Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

U nas ma być jakoś 33 m2, ale jak dobudujemy kotłownię to się ciut ( ciut niby :wink: ), zwiększy... Już teraz mnie przeraża że tyle płytek będzie. Wiecccccccccccccc Gosiu spory taras macie :wink: :lol:

 

niby wiedziałam ze duzy ale no wiesz....zapomiało się i jak przyszło do kupowania płytek to.....szczena w dółłłłłłł :lol:

 

hej miska ty to tez będziesz miała tarasyyyyy ho ho .... duze.

 

Nu i nie mów, gdy będzie cus przełykał...bo się może zadławić jeścio :lol: :lol: :lol: :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobry :wink:

 

Ja to jeścio zapomniałam napisac, że Max jest dużym pieskiem... Szok :o :D

 

Czarny ślicznota :wink:

 

Gosi jakos nie ma..to:

 

a) ma balangę... w końcu sobota :wink:

b) powiedziała męzowi i tak dostała po doopie, że na krześle ni jak usiąść :lol:

c) robi kolacyjkę i dopiero powie męzowi o zakupie tylu metrów płytek -gresu

d) powiedziała męzowi wczoraj a ten zabronił jej FM, bo potem kobita szaleje mu, jak się tu naczyta :lol:

e) piecze ciasto

f) robi kluski

g) masaże itp. ma :lol:

h) szaleje po innych stronach na FM ( bo to taka latawica jest :lol: )...

i) Cyganów tam chyba nie ma, to prędzej by Arab ją porwał :lol:

j) jak j - jakie tu głupoty piszę, sorry ale to po antybiotyku....

:lol:

Zaraz mykam na M- jak mam talent :wink:

 

Buziaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D jestem

 

noooooooo.......piknie wsio wyszło.....płytki rzeczywiście super dobrane, i pomyśleć, że ty wybierasz przez internet :o masz talent i wyczucie...no a na ten taras to rzeczywiście trochę wejdzie :o aż się boję pomysleć ile u mnie trzeba będzie :o no ale u mnie do tego etapu jeszcze dłuuuuuuuuuuuuga droga :-?

 

Rodzice kuchnie maja bardzo ładną i przytulną.....podobaja mi się szczególnie krzesła barowe 8) :p :p ....to Tata pewnie szczęśliwy......koraliki bardzo pomysłowe i oryginalne....widać, że twoja mama też ma głowę do urządzania.

 

No właśnie się kiedyś zastanawiałam co macie to ogrodzenie tak daleko od drogi...cholerni urzędnicy :x ....ale mimo to macie ogromna działeczkę z okazałym stawem i sadem to miejsca jest dość :D ....a ten pas zieleni przed ogrodzeniem to bym wykorzystała na jakąś ładną zieleń, może jakieś ozdobne krzewy, ale takie co nie rosną zbyt wysoko bo szkoda takie ładne ogrodzenie zasłaniać....

 

Hej Gosia....a ty gdzie się podziewasz?.....pewnie będziesz lukać na "mam talent" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......wiesz....jak zrobią Ci autostrade pod domem, to będziesz miała prawo pobierac opłate za przejazd :lol: :lol: :lol: pobudujesz jakąś bramke i będziesz bileciki sprzedawała :lol: :lol:

 

Dobry pomysł :lol:

tylko gorzej będzie gdy odzieje się w bikini i będe paradować po tarasie :roll: ....to wtedy dopiero będzie się działooooooo :o

wypadek po wypadkuuuu ..... :roll:

mąż by się zajmował blacharstwem .....

mama by siedział na bramce.....

normalnieeee rodzinny biznesssss....... :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :wink:

 

Ja to jeścio zapomniałam napisac, że Max jest dużym pieskiem... Szok :o :D

 

Czarny ślicznota :wink:

 

 

Maxio rośnie jak na drożdzach :wink:

jest superaśny i my bardzo bardzo.....tęsknimy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

nieraz jak dzwonimy to prosimy mame zeby dała maxa do telefonu i on jak na zawołanie szczeka do słuchawki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gosi jakos nie ma..to:

 

a) ma balangę... w końcu sobota :wink:

 

h) szaleje po innych stronach na FM ( bo to taka latawica jest :lol: )...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miska ty to masz pomysły :lol:

 

przyznam ze byłam na fm tylko niezalogowana :oops: :oops: :oops: i podczytywałam dzienniki :wink:

jednoczesnie popijając drineczka :wink: ...a co mi tam jutro wolny dzionek więc trzeba się rozluznić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rodzice kuchnie maja bardzo ładną i przytulną.....podobaja mi się szczególnie krzesła barowe 8) :p :p ....to Tata pewnie szczęśliwy......koraliki bardzo pomysłowe i oryginalne....widać, że twoja mama też ma głowę do urządzania.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

tato był przeszczęsliwy jak barek został zmieniony :wink: a gdy kupiłam mu krzesła barowe przez internet i kurier przwiłózł mu do domu to odrazu urósł pare centymetrów :lol:

dzwonie do niego wieczorem a on:

-tato jak fotele ?

-boskie, ja sobie właśnie siedze na nich i co obrót to jeden drink .... :o

-o rzesz to uważaj zebyś ci się w głowce nie zakręciło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam:

e) piecze ciasto

 

To jest najbardziej do Gosi podobne :lol: :lol: :wink:

:o :o :o :o :o .....a jak rzeczywiście piecze?????? :o ........ :lol:

 

 

:o :o :o :o

czy ty niewiesz ze ja do pieczenia to ja zielonaaaaaaa jestem :oops:

na ciasto to ja do miski pojade :wink:

 

Wiem wiemmmmmm :lol: :lol: :lol: dlatego ta odpowiedź wybrałam....najbardziej mnie rozśmieszyła :lol: ....myślę sobie "Gosia i ciasto........"haahahahaaaaaaa :lol:

 

A u Miski byłam dziś i ciasta nie ma :( pewnie siedzą z Miśkiem pod kołderką i zajadają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia śmiałam sę z Maxa - szczeka do słuchawki ahahahaaaaaa... A niedziwię się, że tęsknicie...

 

A na święta wybieracie się do Polski -do rodziców, do Waszego domku? :roll:

 

Tylko napisałaś o tych krzesłach i tacie kręcącym się co drink -to widziałam w wyobraźni jego i on to MODEL jest ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gosi jakos nie ma..to:

 

a) ma balangę... w końcu sobota :wink:

 

h) szaleje po innych stronach na FM ( bo to taka latawica jest :lol: )...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miska ty to masz pomysły :lol:

 

przyznam ze byłam na fm tylko niezalogowana :oops: :oops: :oops: i podczytywałam dzienniki :wink:

 

 

jednoczesnie popijając drineczka :wink: ...a co mi tam jutro wolny dzionek więc trzeba się rozluznić :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Sama bym drinka wypiła, ale wczoraj i dzisiaj jeścio leki brałam... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłoweczka napisała i ot se wymysliła niezdolnośc pieczenia ciasta:

 

czy ty niewiesz ze ja do pieczenia to ja zielonaaaaaaa jestem

na ciasto to ja do miski pojade

 

Koitko kochana, toż kobiety mają to we krwi, tylko ciut wprawy :wink:

Wierzę w Ciebie :wink:

 

Margay napisała - Aparatka:

A u Miski byłam dziś i ciasta nie ma pewnie siedzą z Miśkiem pod kołderką i zajadają

 

To, że ona szalona -to wiedziałam, ba , że nawet zakręcona - też, ale że jasnowidz :o :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nu to zapraszam na te ciacho... kto wie, może kiedys się spotkamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem wiemmmmmm :lol: :lol: :lol: dlatego ta odpowiedź wybrałam....najbardziej mnie rozśmieszyła :lol: ....myślę sobie "Gosia i ciasto........"haahahahaaaaaaa :lol:

 

 

Ale rześ mnie wnerwowałaaaaa........ :evil: ze wzięłam się dziś i piekłam jabłecznik z kruszonką ( z internetu myk przepis) a co tam :wink:

no i wmiare wyszło :o :o :o

nawet chciałam fote strzelic bo ze mi tu baby nie gadały ze ja taka doopa z pieczenia ale jak na złośc dzieci mi gdzies podziały baterie od aparatu i niemogę cyknąć fotu a ciasto ginie z blachy...... :wink:

 

:lol: :lol: :lol: ale numer :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...