Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Szaleje... bo zima idzie...

 

Nawet pracownik za mnie teraz jest wynajęty, bo już bardzo ręce i wszystkie żyły mnie bolały. Dlatego wpadłam do domu i weszłam na neta.

Pranie mam od 2 dni w misce do powieszenia i muszą już je na nowo wyprać i powiesić... nie mam czasu. Może teraz do południa to zrobią , dopóki nie przyjedzie kamień.

Za tynki miałam 3 ekipy jedna za 18m2, druga za 14zł/m2, ale jak powyżej 700m2 to zeszli by do 13zł/m29bardzo nachalni byli...), trzecia wyjściowo za 12zł/m2, ale zrobią za 11zł/m2 :wink: widziałam ich pracę, ładnie robią, podobało mi się. Robią też wylewki, może i je też zrobią. Chłopaki są z Olkusza, więc kawałek do mnie, ale bez problemu dojadą. Żeby tylko mrozów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no widzisz to fajnie Ci się trafiło zaraz się wprowadzisz :lol:

 

Oj Wusia :oops: u mnie tylko się więcej od Ciebie elektryka kładzie....

A budynek obsypany Ty miałaś dużo wcześniej.

Ale życzyłabym sobie i Tobie i czytającym, aby jak najszybciej na swoje poszli mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będę podłogi robić, będę :lol: :lol:

Muszę jak najszybciej się z tond przeprowadzić.... W naszym domku jest tyle miejsca....

Wusia zajrzyj do wątku Projekt kuchni - wizualizacje... Tam pisałam o pomoc w kuchni... Zobacz i dodaj coś od siebie... Bo może teraz jeszcze mogę coś zmienić....

 

Spadam, bo zaraz przyjeżdża kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. odpływ kanalizy był przewidziany w kuchni, która miała być w jednej z wersji w innej części.... ale się rozmyśliłam, i przeniosłam kuchnią tak jak zaplanował architekt, czyli od strony południowej i z wyjściem na taras. Takim oto sposobem odpływ kanalizy musimy podpiąć do spustu w garażu. To tylko przez przedpokój przejdzie rura odpływowa.

A masz dla mnie jakieś propozycje kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak raczej będzie... tylko jak poukładać szafki?

Wusia ma być najpierw lodówka, piekarnik z mikrofalówką w słupku, zmywarka, zlew, szafka narożna, kuchnia, i szafki z blatem roboczym.

A czy dawać po dwóch stronach szafki wiszące, czy tylko na ścianie nad zlewem ?

 

A może wyspę zrobić? Jak tak to jak?

 

Nie mam koncepcji...

Już wole wszystko inne rozwiązywać i budować....

 

Pozdrawiam Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam tam i patrzyłam :D narysowałam jakbym ja to u siebie ustawiła gdybym miała taki układ jak Ty bo

wchodzą masz lodówkę i blat na którym możesz położyć zakupy i schować do lodówki co trzeba

 

wyjmiesz z lodówki co chcesz i włożysz do zlewu ze zlewu na kuchenkę i wszędzie masz sporo blatu na różne prace kuchenne a stawiając na końcu słupek z piekarnikiem przysłonisz nim nieco wgląd do kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nadal bym zastawiała światło.

Okno tarasowe jest prawie w knocie przy murze, wiec słońce nie ma gdzie za bardzo wpadać, bo przez część dnia jest przysłonięte drugim skrzydłem domu.

Więc będę się upierać przy nie stawianiu słupka tam gdzie napisałaś P

Musiałabyś wpaść i zobaczyć w naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...