Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Efilo.

Ty o tej godz. już nie śpisz?

 

Już zajrzałam na budowę...

 

Pan pomocnik nie przyjdzie... bo nie wiedział, że dzisiaj ma przyjść...

Majstry do szczyciku i rynien nie przyjadą... bo są jeszcze w górach i nie przyjadą w tym tygodniu...

Parapety miały na sklepie włamanie i jadą roletę u siebie naprawić... może później do mnie przyjadą - zobaczymy....

Kafelki mają dotrzeć... zobaczymy czy dotrą....

Kafelkarz miał przyjść.. ale, że kafelki później przyjadą - między 10-12.00 - to dzisiaj nie zacznie, tylko sobie zabawki przywiezie....

 

Oj..... życie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do parapetów przyjechali.... Robią....

 

Kafelki przyjechały... ale nie wszystkie... dowiozą wieczorem, bo z fabryki jeszcze podobno nie dojechały... Dziwne , inny kolor i dekor dojechał z tej samej fabryki, a srebrne nie...

Poczekam, zobaczę...

Płyty karton gips dojechały... ale białe zamiast zielonych... odesłałam, mają przysłać zielone wieczorem....

 

No jak dobrze mieć włączony luuuzik...

 

Wcale się nie denerwuje....

 

Efi... telefony to już ode mnie o 7.30 odbierali... co niektórzy bardzo zaspani jeszcze byli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kafelki do WC dojechały, ale same dekory i podstawowa beżowa... , natomiast podstawowa srebrna dojedzie W PIĄTEK!

Zamawiałam kafle 3 tygodnie temu! a na zamówienie podobno oczekuje się tydzień....

 

To nic... WC zaczniemy robić później... czyli do toalety jak biały człowiek zaczniemy chodzić dopiero za jakiś czas....

Dowieźli też zielone kartongipsy... podobno 3 osoby sprawdzały co wywożą ze sklepu.... Ciekawe gdzie patrzyli....

 

Majster kafelkarz przywiózł swoje zabawki... jutro zaczyna....

 

Parapety zamontowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobitki! Miło widzieć, że sobie coraz bardziej radzicie na nowym FM!

Coraz bardziej mi się tu podoba - efekty pracy programistów są zauważalne, dla takiej blondynki jak ja :)

Gdzieś wyczytałam, że pracują nad przenoszeniem komentarzy i dzienników - nie będzie trzeba po jednym poście przenosić :) Pojawiły się fajne gęby ;) Twoje posty ;) No i juz tak u mnie nie muli jak na początku! No i nie wylogowuje mnie co chwilka...

 

Arnika - cieszę się że ci się powiodło ze stopką! Życzę dalszych sukcesów w zaprzyjaźnianiu się z nowym FM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal są jakieś kwadratowe i koślawe te emotikony...

Gdzie są takie ładne i jak się je wkleja?

 

 

 

Zrobię jutro rewolucję w kafelkowaniu łazienki... będzie zupełnie inaczej jak zaplanowałam na początku....

Aż się boję co z tego wyjdzie....

 

Zamówiłam wannę, i umywalkę do łazienki...

Zamówiłam umywalkę do WC...

 

Jutro zaczynam walczyć z.... łazienką :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...