Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo Pinki całą noc pięknie przespał... tylko dwa razy od wczorajszego zastrzyku zakaszlał, i to bardzo mało... Czyli jest Duuużo lepiej :) co bardzo mnie cieszy.

Chodzi taki przejęty , bo ma w łapce wenflon.... Oj jaki przejęty, aż mi się śmiać z niego chce... :)

 

Pasie już bym chciała te rewolucje okienne, ale raz , że kasy nie mam na karnisze i materiały, a dwa to i jeszcze maszyny też nie mam....

Jeśli zostanie cokolwiek kasy z tej co jest przeznaczona na garderoby i meble do łazienki to zaczynam od razu.

Ale garderoby będę miała dopiero w ten weekend, albo w przyszły. Jest to zależne od stolarza i od tego kiedy mu potną płyty na hurtowni.

I wiesz... , jakoś się nie nastrajam, że w tym tygodniu będą....

Ty wiesz... jak mi to wyjdzie, to zastanowię się nad otwarciem nowego biznesu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiulka... ja się tylko śmieję... ale rzeczywiście usługi szycia, bądź co bądź prostego jest w cenie... Wystarczy tylko prosto przeszyć i już jest firanka...

Trzeba mieć tylko pomysł.

 

Powiem Ci... wszyscy chcą być handlowcami, przedstawicielami, dyrektorami... inżynierami i jeszcze kilka specjalności... a robią się te wszystkie osoby na bóstwo u fryzjera, kosmetyczki, pani od paznokci, zamawiają meble u stolarza i jak długo trzeba jeszcze czekać, a firanki czy przeszywają ubrania u ... krawcowej.... a spodnie gdzie skracasz... u krawcowej...

Nooo to trzeba by było może coś wymyślić w tym kierunku :lol:

Tylko tyle, że ja ostatni raz siedziałam za maszyną ze dwadzieścia lat temu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już na co mówiłaś nie a na co tak... Przecież wszystko było pod ręką, na stole, albo w kuchni... Kuchnia u mnie jest otwarta i dość spora... i każdy się

w niej mieści....

A z drugiej stronki... kto późno przychodzi :lol:

 

 

Mąż ze znajomym robić będzie kiełbaskę z dziczyzną... Taką swojską, wędzoną....

Szkoda, ze tak mało mięska mają....

Dobrze, że mogłam sobie proporcje poprzypominać.... Ile deko ile gramów... jak przeliczyć co i ile czego dać.....

Nooo pojechał odważyć dokładnie sól bo na tej plastikowej wadze to się nie da... a nasza taka porządna elektroniczna jest jeszcze z wieloma rzeczami u znajomego w garażu.... Będę musiała powoli jechać i zwozić te worki bo nawet nie będę miała bawełnianych obrusów na święta....

 

 

Odkryłam, że w piątek w Realu u nas będą obniżki w wielu sklepach od 21 do 23.00

Na pasażu były cudeńka przedświąteczne... oj jakie cudeńka....

Natomiast w realu niestety jeszcze pustki.... w Dąbrowskim już są na półkach ale bezcenne, a u nas... pustki... tylko miejsce na półkach przy wejściu porobione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...