Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Perłóweczko... witam serdecznie...

Domek faktycznie ładny... :wink: :wink: :wink:

 

 

Miśka witaj serdecznie w moich skromnych progach :lol: :lol: :lol:

 

Hahahaaaaaaa........ skromne te progi już nie są... u mnie narazie domek bez scian... oj mamy z tym pradem szopki. A u Ciebie Małgosiu to już tyle, o czym marzy mi się, aby juz było :wink:

My za rok - chyba, jak Misiek nie wpadnie znowu na jakiś pomysł, to wyrównamy te pole.

Co do stawu, to i mi się marzył...ale taki nie za duży, bo działka spora i część jej odpada, nawet drzew nie mozna posadzić, bo jest linia wysokiego napięcia. akurat w tym miejscu, gdzie jest najszersza :evil: Wtedy pomyslałam o takim stawku... ale dowiedziałam się o tych pozwoleniach, no i swego czasu podumałam...skad tyle wody itp...weź jakoś potem dbaj...

No i narazie moje emocje co do stawu ciut ochłonęły... ale pomysł sobie siedzi nadal w mojej głowie. Zreszta wszystko ma swój czas...najpierw dom, potem ogród... a potem zobaczymy... mój taras jeścio w proszku :wink:

W nastepnym roku stawiamy graż z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi - budynek ma ok. 60 m2 -pow. uzytkowa 58 m2 :wink: Także ciut nie drugi dom :o Projekt WB-3880L. Garaż przewidziany jest na ciągnik ahahaha... Napewno będzie miał drzwi na auto osobowe...

Małgosiu ja mam córke tez w wieku 11 lat- skończy we wrześniu :wink:

Dobrego dzionka kobietki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle dziekuje za porade, zdecydowalismy ze mąż wybiera kształt dachówki a ja kolor :)

 

Gosiu niema za co :oops: przyznam że nieraz muszę poprosić o pomoc w wyborze o męża żeby wrazie co :o mieć na kogo zwalić wine :lol:

ale odrazu mówię że to NIE są to jakieś drastyczne przypadki :wink: 8) jakieś tam drobnostki :oops: no co...kobitki tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stawu, to i mi się marzył...ale taki nie za duży, bo działka spora i część jej odpada, nawet drzew nie mozna posadzić, bo jest linia wysokiego napięcia. akurat w tym miejscu, gdzie jest najszersza :evil: Wtedy pomyslałam o takim stawku... ale dowiedziałam się o tych pozwoleniach, no i swego czasu podumałam...skad tyle wody itp...weź jakoś potem dbaj...

 

 

jezeli ty nie chcesz duzego stawu z pozwoleniami to zawsze mozesz wykopac staw o pow. 25m2 . :wink: do tego jest potrzebne tylko zgłoszenie 30 dni przed planowanym kopaniem stawu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepnym roku stawiamy graż z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi - budynek ma ok. 60 m2 -pow. uzytkowa 58 m2 :wink: Także ciut nie drugi dom :o Projekt WB-3880L. Garaż przewidziany jest na ciągnik ahahaha... Napewno będzie miał drzwi na auto osobowe...

 

 

 

to podobnie jak my :p z nas to takie gapy były ze nie złożylismy papierow na garaz z pom.gos. razem z papierami o dom. :oops: :oops: :oops: a teraz jak jest dom to mężusiowi sie zachciało garazu :o i wszystkie papierzyska odnowa :evil:

ale to akurat do zimy pewnie zejdzie z pozwoleniem a na wczesną wiosne zaczniemy pomalutku stawiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu ja mam córke tez w wieku 11 lat- skończy we wrześniu :wink:

 

o jak fajnie a jak ma na imię ? moje panny to Pamela i Nikola w grudniu skończą 12 lat :wink: u mnie co dwie to nie jedna :lol: teraz przechodzą taki okres strojenia się :o żeby przez te ich zakupy nie zbrakło na wykończeniówkę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w tym tygodniu po tylu mięsiącach powinno przyjsc pismo w sprawie stawu. jeszcze niewiadomo co oni tam nam ciekawego napiszą. możemy powiększać czy też nie :o :o :o tej drugiej opcji nawet nie biorę pod uwagę :evil: za tą włożoną kase i latanine z tymi papierami to chyba tego nie zrobią :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy sie tak rozgadałyście? I co to za przypinanie do kaloryfera? :o

Prawdę mówiąc,to ja tez chyba kiedys to uczynię,bo nie raz juz nie daje rady :lol:

a widzisz..tylko stare sprawdzone sposoby sie sprawdzają :roll:

 

 

dziewczyny a macie jakieś sposoby na mężów ??? :lol: :lol: :lol:

kurcze nigdy nie musiałam stosować przemocy :roll: ...

ale coś sie wymyśli :D jak będzie potzreba :wink:

mojemu wystarczy postawić obiad i już życie staje sie piękniejsze :D

za tą włożoną kase i latanine z tymi papierami to chyba tego nie zrobią

eee tam wszystko bedzie dobrze :wink:

moje panny to Pamela i Nikola w grudniu skończą 12 lat u mnie co dwie to nie jedna teraz przechodzą taki okres strojenia się

 

o matko Julia ma 4 lata i juz sie stroi

a co będzie dalej :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje panny to Pamela i Nikola w grudniu skończą 12 lat u mnie co dwie to nie jedna teraz przechodzą taki okres strojenia się

 

o matko Julia ma 4 lata i juz sie stroi

a co będzie dalej :roll: :o

 

:p tak tak mój mąż już przestał z nami chodzić na zakupy :o niemoże znieść tego wybierania , przebierania itd. jedna ma taki gust a druga inny :o ale niestety taka kolej życia jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a macie jakieś sposoby na mężów ??? :lol: :lol: :lol:

 

 

kurcze nigdy nie musiałam stosować przemocy :roll: ...

ale coś sie wymyśli :D jak będzie potzreba :wink:

mojemu wystarczy postawić obiad i już życie staje sie piękniejsze :D

 

 

mój mąż też bardzo spokojny jest także nie potrzebowałam takich chwytów :p ale zawsze można zapytac tak na wszelki wypadek :lol: :lol: :lol:

a co do obiadków - to mój mężulek też lubi dobrze podjeść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...