Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu napewno płytki fajne...

 

Jaki kolor? A może wkleisz nam stronkę lub zdjęcie z netu ich -abysmy sobie zerknęły :wink:

 

Co do takich wysyłkowych sklepów przez net to jest to udogodnienie, ale 2 tyg. czekania to juz przesada... :o :-?

 

 

No i wykończeniówka to faktycznie kaska i kaska... aleeeeeeeeeeeeee czas szybko leci i zanim się obejrzy człek to prócz pustego portfela, siwych włosów na głowie, tudzież garba, braku kilku zębów, napewno paznokci :lol: wprowadzi się do domku... :wink:

:lol: :lol: :lol:

Budziet charaszo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

dobre....z drugiej strony co byśmy robiły i o czym pisały na forum jakbyśmy tak szybko wykończyły domki :o :lol: ....a tak to zawsze się coś dzieje....pomału ale do przodu :wink: chociaż u Ciebie Gosiu do tej pory to pędziliście jak huragan :wink:

 

Strasznie jestem ciekawa tych płytek :o także jak będzie taka mozliwość to wklejaj foty...

 

pozdrawiam....i wpadnę jeszcze dzisiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane :wink: witajcie :wink:

co do siwych włosów i garba to mam siwki :o :cry: :cry: :cry: :o ... skąd ich tyle :o ....ja niewiem :roll: gdy sie przeglądam w swietle dziennym to koszmar :evil: jakies tam siwki sie pojawiły i jak pasemka na czarnych włosach wyglądają :lol:

 

co do fotek tarasów to trzeba na transfer z polski poczekać :lol:

a foteczki znajdę w necie tych kafli - to wkleje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu i ja mam tak samo....

Czarne włosy i pasemka siwych włosów, dośc, że znowu problem z wypadaniem powrócił, ale wyniki ok, najwidoczniej to po lecie. Znowu musze wrócic do picia pokrzywy i maski na włosy -bo teraz od m-ca stosuję balsam regenerujący :roll:

Tez tak zbyt teraz często niechciałam farbowac włosów, bo w końcu na budowie pod czapką nawet nie widać nic... Ale w tym miesiącu juz mnie kusi... bo siwki widać strasznie... :-?

 

 

Jasne, że powoli ale do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurw....ia mnie strasznie ten pasek z boku który co chwile wyskakuje na stronie i reklamuje fugę brokatową atlas :evil: koszmar....... :evil:

JA mam Mozillę, jest do niej dodatek Adblock Plus. Blokuje mi większość reklam, tą też blokuje, ale czarny "X" lata mi po całym ekranie, ta reklama to już szczyt chamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzajace :lol: a szczególnie jak przeglądam sobie rożne stronki i szukam inspiracji na forum :lol:

a tu mi się wpier.... :lol: reklama i nic nie widze przez nią

 

Chyba Atlas musiał im słonooooo zapłacić za reklamowanie ich fugi :o :o :o

bo lata jak wściekła po monitorze i często nie chce się dać zamknąć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurw....ia mnie strasznie ten pasek z boku który co chwile wyskakuje na stronie i reklamuje fugę brokatową atlas :evil: koszmar....... :evil:

 

Mnie tez wkurzał, aż do momentu kiedy zaczęlam szukać fugi, i w sumie dzięki tej reklamie będę miała brokatową :lol: Także mnie złapali.

A moja reklama grzecznie w kącie i nie lata :) Pewnie dlatego że kupiłam ich produkt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to wkur... potem każą sobie słono płacić :evil: Gosia80 pisała i powiem,że ceny za te reklamowane brokaty ceny mają zabójcze :o

 

witam koleżanki :lol: w ten paskudnie deszczowy dzień,a wczoraj było tak ładnie i ciepło :)

 

właśnie zaparzyłam sobie 2 kawkę,bo inaczej gębą chlapnę o biurko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mnie złapali.

A moja reklama grzecznie w kącie i nie lata :) Pewnie dlatego że kupiłam ich produkt :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol:

mamy Cię :lol:

tak myslałam ze ją tam wypatrzyłaś bo ja tez tak zwróciłam na nią uwagę :o

jestem ciekawa jak ona wychodzi na żywo - czekam zeby ją położyli u Ciebie :wink:

pochwal się nam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...