Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to muszę poćwiczyć z wklejaniem w stopce moich komentarzy i dziennika....

Cześć Arnika!

I jak ci idzie z tą stopką? Wydaje mi się, że zgubiłaś gdzieś drugi nawias " ] " który powinien znajdować się pomiędzy[/url] adresem wątku a nazwą! Spróbuj poprawić w ustawieniach :)

 

-Dziennik-Arnikii

-Komentarze-do-dziennika-Arniki

1% dla Emila

 

Wesołych Świąt!

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo !

 

I już z tych niebieskich literek trafi się do komentarzy i dziennika...

 

Tylko jak zapisać w stopce tak jak Ty zapisałaś Boratom?

 

I witaj u mnie :)

 

A czym różni się blog a dotychczasowe FM? Małgoś... chcę po staremu, płakać mi się chce bo nic nie kumam... i jak mnie wkurw weźmie to gaszę komp i wychodzę z tąt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo !

 

I już z tych niebieskich literek trafi się do komentarzy i dziennika...

 

Tylko jak zapisać w stopce tak jak Ty zapisałaś Boratom?

 

I witaj u mnie :)

 

A czym różni się blog a dotychczasowe FM? Małgoś... chcę po staremu, płakać mi się chce bo nic nie kumam... i jak mnie wkurw weźmie to gaszę komp i wychodzę z tąd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weszło dwa razy :(

 

A chciałam tylko jeden raz....

 

Na tym nowym forum, przez jego extra tempo, wieczne wylogowywanie nie mogę nawet normalnie odpowiedzieć! Cały czas staram się tu połapać!

 

Żeby usunąć post (dubel) trzeba go edytować, zaznaczyć kasuj wiadomość i potwierdzić!

 

Rybuś! Nie wiem jak prościej ci to wytłumaczyć, więc spróbuj tak:

W zakładkach u góry: forum ---> operacje---> edytuj profil . Po lewej stronie nowo otwartego okna masz zakładki (czy jak to się tam nazywa), w Moje ustawienia --->Edytuj sygnaturę i tam musisz zmienić ścieżkę dostępu do twojego dziennika i komentarzy na tą z nowego forum.

Aby pokazywała się Twoja nazwa musisz zapisać po kolei:

" [url= "

następnie wstawić "ścieżkę dostępu do dziennika na nowym FM" i zakończyć " ] "

za nawiasem wpisać "Twoja nazwa" i zakończyć "[ / u r l ]" :) Tylko bez spacji i "

Ja pirdziu - ile to trzeba się nakombinować w tym nowym edytorze, żeby coś napisać!

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym forum, przez jego extra tempo, wieczne wylogowywanie nie mogę nawet normalnie odpowiedzieć! Cały czas staram się tu połapać!

 

Żeby usunąć post (dubel) trzeba go edytować, zaznaczyć kasuj wiadomość i potwierdzić!

 

Rybuś! Nie wiem jak prościej ci to wytłumaczyć, więc spróbuj tak:

W zakładkach u góry: forum ---> operacje---> edytuj profil . Po lewej stronie nowo otwartego okna masz zakładki (czy jak to się tam nazywa), w Moje ustawienia --->Edytuj sygnaturę i tam musisz zmienić ścieżkę dostępu do twojego dziennika i komentarzy na tą z nowego forum.

Aby pokazywała się Twoja nazwa musisz zapisać po kolei:

" [url= "

następnie wstawić "ścieżkę dostępu do dziennika na nowym FM" i zakończyć " ] "

za nawiasem wpisać "Twoja nazwa" i zakończyć "[ / u r l ]" :) Tylko bez spacji i "

Ja pirdziu - ile to trzeba się nakombinować w tym nowym edytorze, żeby coś napisać!

 

 

 

Dzięki za info.

 

Jak będę miała na tyle cierpliwości to to pozmieniam.... Na razie nie mam na tyle, ale Twoja instrukcja jest wyczerpująca. Myślę, że z taką instrukcją dam radę.

 

 

 

 

Dzięki za życzenia Kala i Jolapp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi dwa worki, ale jeszcze będziemy wylewać kilka dziur i zatynkować kilka ścian. Wiec niestety zostaje u nas. Myślałam, że zostało dużo perlitu, a jego nie jest już wcale tak dużo.

I został już tylko EPS 180 ... wiec grubszy i bardziej nadaje się do ogródka w którym też go wykorzystam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...