Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaczęłam weltykulować trawnik.. i pikuś.. morduję się...

Chłopaki chyba odwrotnie wałek założyli...

Na dodatek trawa była tak wysoka, że musiałam wyciągnąć i rozpocząć sezon kosiarkowy..

Trawnik skoszony...

Teraz poczekam na chłopaków... albo zrobią do porządku weltykulator albo... nie będę weltykulować trawnika...

I melduję.. w trawie to ja m am sam mech...

Na mech to chyba wapno działa... bo ziemia jak nic za kwaśna jest...

Mam 3,5 worka (25kg) nawozów do trawnika, myślę , że na dwa posypania wystarczy... mam nawozy do róż i do hortensji.. czas je rozsypać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio wszędzie piszą coby trawnika krótko zgolić przed wertykulacją;) u mnie musi wystarczyć trawnikowi póki co wyczesanie grabiami bo się jeszcze wertykulatora nie dorobiłam a 120 zł za dobę wypożyczenia (że o 400 zł kaucji nie wspomnę) nie dam:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordowałam się do 16.00 Potem pojechałam po Emila i mordowałam się dalej... Mąż przyszedł wziął wertykulator.. i mówię , że nie idzie.. wcześniej dzwoniłam aby wpadł i wypożyczył spalinowy 2-3 godziny roboty i po sprawie... podjechał .. i u nas 150 zł za dobę... TARcia to u Was tanio.. u WUsi nie tanio ale taniej... pomyślał i poszedł wałek i ostrza przekręcić.. założył.. i wertykulator szedł jak burza.. ileż siana i mchu wyczesałam...

Zaoszczędziłam 150zł...

Działka wyczesana .. nie zdążyliśmy tylko tego siana i mchu posprzątać, bo kosz w tym ustrojstwie jest tak maleńki , że co dwa metry musiałam opróżniać.. jechałam bez kosza, a potem kosiarką jeszcze raz aby to siano pozbierać.. na jutro zostało trochę pograbionego siana, trochę do odkurzenia kosiarką.. i finał z trawnikiem.. znaczy nawóz i albo dolomit albo wapno muszę wysiać...

Dalej trzeba się wziąć za kolejne rabaty..

Ale ręce mi już zdrętwiały, mrówki chodzą.. znaczy nadwyrężyłam kręgosłup...

Ale porządek baaardzo cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ile u nas.

powiedzcie, czy rozmiarówka tych flei jest standardowa? Ja noszę między 38 a 39. Zwykle półbuty mam 38 a kozaki 39. A jakie tu? I czy są wąskie czy szerokie? Nie wiem, czy się skuszę, boję się z obrazka kupować, choć widzę fajne półbuty w moim stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opaci się kupować jak tylko 50 zł... jak 150zł.. to już wolę mieć swój... niestety .. ja ciorałam wczoraj cały dzień... gdzieś do 18.00 źle założone miałam noże i szło jak orka na ugorze.. mężuś zmienił.. i roboty w dwie godziny zrobiłam tyle co przez cały dzień..

 

Ja mam tak chude stopy, że aż się boję zaryzykować... choć kiedyś miałam flaje japonki...

Za to dzisiaj fajne widziałam z czarnego lakierku... dwa paski grubo ponad dwieście.. i pewnie nie skórzane..

 

Bocian zawitał do Was :)

 

Wczoraj i ja widziałam bociana kołującego u nas. ciekawe gdzie ma gniazdo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś wymarzłam...

Od rana wzięliśmy się z mężem za prace ogrodowe.. on wcześniej niż ja... mniie tak dał w kość wczorajszy dzień, że wcale mi się nie chciało do ogródka wychodzić...

Ale.. trzeba było... on beze mnie by nie robił, a samej wcale by mi się nie chciało...

Popchnęliśmy kawał roboty..

Zostało tylko do skopania i wyrwania chwastów w warzywniku i starszak skopał mi tam gdzie nie ma jeszcze rabaty , a nie wiem co mam z tym kawałkiem placu zrobić.. chodzi o ten skrawek po lewej od garażu..

Nie mam pojęcia co zrobić.. trawę siać.. czy może krzoki wsadzić... A jak rabatę to jaką??? Trawnik i kosztowny i wymagający.. ale kosiarką przelecę i finał...

Eeee to nie na moją głowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...