Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ptaki od jakiegoś czasu u nas ogłupiały.. lecą do okna i walą w szyby.. stukają dziobami...

Nawet Inka już na nie nie reaguje...

 

U nas dziś był spory mróz za oknem... ale świeci cudne słońce, choć jest bardzo zimno..

Gałęzi nie pozbierałam, bo mi się nie chciało... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak wpadłam z sekatorem dwa dni temu i z nożycami do żywopłotu to tylko gałązki odskakiwały.. mąż przyjechał i zbladł jak klona zobaczył... jedna gałąź mi się tylko nie podoba, bo wystaje i wygląda jak rozczochrany...

Sosny padły na amen.. :(

Na rondo muszę coś kupić zimnozielonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiutek rośnie choć jeszcze fiutków nie miał, albo jest grendżers czy jakoś tak...

Nie czuj się winna.. może tak miało być... ja chciałam to miałam,.. jak im nie służy to arrivederci....

Mój ogrodnik Wiesio mówił, że nie wszystko wszędzie będzie rosło i aby patrzeć co rośnie u sąsiadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i camperdowni i wredei pierwszy dostał ciachanko po każdej dosłownie gałązce żeby się ładnie zagęszczał ten drugi póki co nie ruszany bo ładny;)

 

Wioluś ślicznie wyglądają bo mają okrąglutkie łebki i kształt śliczny, pączki już się otwierają a klonik z żółtymi listkami ma zarąbiste bordowo purpurowe kwiatuszki pomiędzy cytrynowymi zaczątkami listków wygląda cudniasto;) u mnie oścista póki co się trzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i camperdowni i wredei pierwszy dostał ciachanko po każdej dosłownie gałązce żeby się ładnie zagęszczał ten drugi póki co nie ruszany bo ładny;)

 

Wioluś ślicznie wyglądają bo mają okrąglutkie łebki i kształt śliczny, pączki już się otwierają o czym piszesz? a klonik z żółtymi listkami ma zarąbiste bordowo purpurowe kwiatuszki pomiędzy cytrynowymi zaczątkami listków jaki klon? wygląda cudniasto;) u mnie oścista póki co się trzyma ;)

 

Chyba mam już trudny zaskok... :rolleyes:

 

Napracowałam się... zrobiłam śledzie w żurawinie.. ciekawe co wyjdzie z tego... jak jadłam u znajomej to były pyszne... usmażyłam całą masę dorszy .. i na obiad i do ryby po grecku, zrobiłam ją na imprezke mężusia.. pół dnia w kuchni i przy patelni...

Drugie pół dnia (właściwie te pierwsze pół dnia) byłam na rynku i na zakupach... na targu chciałam kupić bratki.. i psińco.. bo albo były prawie po dwa zł albo ciut tańsze miniaturki, które mi się nie widziały...

Poczekam na tańsze wersje , albo wsadzę dalie tak jak pisałam... Rozchodniki też są świetnym pomysłem... mam dwa w donicach na tarasie i super sprawa... to jest wersja najbardziej ekonomiczna i wieloletnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...