Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

No te są do spódnicy którą będę zakładać tylko na szczególne okazję, więc wytrzymają. Tak na co dzień to chodzę w spodniach i tenisówkach. I tenisówki mam już 5 rok, a okazyjnym corocznym pranie w pralce. :D Więc, prognozuję, że buty powinny wytrzymać dłużej. :D

Arni a Ty gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo to co tygryski lubią najbardziej zimą ... narty :)

Emila oduczaliśmy jeździć z kijkami z sukcesem, bo wymachiwał nimi we wszystkie strony jak Wołodyjowski szabelką, niezależnie czy stał do krzesełka czy jechał w dół po stoku... nawet mieliśmy pomysł, żeby na kasku dać mu zielony listek jak kierowcom, bo strach przy nim nieraz jechać.., a nie widać po nim, że jest z nim nie wszystko OKi :lol2:...

Tak serio super młody jeździ już, pomyka z każdej trasy niebieska czasami za nudna, czerwona to pikuś, czarna też, choć bardziej wymagająca... nie byłby sobą gdyby na stoku nie kręcił friztajli ... wjeżdżał poza trasy i skakał na Małysza... Noo Kubicował jak nie wiem przez cały wyjazd... Jeździł od rana do późnego popołudnia dokąd był wyciąg czynny przy hotelu... Było tak ciepło, że nawet do golasa się porozbierał z koszulek....

Mama z tatą w tym czasie w południe na leżaczkach się opalali... też rozebrani...

Nigdy jeszcze nie jeździłam na nartach przy temp +26*C...

Słońce świeci, nas opala a tu pod deskami śniegu cała masa...

A teraz muszę się wziąć za ogródek, bo przyciać wszystko trzeba.. Wczoraj przegonił mie deszcz i gościów co chwilkę cały domek..

Lubię gości... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mam do wyboru leżak i ciepłe morze, lub góry i narty to wybiorę zdecydowanie morze i leżak.. ale poślizgać też czasami lubię.. no bo co tu robić jak śnieg leży.. no ślizgać się na nartkach.. no i musi być serwis i obstawa dla Emila.. choć on lepiej już ślizga się ode mnie... ale ten wyjazd był superowy... i były narty i ślizganie i opalanie na leżaku... morza mi tylko brakowało;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję... hortensje poobcinane, lawendy też, wiąz tez ogolony, mąż zawału dostał... tłumaczę, że tak trzeba.. za nic nie chciał przyjąć do wiadomości...

Zmarzłam, bo jest u nas tylko +5*C... więc poobcinałam wszystko co miałam obciąć... ale już nie zbierałam , zrobię to jutro...

 

Czy głoga albo graba się tnie? chyba nie , bo to są drzewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się tak po drzewkach przeleciałam z sekatorem, że przez chwilę żal mi było ale teraz śliczniaste;)

 

 

To już u Ciebie poodbijały i listki są?????? u mnie golaski z pączkami i kwitnie wiąz...

 

Widzę, że się "odnalazła" zguba! I w dodatku opalona i wypoczęta! No, to pozazdrościć idę! :wiggle:

 

 

Jestem Żelciu, jetem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni - zazdroszczę opalania, u nas zimno jak w psiarni. Czy wiązy się tnie? Ja mam jakiegoś, chyba wredei się nazywa, ale nie cięłam nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...