Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Perłówce + pogaduchy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :o

 

a jednak mojej wiadomosci z wczoraj nie ma... net mi szwankował -włączał się i wyłączał :roll:

 

Gdzie ta Perła :roll: :o

 

Przeprowadziła się i ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Nic tylko:

a) rozpakowuje się tam, zwłaszcza wieczorami, bo tak ma pracę i stąd ta cisza :roll:

b) nowa dzielnica - zabłądziła i szwenda się poszukując nowego domu :o :lol:

c) ma remont nowego domu -tylko patrzeć jak zaskoczy nas fotkami :wink: :D

d) przeprowadziła się do dzielnicy i ma co wieczór -wieczorki poznawcze :roll:

 

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjj....

 

nie dodałam e) - najwidoczniej nie ma netu - bo znając Perłę to już by była, nawet w trakcie... nie wytrzymałaby :wink:

 

Wracaj Gosia... nu... gdzie ONA......... gdzieeeeeeeeeeeeeeeeee?

 

Bo jak z ukrycia tylko wchodzi to dostanie po doopie jak nic -cięgi :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałam,że margay mówi o mnie

 

Ty,a bardzo możliwe... :roll: musimy chyba ustalić jakieś numery czy co,Asia 1,Asia 2 :lol:

zdrówka synkowi życzę,niech wraca do zdrowia

dzieki,mam nadz,że już bedzi lepiej :roll:

 

Nu ja bym była Asia 3 -ale Perła mnie ochrzciła Miśka :wink: :lol:

 

Może o mnie pisała....

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tutaj pustynią zwiało :wink:

 

Dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

Chłopakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (ich chyba tutaj nie ma :roll: )

 

Hop hop....

 

Taaaaaaaaaaa teraz ja jestem, to ich nie ma :roll: :o :lol:

 

Ciemno za oknem, a musze iść do auta, bo napój w nim jest, a pic mi się chce.

 

P.S. napój nie wyskokowy - taki moralny...normalny :wink: :lol:

Jest chętna, która pójdzie po ten napój?

Taaaaaaaaaa zawsze ja...

A sama się bojam ciut..bo ciemno... jeszcze ktoś mnie porwieeeeeee :o

Widzicie -to się nazywa nakręcanie się..dlatego już nie oglądam horrorów -bo najgorzej jak sama wracałam a było ciemno - to sceny miałam z filmów i stracha... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałam,że margay mówi o mnie

 

Ty,a bardzo możliwe... :roll: musimy chyba ustalić jakieś numery czy co,Asia 1,Asia 2 :lol:

zdrówka synkowi życzę,niech wraca do zdrowia

dzieki,mam nadz,że już bedzi lepiej :roll:

 

Nu ja bym była Asia 3 -ale Perła mnie ochrzciła Miśka :wink: :lol:

 

Może o mnie pisała....

:lol: :lol: :lol:

 

taaaakkkkkkk Misiu......na pewno o tobie :lol: :lol: :lol: Wiemy żeś ty Joanna ale tak do ciebie sie przykleiło Miśka.....mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza :o

 

W celu wyjaśnienia pisałam o Asi (kamlotek).......ale A$ia.....też ostatnio buszmen forumowy to trza przyznać :lol: ....i tak trzymaj.....po co mieć później tyle zaległości..... :lol: :wink:

 

Nooooo gdzie ta Gosia :-? :roll: wiem że przeprowadzka......przepakowywanie.......układanie.....sortowanie........ale jak można tak długo bez nas i forum wytrzymać :lol: :lol: :lol: :p :p :wink: to do niej nie podobne......mam nadzieję, że wszystko w porządku.....Gosia ty się lepiej odezwij bo zaczynamy się martwić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka to zaczął juz dawno temu do mnie mówić Misiek :roll: Jakos przykleiło się to nawet nie wiem kiedy... ale mówi też Asia -to pamięta jak mam na imię :lol:

Ale to ja kiedyś do niego zaczęłam: -Misiu i Misiu... i ot Miśki dwa teraz... :lol:

 

NIE PRZESZKADZA MI... :wink: :D

 

Nu Ktosiek..pisz nie wstydź się :wink: :lol:

 

A Gosia ... no już martwię się o nią..gdzie ona JEST...Nu gdzieeeeeeeeee :o [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu do auta??? :o :wink:

 

a zresztą... pójdę z Tobą 8) :wink: :lol:

 

Chyba mi odbiło...bo ryczę ze śmiechuuuuuuuuuuu....

 

Znowu do auta... :lol: :lol: :lol:

 

A to tak jest, jak wozi się napoje na budowę..ahahaaaaaaaaaa, a nieraz niechce mi się wziąć do domku wszystkich i tak potem latam -ale rzadko...

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

 

Nu ale kurcze, chociaz jedna by poszła ze mną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perła u jessi 23.X.09. napisała tak:

dzis moje dziewczyny przebierały sie od rana jedna za czarownice a druga za diabła

szkoda ze niewiem gdzie podziałam aparat(przeprowadzka dziś) bo cała szkoła przebierańców szła koło naszego domu . super wyglądali . robili parade po miescie a ja biegałam za aparatem ale nieznalazłam

 

Dziewczyny onaaaaaaaaaaaaaaaa przebrała się i lata tam i zbiera cukierki :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Gosia przepadła... :( ale wiem,że ona pamieta i mysli na pewno (w końcu tyle czusu na FM spędziła,a z tego nie można się tak łatwo wyleczyć,prędzej czy pózniej wróci) :wink:

może faktycznie te cukierasy zbiera??

Gosia!!! tylko zostaw trochę dla dzieci :lol: :lol:

 

A z tymi imionami to tez jest....mi tam niby swoje się podoba,ale wkurza mnie,że nie ma takiego normalnego zwrotu.Tzn.,jest albo Aśka (tak ostro),albo Asia (tak za miło) :-? nie ma nic pośredniego jak np jest w Monika,Paulina,Anita itd...mój mąż to np. do mnie mała mówi... :-? :o

a ja do niego:"mała to jest twoja pała,a ja jestem niska" :lol: :lol:

ale mówimy tez misku i wiele innych mamy wymyslonych przezwisk takich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjj....

 

nie dodałam e) - najwidoczniej nie ma netu - bo znając Perłę to już by była, nawet w trakcie... nie wytrzymałaby :wink:

 

:o :o :o :o :o

OJOOOOOOJJJJ.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Powiem wam moje kochane ze ja tez jestem w ciężkim szoku :cry: :cry: :cry:

 

jeszcze mi nie przenieśli internetu :o a jak pytałam wczesniej to nie było

 

problemu bo kabelki w nowym domu są i niet problemu a teraz czekam i

 

czekam.....i hu.....ja widzę :roll: telefon juz działa a netu jeszcze nieeeeee :cry:

 

ile ja juz telefonów do nich wykonałam to szok :o napewno mnie zapamiętają 8)

 

smutno mi bez was :cry: ciężko jest i mąż narzeka ze bardzo nerwowa jestem bez fm :lol:

 

ale mam do nadrobienia i pewnie będzie trzeba 3 dni wolnego wziąść zeby wszystko przeczytac :o

 

co do cukierasów to jutro ruszamy na zbieranie :wink: moze zrobie pare fotek i wrzuce na fm z naszych połowów :wink: usmiechne sie do szwagra to mi modem pożyczy na wieczór 8)

 

dziewczyny nie wiem ile to jeszcze potrwa to moje zycie bez internetu ale długo to niepowinno trwać :roll: mam nadzieje :wink:

 

 

Wracaj Gosia... nu... gdzie ONA......... gdzieeeeeeeeeeeeeeeeee?

 

Bo jak z ukrycia tylko wchodzi to dostanie po doopie jak nic -cięgi :wink: :lol:

 

aj aj aj...... boliiiiiiiiiii :cry: :cry: :cry:

 

nie nie nie podglądanie nie wchodzi w grę :cry: niewytrzymałabym tak długo :lol:

 

pozdrowionka i całuski :p

wpadne jutro z fotkami

dzieki ze pamiętacie o mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Ufffffffffffff.....wróciła :lol: :lol: :lol: :lol:

 

To jak już wiemy że wszystko w porządku to poczekamy spokojnie jak ci ten internet podłączą :D

 

A juz zaczęłam podejrzewać, że zaczełaś się leczyć z nałogu forumowego :lol: :lol: :lol: wczoraj się uśmiałam jak siadłam sobie tylko na chwilę, żeby sprawdzić co tam na forum a mój Tomuś leci do kuchni i krzyczy:

"tata....tata....tego się obawiałem........mama znowu siedzi na tomputerze....." :o :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...