Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol:

witajcie :wink:

 

witam :wink:

 

jak tam dziś mam talent ? fajni co ?

 

Ja oglądałam... Nie no z niektórych wymiękam... Ten Robot to mnie powalił, juz lepiej jak był z tą lalką ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A ten Mongoł z tymi róznymi dźwiekami był dobry - smiałam się też, ale sympatyczny ahahah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to było u nas w tym tygodniu bardzo głośne i zastanawiałam się czy można mieszkać jak barierek nie ma......bo wydawało mi się że teraz prokurator może się czepiać właścicieli domu.....cuś mi się wydaje że mogą mieć przewalone :o :o ....przecież przez to dziewczyna nie żyje... :(

 

:o :o :o :o :o

ale się u was historie dzieją :o masakra :o

ale to prawda ze mogą się ich czepiać i to ostro :o poniewaz barierki to podstawa :wink: bezpieczeństwo domowników na pierwszym miejscu :wink:

ten wypadek potwierdza to ze wypadki się zdarzają i trzeba robić wszystko zeby im zapobiec.

 

trzeba miec koniecznie barierki na balkonach a jezeli ma sie w projekcie takie malutkie barierki na tarasie to tez muszą być :o bo o to ostatnio się przyczepiono do moich sąsiadów :o

 

miło Cię widzieć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEej koleżanki :lol: z koła. :lol:

Co do odbioru to słyszałam,że niektórzy,aby zdobyć papier po prostu zakluczają i wyjmują klamke,w razie czego mówią,że w ten sposób zabezpieczają się przed nieszczęśliwym wypadkiem. Gorzej jak wybuchnie pozar. Na całe szczęście,u mnie nie ma barierek na górze,bo mam same okna połaciowe :wink: . A ten wypadek,to naprawdę makabra,wyobraźcie sobie,ledwo co się wprowadziłyście,albo jeszcze nie,a tu już trup na początku zamieszkania, :o

 

Oglądając "Mam talent" i ten zespół wykonyjący sambę,patrząc na Murzyna,przypomniał mi się kanarek :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellooooooooooooooooooooooooooo...

 

Zapomniałam, że lata jak szalona po FM...

Ale u Oz 3 sekundy nas rózniły od postu -to ją ciągnie do mnie... ahahaha...

 

Zaraz tutaj odpisze :wink:

 

To czyzby dzisiaj juz po pracy Gosiu?

 

Jak tam pogoda u Was?

 

Nu i jak tam zdrówko?

A szkoda, że tej kobietce nie pyknęłam zdjątka... ale jak? By się dopiero zdziwili wszyscy, że wstaję na zebraniu i pykam sobie zdjęcia ahahahaa...

Tez miała czarne długie włosy :wink:

 

A jak rodzicom się tam mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEej koleżanki :lol: z koła. :lol:

Co do odbioru to słyszałam,że niektórzy,aby zdobyć papier po prostu zakluczają i wyjmują klamke,w razie czego mówią,że w ten sposób zabezpieczają się przed nieszczęśliwym wypadkiem.

 

różnie robią ale to tez duzo zalezy od urzędników , regionu . wogóle niewiem od czego to zależy .... :roll:

my dla świętego spokoju robilismy to co było potrzebne do odbioru. dom na zewnątrz gotowy , czesc rodziców jest urządzona i zamieszkała już :wink: ale w naszej większej częsci domu to mamy tylko tynki i parapety wewnętrzne :roll: czas ruszyc z resztą - zobaczymy :roll: teraz to pomalutku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEej koleżanki :lol: z koła. :lol:

Co do odbioru to słyszałam,że niektórzy,aby zdobyć papier po prostu zakluczają i wyjmują klamke,w razie czego mówią,że w ten sposób zabezpieczają się przed nieszczęśliwym wypadkiem.

 

różnie robią ale to tez duzo zalezy od urzędników , regionu . wogóle niewiem od czego to zależy .... :roll:

my dla świętego spokoju robilismy to co było potrzebne do odbioru. dom na zewnątrz gotowy , czesc rodziców jest urządzona i zamieszkała już :wink: ale w naszej większej częsci domu to mamy tylko tynki i parapety wewnętrzne :roll: czas ruszyc z resztą - zobaczymy :roll: teraz to pomalutku :wink:

 

Moja droga znając Ciebie zapewne do lata będziesz miała gotowy dom do zamieszkania, :wink: :lol:

Jak przyjedziesz na następny urlop do Polski,to będziesz kupować meble :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Świetnie,zapewne wyglądają pięknie,masz talent do kupowania przez internet :lol:

 

talent :o to ja mam ale do innych rzeczy :lol: :lol: :lol:

 

musze znalesc inną fajną stronę z płytkami bo ten sklep http://www.domu.pl

to mnie tak wkurzył ze szok :o . zapłaciłam kartą zeby było szybciej a te ciule dopiero po 2 tyg. mi wysłali :o ostatnie zakupy u nich :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja droga znając Ciebie zapewne do lata będziesz miała gotowy dom do zamieszkania, :wink: :lol:

Jak przyjedziesz na następny urlop do Polski,to będziesz kupować meble :lol:

 

Ojojjj.... nie jest tak szybko wykończyć tyle pomieszczeń :o prędzej ja się wykończe :roll: narazie jestem wyczerpana finasowo i jade pomalutku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja droga znając Ciebie zapewne do lata będziesz miała gotowy dom do zamieszkania, :wink: :lol:

Jak przyjedziesz na następny urlop do Polski,to będziesz kupować meble :lol:

 

Ojojjj.... nie jest tak szybko wykończyć tyle pomieszczeń :o prędzej ja się wykończe :roll: narazie jestem wyczerpana finasowo i jade pomalutku :wink:

 

właśnie to ten ból,ze wykończeniówka,powoli wykańcza finansowo,nerwowo :-? :wink:

Ale dasz radę pomału,pomału,jestem tego pewna :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...