Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ten ktoś się musiał za bardzo nudzić. Nic przykrego nie mówił jeno wypytywał o rożne rzeczy, tyle, że po drugiem telefonie załapałam, że udaje i już nie odbierałam. Uciążliwe było tylko to, że wciąż dzwonił i dzwonił. w końcu wyłączyłam tlf, ale następnego dnia od samego rana miałam to samo, więc zdecydowałam odebrać i powiedzieć by przestał dzwonić. Nie skutkowało. Jak znowu zadzwonił dałam mężowi telefon, maż powiedział parę słów i chyba dotarło.

A kto, po co i dlaczego..., mnie nie obchodzi. W końcu każdy ma jakieś tam problemy zdrowotne. Jeden z kręgosłupem, drugi z głową. Takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic.. ten ktoś łokcia chorego nie miał.. a głowę...

Ja czasami robię sobie jaja.., ale zaraz potem się przedstawiam i śmieję się ;) zawsze.. ale i ja mam tylko jeden nr telefonu , który wszyscy znajomi znają .. i nie zamierzam zmieniać, albo na użytek żartów kupować inny choćby tymczasowy...

A może komuś prima aprilis się pokiełłbasił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil ma zmieniony jeden lek... zobaczymy czy będzie działał.. najpierw wychodzimy z jednego.. potem dodajemy nowy .. i wprowadzamy nowy wychodząc ze starego..

Ciekawe czy zadziała... bo ten co miał to dobry jest .. ale już bardzo długo go brał i chyba nie działa ...

 

 

 

Mam wymienione oponki na letnie... czarne mam ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wie po co je zamawiałaś..

A na co chce Księciunio wymienić Ci ? Ta jest zła?... bo jak zła no to rozumiem... .. gdybym miała nadto kasy to bym swoją wymieniła... choć moja jest bardzo tana w eksploatacji i fajnie mi się nią jeździ... jestem zadowolona... Księciunio rozpoczął już sezon rumakowy? bo mój już taaak Jest taki szczęśliwy...

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ravkę;), ale ta jest jeszcze dobra, bardzo ją lubię... więc pomyślę jeszcze:rolleyes:. Księciunio ciągle rumaka skręca... i piekli się jak słyszy w oddali znajomy dźwięk;). Błotnik u lakiernika i na nowy akumulator czeka:lol2:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pada deszcz.. zimno jak diabli, choć nie ma w sumie na co narzekać.. bo jest +5*C... czyli nie najgorzej...

Wapno nierozsypane, nawozy nierozsypane.... nic nie jest zrobione tak jak powinno być zrobione...

 

Za tydzień i ciut świeta.. a ja nie mam nic zrobione... ale brudno nie mam... więc spoko.... Okna p. Małgosia pomyje we wtorek.. więc luzik.. czyli najgorszy burdel będzie we wtorek... ale i czysto i porządek...

 

 

W komputerze grzebię.. albo będzie lepiej albo tylko gorzej.. odinstalowałam chroma, jakiś bing był.. expolrer nie wiem czy dobry czy nie .. ale coś do mnie krzyczy.. jak sama nie dam sobie rady to wywiozę lapka do lekarza..

Tu u mas nikogo takiego nie znam... będę musiała się dowiedzieć kto zajmuje się kompami.. bo jak nic.. do Gdańska go UPSem wyślę ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajka nie moja.. ale cudna :rolleyes:

 

Magnolie moje, ale zeszłoroczne...

 

 

Ja też nie mam ciśnienia na sprzątanie... bo... bo mam w miarę czysto... muszę sprzątać a całym domu i utrzymywać go jako tako.. bo bym się nie odrobiła.. do większego sprzątania proszę o pomoc przy myciu okien i takich tam... boję się o kręgosłup... a odpukując jest dobrze... to aby nie zepsuć nie będę okien myła i cięższych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...