Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam SERDECZNIE WSZYSTKICH

Właśnie napisałam w dzienniku jak odnalazły się linki, które się zgubiły gdzieś.....

Ale muszę się przyznać że do komputera sama zasiadłam gdzieś rok temu i sama wszystkiego się uczę.

Dziękuję Dardurce za założenie komentarzy...... bo sama się pomyliłam i założyłam .... w dzienniku.

Dziękuję Malkaj za instrukcje obsługi jak wkleić linki. Napisane było bardzo dobrze!!!!!!!, Zrobiłam jak w instrukcji, i właśnie potem się gdzieś zgubiły........, tyle w tym necie jest kabli....., ale teraz jak widać się odnalazły. Czyżby magia Świąt?

Więc bardzo dziękuję jeszcze raz.

Pozdrawiam słonecznie Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytacja jak dawniej IRCHA (czy ktoś ją jeszcze pamieta?) przebiegła w atmosferze przyjemnej i zadowalającej. Czy zaakceptowali dziadkowie sprzedaż mieszkania i przeprowadzkę? nie. Oni nas nie rozumieją dlaczego? Ale działka sie podobała.

Teściowej chyba też się podobała, a ze sprzedaży mieszkania nikt nie jest z rodziny zachwycony, oni nas nie rozumieją, a my nie mamy wyjścia. Mieszkanie mam duże i ładne, ciepłe, dość dobrze urządzone, wiec nie łatwo będzie znalezć klienta na nie.

Tylko pozostaje trzymać kciuki, aby kobieta dostała kredyt, bo jeśli nie to będziemy musieli wszystko odłożyć na..... nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytacja jak dawniej IRCHA (czy ktoś ją jeszcze pamieta?) przebiegła w atmosferze przyjemnej i zadowalającej. Czy zaakceptowali dziadkowie sprzedaż mieszkania i przeprowadzkę? nie. Oni nas nie rozumieją dlaczego? Ale działka sie podobała.

Teściowej chyba też się podobała, a ze sprzedaży mieszkania nikt nie jest z rodziny zachwycony, oni nas nie rozumieją, a my nie mamy wyjścia. Mieszkanie mam duże i ładne, ciepłe, dość dobrze urządzone, wiec nie łatwo będzie znalezć klienta na nie.

Tylko pozostaje trzymać kciuki, aby kobieta dostała kredyt, bo jeśli nie to będziemy musieli wszystko odłożyć na..... nie wiem kiedy.

 

Nie przejmuj się dziadkami!!! Jak zacznie się budowa to zobaczysz, że sami się zaangażują!!! A teraz cierpliwości (starszym trudniej jest przekonać się do zmian)... Trzymam kciuki za budowę i oczywiście sprzedaż mieszkania :wink: Jak już zaczniecie to zobaczysz, że wszystko pójdzie już z górki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa.

Na razie zdjęcia działki nie zamieszczę bo czytałam jak, ale jeszcze nie potrafię . Zdjęcia mam tylko z listopada, teraz jak byłam to nie wzięłam aparatu.... trochę z premedytacją bo i tak się nic nie dzieje.

A dziadki jak to dziadki, są staruszkami i nie lubią zmian. Ja się im nie dziwię.

Budowa jak ruszy ( gdy sprzedam mieszkanie) to będzie w tempie expresowym. Dlatego teraz dużo czytam i czytam , jeżdżę po hurtowniach i gdzie tylko się da. Wtedy będę już wiedziała gdzie i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie dziennik. Właśnie powiększam garaż o 2m, a w sypialni nie zrobię łazienki tylko w garderobie, bo.... z różnych powodów. Ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić jednak w sypialni garderoby? Nigdy wcześniej jej nie miałam tylko 5,5m szafę w której wszystko się zmieściło i w przedpokoju 4m na kurtki, chemie, słoiki, i wędkarskie rzeczy małża.

Ze zmian jeszcze przestawienie kolejności łazienki z pokojem bo bliżej z kotłowni, bo sypialnia pomiędzy kotłownią i łazienką to nie był dobry pomysł projektanta. Z jednej strony wsypujący się groszek, z drugie strony kąpiący się i trzaskający synuś (nastolatek....) A z boku chce postawić jakąś drewutnię aby było gdzie dać groszek i drzewo. Myślę że wtedy będzie dobrze i funkcjonalnie.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, to robisz dokladnie jak ja :) Nie zaczelam jeszcze budowy, ale rozbieram wszystko na czesci pierwsze, zeby pozniej tylko "leciec z gotowca", bo problemy i tak sie znajda.

Garderobe z pokoju sobie zrob. Strasznie super fajna sprawa! :)

Przysuniecie domku blizej wschodniej granicy dzialki tez jest b.dobrym pomyslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie dziennik. Właśnie powiększam garaż o 2m, a w sypialni nie zrobię łazienki tylko w garderobie, bo.... z różnych powodów. Ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić jednak w sypialni garderoby? Nigdy wcześniej jej nie miałam tylko 5,5m szafę w której wszystko się zmieściło i w przedpokoju 4m na kurtki, chemie, słoiki, i wędkarskie rzeczy małża.

Ze zmian jeszcze przestawienie kolejności łazienki z pokojem bo bliżej z kotłowni, bo sypialnia pomiędzy kotłownią i łazienką to nie był dobry pomysł projektanta. Z jednej strony wsypujący się groszek, z drugie strony kąpiący się i trzaskający synuś (nastolatek....) A z boku chce postawić jakąś drewutnię aby było gdzie dać groszek i drzewo. Myślę że wtedy będzie dobrze i funkcjonalnie.

Jak myślicie?

No cóz ide doczytać, bo cos mi umkneło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...