu świsteczek wypisać ze domek odebrany i gotowy do zamieszkania 8)

- potem to juz ino parapetówa i zapraszasz wszystkie laseczki z kółka na potańcówkę i wywarzanie parapetów :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

bezwarunkowo :lol: ,tylko nie mogę zapomnieć o tym zielonym kanarku :lol: .Ale to jak małż pojedzie gdzieś,co by mi w kompleksa nie wpadł,albo uzna,że babie ze szczęścia pare klepek się obluzowało :lol:

a my moja droga Perłóweczko zapewne się spotkamy,bo mieszkać będziemy niedaleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogą sprawdzić,czy nie mieszkamy bez odbioru i że to grozi wysoką grzywną. Słyszałam niedawno o takim przypadku i pytam się czy to możliwe :roll:

 

mogą :o a w szczególności jak cie jakiś życzliwy podpier..do..li ze sobie juz pomieszkujesz :roll:

ale zawsze mozesz im powiedziec ze budowy pilnujesz :lol:

 

zawsze może się znaleźć jakaś życzliwa dusza :evil: ,oby nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki wy moje! :D

Mam nadz.,że nie zstanę tu publicznie zlinczowana za moją "dość" długa nieobecność :lol:

Ale tak na prawde to jakos duzo mi ostatnio obowiązków sie naszło.Szkoła sie zacęło a co za tym idzie odrabanie lekcji,zawożenie,przywożenie,to jakis,obad to zakupy.No i starszy zapisał się na karte 2 razy w tygodniu i tez trzeba odprowadzic,przyprowadić.Pozatym jakis dentysta po drodzę się nawinął,a i nas choróbsko tez dopadło jak taka_ja & taki_on:) a mały oczywiście od razu na antybiotyk bo zaraz na oskrzela jemu idze... :-? :roll:

Noi tak to jakoś leci dzien za dniem.A póki jeszcze ciepło jest i fajnie,to duzo na polku jesteśmy bo szkoda marnować pogody :D

A u mnie z nowości to tyle,że jutro wchodza elewację robic :D !!!!

Wreszcie jakby nie było...ale maja przyjśc jutro a my jeszcze z kolorem kombinujemy :lol: W sumie to mamy wybrany,ale inne opcje tez sparwdzamy :wink: .

 

A co do inwentaryzacji,czyli odbioru domu to ja sobie nie przypominam,żeby u nas ktoś był... :roll: Zreszta tak to jest w małych miasteczkach,zna sie każdy z każdym i raczej problemów nie ma.Ale jak sasia jest jakis wredny to faktyczne jak zgłosi,że ktoś mieszka bez odbioru to może byc "problemas"...

Na szczeście u nas sąsiedzi są ok i nikt nas nie wydał :lol:

Dobra,ja lecę i pewnie zaglądac będę,ale jeszcze nie wiem czy z ukrycia tajniacko,czy tak legalnie na widoku :lol:

 

Nooooo,a na parapetówkę z panem kanarkiem to i ja sie załapuję!!!!

Co tam,że daleko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiitaj A$IA :wink:

 

to faktycznie jak mały odrazu ma oskrzela chore -no przerąbane...ale fajnie, że uczeszcza na zajęcia karate :wink:

Nu i zaglądaj nie z ukrycia... :wink:

 

Nu i domek będzie miał swój kolorek, jak zrobią elewację :wink:

 

Zdrówka zycze, mi jakos przeszło, ale kicham czasami i dzisiaj coś głosik miałam zachrypnięty :roll: Ale będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie gospodyni :roll: :o

najadła się cepelinów Miśki i teraz nie ma siły dojść do kompa,czy też wypisuje się z kimś innym oprócz nas :roll: :wink:

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Kurcze nu może i najadła się, ale by doszła...chocby na czworaka... :wink:

Toz to widzisz, że latawica..lata gdzieś po FM...

Członka nowego szuka :wink: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...