Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Mądra chemia i mądrze stosowana wcale nie jest złą...

Jako chemik , który "liznął" i mikrobiologię... rozumiem co się w nas dzieje i czasami co na co zastosować...

 

Warto przeczytać.. http://martabrzoza.pl/rak/tam-gdzie-grzyb-tam-guz-nowotworowy/

 

Cytuję , aby mi nie zginęło...

"........

Współczesny tryb życia i sposób w jaki się odżywiamy (zbyt duża ilość cukrów, mięsa, alkoholu, napojów sztucznie zabarwianych itp.) sprawia, że w naszym organizmie wytwarza się odczyn kwasowy, który sprzyja rozwojowi grzybów. W celu przywrócenia odczynu alkalicznego należy przeprowadzić odpowiednią terapię, która usunie candidę z naszego organizmu i przywróci mu odpowiedni odczyn.

1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka. W celu odkwaszenia organizmu należy przez 3 dni – 2 razy dziennie pić roztwór sporządzony sporządzony z filiżanki ciepłej wody i 1 łyżki stołowej sody. Potem 10 dni przerwy i powtarzamy 3 dniowy cykl. Jeśli nie możemy znieść smaku rozrobionej sody, można spożyć ją na sucho i popić letnią wodą.

2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

Jeśli candida rozwinęła się już do tego stopnia, że utworzył się guz lub cysta, należy zwiększyć częstość spożywania roztworu oraz wzbogacić go o miód, melasę lub syrop trzcinowy. Należy rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta/guz znika.

W przypadku zaawansowanego problemu nowotworowego, należy stosować miksturę w proporcjach – łyżeczka miodu/ łyżeczka sody każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. Jedynym skutkiem ubocznym jest biegunka. W porównaniu ze skutkami chemioterapii, to naprawdę niewiele. Wystarczy zmniejszyć ilości przyjmowanej mikstury, a biegunka zniknie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Leje i wieje.. nawet czasami bardzo.. takiego tygodnia jak ten nie miałam od kilku lat...

Dobrze, że Was tu nie ma.. bo zamarzłybyście... Ja mam pokój na pierwszym piętrze, jak zawsze.. więc nam nie jest zimno.. ciuchów też mamy sporo...

Ale właśnie w tej chwili przeciera się słonko.. będzie świeciło aż miło :wiggle:

Zostaje nam jeszcze tydzień... oby to był plażowy tydzień... oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

:bye:

 

 

Tu upały niemiłosierne...

Od wczoraj podlewam... usychają azalie kilka hortensji, trawa jest brązowa.... w niektórych miejscach uschła... masakra... Mam nadzieję, że dam radę uratować....

...piorę, piorę, piorę... czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego moje młodsze dziecko potrzebuje 4-5 koszulek dziennie i czasami 3 pary spodenek? Menu zawsze jest na koszulce... z upałów w sumie jestem zadowolona.. bo schnie szybko :) u nas w cieniu było 41*C... w domu mamy 28*C....

I melduje... nad morze jechałam jedynie 12,5 godziny z tankowaniem po drodze, a drogę powrotną (ta sama trasa) w 7 godz i 15 min... 700km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz...hm...nie pamiętam jak wygląda, ani jak pachnie.

Gdzieś w połowie lipca chyba padało ostatni raz.

Będzie tak jak w Los Angeles...kiedy po bardzo długim okresie suszy zaczęło padać,

ludzie wylegli na ulice i bili brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz...hm...nie pamiętam jak wygląda, ani jak pachnie.

Gdzieś w połowie lipca chyba padało ostatni raz.

Będzie tak jak w Los Angeles...kiedy po bardzo długim okresie suszy zaczęło padać,

ludzie wylegli na ulice i bili brawo.

Ja wylegnę do ogrodu i będę tańczyć boso...;) u mnie nie padało od ponad miesiąca :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...