Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

takie płyteczki sobie zapodałam na balkony 8)

 

gres szkliwowy RUFINO - OPOCZNO

 

Zdjęcie ze strony producenta

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_rufino.jpg

 

inne foty wrzuce jak przyjdzie transfer z Polski :lol:

    A które to te płytki te w kształcie naturalnych listków czy te pod listkami naturalnymi? :roll: [/size]
     
     
    oczywiście żart ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :lol: :lol: :lol:
     
    Te płytki widziałam -może podobne w markecie budowlanym, nawet je oglądałam... o ile te same były :roll:
    Fakt faktem, że te są super... :wink:
     
    Co do reklamy (gdzieś ) pisałam o niej wczoraj....
    Jak strzelę zaraz w łeb tą w tej fioletowej sukni, ewentualnie w ten worek fugi, to w końcu się zamknie... Faktycznie nieraz kilka razy klikam a ta jak cień... mnie wkurza nawet z boku... :evil:
    Ja wam dam nowość...
    :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wpadłaś do nas tęsknimy

 

oooo,jak miło :oops: :wink:

ale mówiłam,że tak będzie.Jak tylko pogoda gorsza sie robi to na polko nie ma co wychodzić tylko na FM :D

 

A płyteczki fajne.Powiem Ci,że wazne są płytki na balkonach.Przekonałam sie o tym ostatnio.bo ja płytki robiłam przed elewacja i później jakby nie było cokół był i kolorek domu tez trzeba było w miare pasujący do płytek wybrać...teraz wiem,że wybrałabym inny kolor tych nieszczesnych płytek :-?

Na szczęsćie ty juz kolorek masz i wiesz co i jak :D

a listki na zdjęciu to juz też jesiennie dali 8) taki chwyt marketingowy ,czy cuś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mnie złapali.

A moja reklama grzecznie w kącie i nie lata :) Pewnie dlatego że kupiłam ich produkt :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol:

mamy Cię :lol:

tak myslałam ze ją tam wypatrzyłaś bo ja tez tak zwróciłam na nią uwagę :o

jestem ciekawa jak ona wychodzi na żywo - czekam zeby ją położyli u Ciebie :wink:

pochwal się nam :p

 

Oj ja też jestem ciekawa, powinna być w środę do odbioru, więc w nast. czw lub pt położą i się dowiemy czy opłacało się :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówiłam,że tak będzie.Jak tylko pogoda gorsza sie robi to na polko nie ma co wychodzić tylko na FM :D

 

to super :wink:

 

a listki na zdjęciu to juz też jesiennie dali 8) taki chwyt marketingowy ,czy cuś :lol:

 

chwyt dobry :wink:

wiadomo trzeba jakoś się sprzedać :roll: ja sie na to nabrałam i jestem super zadowolona :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed domkiem troszkę się zazieleniło :wink:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF5779.JPG

 

A TU WIDAĆ NAJWAŻNIEJSZEGO DOMOWNIKA :p MAXIOOOOOO

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/normal_DSCF5780.JPG

 

tu teraz widac ile sie przesunelismy z płotem przesunąć do tyłu :cry: gmina sobie zażyczyła 3 metry naszej działki i to było 1 rok temu jak juz mielismy płot :evil: i trzeba było go zburzyć i postawić nowy dalej :cry: my przesunelismy sie duzo więcej :evil: ...niech mają hu....e na zapas bo nieraz moze im się zachcieć autostrady i co ja wtedy bym zrobiła :o ... a tak to juz jestem przygotowana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się spodobały te kafle na balkonach ze sobie pomyslałam zeby je dac tez na taras :wink: co wy na to kochane Panie :roll:

zadzwoniłam do mamy zeby poprosiła chłopaków zeby zmierzyli ile trzeba m 2 płytek no i .......zaśpiewali mi że 40 m2 :o :o :o o żesz kur...wa to się zachciało babie wielkich tarasów :roll: masz babo placek teraz zarabiaj na te płytki :o wiedziałam ze wyjdzie sporo ale zeby az tyle ... :roll:

mąż mi da teraz wykład :roll: ...juz to słyszę :o :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

dodam ze juz ich kupiłam 23 m2 na balkony i teraz + 36m2 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmmmmmmm

 

Jeścio przed skoczeniem na głowkę do wanny :wink:

 

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

Fotki, fotosiki, zdjątka, zdjęcia :wink:

 

Fajna ta u rodziców kuchnia... tato chciał ten barek i ma :wink: A te koraliki w oknie fajniutkie... :D

Płytki bardzo ładnie wyglądają na balkonach, a taras macie faktycznie spory... U nas ma być jakoś 33 m2, ale jak dobudujemy kotłownię to się ciut ( ciut niby :wink: ), zwiększy... Już teraz mnie przeraża że tyle płytek będzie. Wiecccccccccccccc Gosiu spory taras macie :wink: :lol:

 

Nu ale chyba nie będzie tak źle z mężem? :roll:

Chiba nie da Ci po tyłku :roll: :o :lol: :lol: :lol:

Eeeeeeeee... kolacyjkę zrób... winko itp. i...

wtedy go powoli wprowadź w temat, co by chłopina zawału nie dostał :wink: :lol: Nu i nie mów, gdy będzie cus przełykał...bo się może zadławić jeścio :lol: :lol: :lol:

 

Uciekam myjku myjku...

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się spodobały te kafle na balkonach ze sobie pomyslałam zeby je dac tez na taras :wink: co wy na to kochane Panie :roll:

zadzwoniłam do mamy zeby poprosiła chłopaków zeby zmierzyli ile trzeba m 2 płytek no i .......zaśpiewali mi że 40 m2 :o :o :o o żesz kur...wa to się zachciało babie wielkich tarasów :roll: masz babo placek teraz zarabiaj na te płytki :o wiedziałam ze wyjdzie sporo ale zeby az tyle ... :roll:

mąż mi da teraz wykład :roll: ...juz to słyszę :o :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

dodam ze juz ich kupiłam 23 m2 na balkony i teraz + 36m2 :o

 

:lol: Niezła jestes, duże tarasy są fajne, można na nich imprezy robić 8)

Płytki bardzo podobają mi sie i myslę że pasowałyby tez na taras :)

A domek miodzio, ślicznie tam :D i jak zielono.... no ale autostrady to Ci nie życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...